Лига 3 - Франция
четвъртък, 05.11.2026
19:45
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Валансиен |
| Гост: |
Орлеан |
| Разстояние: |
296.8 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Стад дю Ено
|
| Капацитет: |
25 172 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
19:45 (20:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.13 |
3.09 |
3.01 |
1X |
|
|
|
1.30 |
1.59 |
| 35% |
36% |
29% |
1.30 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.25 |
|
|
|
1.90 |
1.78 |
|
|
|
3.26 |
1.27 |
| 80% |
20% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
18% |
82% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-01-31 |
Валансиен
|
0 - 1 |
Орлеан
|
|
2025-08-22 |
Орлеан
|
2 - 1 |
Валансиен
|
|
2025-01-24 |
Валансиен
|
1 - 0 |
Орлеан
|
|
2024-10-09 |
Орлеан
|
4 - 1 |
Валансиен
|
|
2019-11-22 |
Орлеан
|
0 - 1 |
Валансиен
|
|
2019-03-15 |
Валансиен
|
1 - 4 |
Орлеан
|
|
2018-10-19 |
Орлеан
|
1 - 0 |
Валансиен
|
|
2018-03-02 |
Валансиен
|
0 - 1 |
Орлеан
|
|
2017-09-29 |
Орлеан
|
3 - 4 |
Валансиен
|
|
2017-04-21 |
Валансиен
|
4 - 0 |
Орлеан
|
|
2016-11-25 |
Орлеан
|
0 - 2 |
Валансиен
|
|
2015-03-06 |
Орлеан
|
0 - 1 |
Валансиен
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
6 |
|
6 |
5 |
4 |
| 50% |
0% |
50% |
|
50% |
42% |
33% |
Валансиен последни 12 срещи
|
2026-10-31 |
Кан
|
2 - 1 |
Валансиен
|
|
2026-10-17 |
Валансиен
|
1 - 1 |
Амиен
|
|
2026-10-03 |
Версай 78
|
1 - 0 |
Валансиен
|
|
2026-09-26 |
Валансиен
|
2 - 1 |
Льо Пюи Фут 43
|
|
2026-09-19 |
Ла Рош сюр Йон
|
3 - 2 |
Валансиен
|
|
2026-09-12 |
Валансиен
|
1 - 2 |
Фльори 91
|
|
2026-09-03 |
Руан
|
1 - 1 |
Валансиен
|
|
2026-08-29 |
Валансиен
|
0 - 0 |
Конкарно
|
|
2026-08-20 |
Париж 13 Атл.
|
2 - 1 |
Валансиен
|
|
2026-08-14 |
Валансиен
|
2 - 0 |
Бурж-Перона
|
|
2026-08-07 |
Каен
|
4 - 0 |
Валансиен
|
|
2026-07-31 |
Валансиен
|
1 - 1 |
Булон
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
10 |
6 |
2 |
| 17% |
33% |
50% |
|
83% |
50% |
17% |
Орлеан последни 12 срещи
|
2026-10-31 |
Орлеан
|
1 - 1 |
Вилфранш-Божоле
|
|
2026-10-17 |
Кювили-Руан
|
3 - 2 |
Орлеан
|
|
2026-10-01 |
Бастия
|
1 - 1 |
Орлеан
|
|
2026-09-26 |
Орлеан
|
0 - 0 |
Кан
|
|
2026-09-19 |
Амиен
|
2 - 0 |
Орлеан
|
|
2026-09-12 |
Орлеан
|
0 - 4 |
Версай 78
|
|
2026-09-05 |
Льо Пюи Фут 43
|
1 - 1 |
Орлеан
|
|
2026-08-29 |
Орлеан
|
0 - 1 |
Ла Рош сюр Йон
|
|
2026-08-20 |
Фльори 91
|
0 - 2 |
Орлеан
|
|
2026-08-14 |
Орлеан
|
1 - 2 |
Руан
|
|
2026-08-07 |
Конкарно
|
0 - 2 |
Орлеан
|
|
2026-07-25 |
Оксер
|
1 - 2 |
Орлеан
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
10 |
4 |
2 |
| 25% |
33% |
42% |
|
83% |
33% |
17% |
Класиране Лига 3
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ла Рош сюр Йон |
11 |
7 |
3 |
1 |
18 |
10 |
+8 |
24 |
| 2 |
Руан |
11 |
7 |
2 |
2 |
20 |
9 |
+11 |
23 |
| 3 |
Версай 78 |
11 |
7 |
1 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
22 |
| 4 |
Каен |
11 |
6 |
1 |
4 |
21 |
15 |
+6 |
19 |
| 5 |
Кан |
11 |
4 |
6 |
1 |
14 |
7 |
+7 |
18 |
| 6 |
Льо Пюи Фут 43 |
11 |
5 |
2 |
4 |
14 |
11 |
+3 |
17 |
| 7 |
Конкарно |
11 |
4 |
5 |
2 |
14 |
11 |
+3 |
17 |
| 8 |
Амиен |
11 |
4 |
5 |
2 |
14 |
5 |
+9 |
17 |
| 9 |
Фльори 91 |
11 |
4 |
4 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
16 |
| 10 |
Париж 13 Атл. |
11 |
4 |
4 |
3 |
11 |
11 |
0 |
16 |
| 11 |
Бастия |
11 |
4 |
3 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
15 |
| 12 |
Тионвил Лузитанос |
11 |
3 |
4 |
4 |
16 |
17 |
-1 |
13 |
| 13 |
Кювили-Руан |
11 |
3 |
4 |
4 |
11 |
16 |
-5 |
13 |
| 14 |
Орлеан |
