НП I - Унгария
неделя, 07.03.2021
17:00
17:00

Залаегерсег

Ференцварош
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Залаегерсег |
| Гост: | Будапеща |
| Разстояние: | 181.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | ЗТЕ Арена |
| Капацитет: | 11 200 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.00 | 4.33 | 1.45 | 2 | 2.62 | 1.10 | |||
| 21% | 28% | 51% | 1.45 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 88% | 12% | 60% | 40% | 33% | 67% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-12 | Ференцварош | 2 - 0 | Залаегерсег |
| 2020-08-30 | Залаегерсег | 1 - 2 | Ференцварош |
| 2020-05-13 | Ференцварош | 2 - 0 | Залаегерсег |
| 2020-03-07 | Залаегерсег | 1 - 1 | Ференцварош |
| 2019-11-24 | Ференцварош | 3 - 2 | Залаегерсег |
| 2019-09-22 | Залаегерсег | 1 - 2 | Ференцварош |
| 2019-03-23 | Ференцварош | 2 - 2 | Залаегерсег |
| 2014-11-12 | Залаегерсег | 1 - 1 | Ференцварош |
| 2014-09-17 | Ференцварош | 2 - 0 | Залаегерсег |
| 2012-04-08 | Залаегерсег | 2 - 3 | Ференцварош |
| 2011-09-11 | Ференцварош | 2 - 0 | Залаегерсег |
| 2011-05-10 | Ференцварош | 4 - 4 | Залаегерсег |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 12 | 6 | 4 | |
| 0% | 33% | 67% | 100% | 50% | 33% |
Залаегерсег последни 12 срещи
| 2021-03-03 | Мезьокьовешд | 2 - 0 | Залаегерсег |
| 2021-02-28 | Залаегерсег | 0 - 2 | Фехервар |
| 2021-02-24 | Залаегерсег | 1 - 1 | Хонвед |
| 2021-02-20 | Залаегерсег | 3 - 0 | Уйпещ |
| 2021-02-13 | Кишварда | 2 - 1 | Залаегерсег |
| 2021-02-07 | Залаегерсег | 1 - 2 | Академия Пушкаш |
| 2021-02-03 | Будафоки МТЕ | 3 - 1 | Залаегерсег |
| 2021-01-31 | Залаегерсег | 4 - 4 | Пакш |
| 2021-01-24 | Хонвед | 2 - 2 | Залаегерсег |
| 2021-01-16 | Дюрмот | 0 - 0 | Залаегерсег |
| 2021-01-13 | Залаегерсег | 0 - 0 | Шиофок |
| 2020-12-23 | Уйпещ | 3 - 2 | Залаегерсег |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 10 | 7 | 4 | |
| 8% | 42% | 50% | 83% | 58% | 33% |
Ференцварош последни 12 срещи
| 2021-03-02 | Ференцварош | 1 - 0 | Диошдьор |
| 2021-02-27 | МТК Будапеща | 2 - 2 | Ференцварош |
| 2021-02-24 | Ференцварош | 1 - 2 | Фехервар |
| 2021-02-20 | Ференцварош | 1 - 0 | Хонвед |
| 2021-02-14 | Мезьокьовешд | 2 - 2 | Ференцварош |
| 2021-02-07 | Ференцварош | 2 - 0 | Фехервар |
| 2021-02-03 | Уйпещ | 0 - 4 | Ференцварош |
| 2021-01-30 | Ференцварош | 1 - 1 | Кишварда |
| 2021-01-27 | Будафоки МТЕ | 0 - 3 | Ференцварош |
| 2021-01-23 | Академия Пушкаш | 1 - 1 | Ференцварош |
| 2021-01-20 | Ференцварош | 0 - 1 | Диошдьор |
| 2020-12-19 | Ференцварош | 2 - 1 | Будафоки МТЕ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 6 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 50% | 25% |
Класиране НП I
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 24 | +34 | 57 |
| 2 | Академия Пушкаш | 25 | +5 | 45 |
| 3 | Фехервар | 24 | +18 | 37 |
| 4 | МТК Будапеща | 25 | +2 | 35 |
| 5 | Мезьокьовешд | 25 | -2 | 35 |
| 6 | Пакш | 25 | +3 | 34 |
| 7 | Кишварда | 24 | -9 | 31 |
| 8 | Уйпещ | 25 | -19 | 31 |
| 9 | Хонвед | 24 | +1 | 28 |
| 10 | Будафоки МТЕ | 24 | -15 | 26 |
| 11 | Залаегерсег | 24 | -5 | 25 |
| 12 | Диошдьор | 25 | -13 | 22 |
Хронология на изиграните мачове
| Залаегерсег | |
| Ференцварош | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Залаегерсег | Ференцварош |
|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 1 - 2 | - |
| 2 | Академия Пушкаш | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Фехервар | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 4 | МТК Будапеща | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 5 | Мезьокьовешд | 3 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Пакш | 4 - 4 | 1 - 3 |
| 7 | Кишварда | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 8 | Уйпещ | 3 - 0 | 0 - 4 |
| 9 | Хонвед | 2 - 4 | 0 - 1 |
| 10 | Будафоки МТЕ | 1 - 3 | 0 - 3 |
| 11 | Залаегерсег | - | 1 - 2 |
| 12 | Диошдьор | 3 - 1 | 1 - 3 |
Класиране в шампионата
| Залаегерсег | Ференцварош | |
| Позиция | 11 | 1 |
| Точки | 25 | 57 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 1 |
| Точки | 14 | 26 |
Форма в шампионата
| Залаегерсег | Ференцварош | |
|
Победи Равни Загуби |
7
4 13 |
17
6 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 6 |
7
5 0 |
Голове в шампионата
| Залаегерсег | Ференцварош | |
|
Вкарани Получени |
40
45 |
48
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
24
23 |
25
10 |
Обща статистика за НП I
| Мачове (147) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (434) | |
| Средно голове на мач | 2.95 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.61 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.35 |
| Домакинът е отбелязал в | 82% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 82% |
| Над 2.5 | 62% |
| Над 3.5 | 33% |
Залаегерсег следващи 6 срещи
| 2021-03-10 | Кишварда | - | Залаегерсег |
| 2021-03-13 | МТК Будапеща | - | Залаегерсег |
| 2021-04-03 | Залаегерсег | - | Диошдьор |
| 2021-04-11 | Залаегерсег | - | Хонвед |
| 2021-04-17 | Пакш | - | Залаегерсег |
| 2021-04-20 | Залаегерсег | - | Будафоки МТЕ |
Ференцварош следващи 6 срещи
| 2021-03-14 | Ференцварош | - | Пакш |
| 2021-04-04 | Будафоки МТЕ | - | Ференцварош |
| 2021-04-10 | Ференцварош | - | Академия Пушкаш |
| 2021-04-17 | Кишварда | - | Ференцварош |
| 2021-04-20 | Ференцварош | - | Уйпещ |
| 2021-04-25 | Фехервар | - | Ференцварош |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 7.00 | 4.33 | 1.45 |
| Вероятност | 21% | 28% | 51% |
| 2 @ 1.45 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.10 |
| Вероятност | 29% | 71% |
| X2 @ 1.10 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 88% | 12% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.07 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-07 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!