11 |
2 |
4 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
10 |
| 15 |
Валансиен |
11 |
2 |
3 |
6 |
11 |
17 |
-6 |
9 |
| 16 |
Вилфранш-Божоле |
11 |
2 |
2 |
7 |
10 |
24 |
-14 |
8 |
| 17 |
Обан Еър Бел |
11 |
2 |
1 |
8 |
6 |
17 |
-11 |
7 |
| 18 |
Бурж-Перона |
11 |
1 |
2 |
8 |
5 |
18 |
-13 |
5 |
Хронология на изиграните мачове
| Валансиен |
|
| Орлеан |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Валансиен |
Орлеан |
| 1 |
Ла Рош сюр Йон |
|
|
| 2 |
Руан |
|
|
| 3 |
Версай 78 |
|
|
| 4 |
Каен |
|
|
| 5 |
Кан |
|
|
| 6 |
Льо Пюи Фут 43 |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Конкарно |
0 - 0 |
0 - 2 |
| 8 |
Амиен |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 9 |
Фльори 91 |
1 - 2 |
0 - 2 |
| 10 |
Париж 13 Атл. |
|
|
| 11 |
Бастия |
|
1 - 1 |
| 12 |
Тионвил Лузитанос |
|
|
| 13 |
Кювили-Руан |
|
3 - 2 |
| 14 |
Орлеан |
|
- |
| 15 |
Валансиен |
- |
|
| 16 |
Вилфранш-Божоле |
|
|
| 17 |
Обан Еър Бел |
|
|
| 18 |
Бурж-Перона |
2 - 0 |
|
Представяне в Шампионата
| |
Валансиен |
Орлеан |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
6 |
5 |
| Вкарани голове |
11 |
10 |
| Получени голове |
17 |
15 |
| Средно вкарани |
1.00 |
0.91 |
| Средно получени |
1.55 |
1.36 |
| Мачове вкарал |
73% |
64% |
| Мачове получил |
82% |
73% |
| Гол/Гол |
64% |
45% |
| Над 1.5 |
82% |
82% |
| Над 2.5 |
55% |
27% |
| Над 3.5 |
18% |
18% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани голове |
6 |
8 |
| Получени голове |
4 |
7 |
| Средно вкарани |
1.20 |
1.33 |
| Средно получени |
0.80 |
1.17 |
| Мачове вкарал |
80% |
83% |
| Мачове получил |
60% |
67% |
| Гол/Гол |
60% |
50% |
| Над 1.5 |
80% |
100% |
| Над 2.5 |
40% |
17% |
| Над 3.5 |
0% |
17% |
Обща статистика за Лига 3
| Мачове (99) |
| Победа за домакина |
45% |
| Равен |
28% |
| Победа за госта |
26% |
| Изиграни мачове |
32% |
| Голове (241) |
| Средно голове на мач |
2.43 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.38 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.05 |
| Домакинът е отбелязал в |
74% |
| Гостът е отбелязал в |
68% |
| Гол/Гол |
49% |
| Над 1.5 |
77% |
| Над 2.5 |
41% |
| Над 3.5 |
19% |
Валансиен следващи 6 срещи
|
2026-11-07 |
Валансиен
|
- |
Орлеан
|
|
2026-11-21 |
Кювили-Руан
|
- |
Валансиен
|
|
2026-12-05 |
Валансиен
|
- |
Вилфранш-Божоле
|
|
2026-12-12 |
Бастия
|
- |
Валансиен
|
|
2027-01-16 |
Тионвил Лузитанос
|
- |
Валансиен
|
|
2027-01-23 |
Валансиен
|
- |
Обан Еър Бел
|
Орлеан следващи 6 срещи
|
2026-11-07 |
Валансиен
|
- |
Орлеан
|
|
2026-11-21 |
Орлеан
|
- |
Тионвил Лузитанос
|
|
2026-12-05 |
Обан Еър Бел
|
- |
Орлеан
|
|
2026-12-12 |
Орлеан
|
- |
Каен
|
|
2027-01-16 |
Бурж-Перона
|
- |
Орлеан
|
|
2027-01-23 |
Орлеан
|
- |
Париж 13 Атл.
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.13 |
3.09 |
3.01 |
| Вероятност |
35% |
36% |
29% |
|
1X @ 1.30 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.30 |
1.59 |
| Вероятност |
54% |
46% |
|
1X @ 1.30 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.28 |
3.25 |
| Вероятност |
|
80% |
20% |
|
Над 1.5 @ 1.28 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.90 |
1.78 |
| Вероятност |
|
41% |
59% |
|
Под 2.5 @ 1.78 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.26 |
1.27 |
| Вероятност |
|
18% |
82% |
|
Под 3.5 @ 1.27 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.70 |
1.99 |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Г/Г @ 1.70 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-11-03 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!