Национална Дивизия - Люксембург
неделя, 22.04.2018
15:00
15:00

Мондорф-ле-Бен

Фола Еш
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Мондорф-ле-Бен |
| Гост: | Еш сюр Алзет |
| Разстояние: | 21.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Джон Грюн |
| Капацитет: | 3 500 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.80 | 1.70 | X2 | 2.00 | 1.22 | |||
| 30% | 28% | 42% | 1.22 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.40 | 1.55 | 2.30 | 2.35 | 1.53 | ||||||
| 85% | 15% | 64% | 36% | 48% | 52% |
Последни 7 директни срещи
| 2017-11-05 | Фола Еш | 1 - 1 | Мондорф-ле-Бен |
| 2017-02-12 | Мондорф-ле-Бен | 1 - 3 | Фола Еш |
| 2016-08-15 | Фола Еш | 1 - 0 | Мондорф-ле-Бен |
| 2016-02-21 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 0 | Фола Еш |
| 2015-08-09 | Фола Еш | 2 - 1 | Мондорф-ле-Бен |
| 2015-04-08 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 1 | Фола Еш |
| 2014-09-21 | Фола Еш | 4 - 1 | Мондорф-ле-Бен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 5 | 4 | 3 | 2 | |
| 0% | 29% | 71% | 57% | 43% | 29% |
Мондорф-ле-Бен последни 12 срещи
| 2018-04-15 | Юн. Люксембург | 2 - 0 | Мондорф-ле-Бен |
| 2018-04-11 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 0 | Жюнес Еш |
| 2018-04-08 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 0 | Пр. Нидеркорн |
| 2018-03-31 | Викт. Роспорт | 1 - 3 | Мондорф-ле-Бен |
| 2018-03-14 | ЮС Хостерт | 1 - 3 | Мондорф-ле-Бен |
| 2018-03-11 | РМ Хам Бенфика | 0 - 0 | Мондорф-ле-Бен |
| 2018-03-07 | Ф91 Дюделанж | 4 - 2 | Мондорф-ле-Бен |
| 2018-02-18 | Мондорф-ле-Бен | 3 - 1 | УНА Щрасен |
| 2017-11-26 | Мондорф-ле-Бен | 3 - 0 | ЮС Еш |
| 2017-11-19 | Петанж | 1 - 1 | Мондорф-ле-Бен |
| 2017-11-05 | Фола Еш | 1 - 1 | Мондорф-ле-Бен |
| 2017-10-22 | Мондорф-ле-Бен | 4 - 2 | Юн. Люксембург |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 50% | 42% |
Фола Еш последни 12 срещи
| 2018-04-15 | Фола Еш | 2 - 3 | Ф91 Дюделанж |
| 2018-04-11 | Фола Еш | 4 - 1 | ЮС Хостерт |
| 2018-04-08 | Диферданж | 0 - 2 | Фола Еш |
| 2018-03-30 | Фола Еш | 9 - 0 | ЮС Еш |
| 2018-03-18 | Петанж | 2 - 3 | Фола Еш |
| 2018-03-14 | Юн. Люксембург | 2 - 1 | Фола Еш |
| 2018-03-11 | Фола Еш | 3 - 1 | УНА Щрасен |
| 2018-03-07 | Фола Еш | 2 - 4 | Пр. Нидеркорн |
| 2018-02-18 | Жюнес Еш | 3 - 3 | Фола Еш |
| 2017-11-26 | Роданж 91 | 0 - 3 | Фола Еш |
| 2017-11-19 | Фола Еш | 2 - 1 | РМ Хам Бенфика |
| 2017-11-05 | Фола Еш | 1 - 1 | Мондорф-ле-Бен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 12 | 10 | 7 | |
| 58% | 17% | 25% | 100% | 83% | 58% |
Класиране Национална Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 21 | +41 | 53 |
| 2 | Пр. Нидеркорн | 21 | +32 | 48 |
| 3 | Фола Еш | 21 | +22 | 37 |
| 4 | Жюнес Еш | 21 | +14 | 37 |
| 5 | Диферданж | 21 | +17 | 34 |
| 6 | ЮС Хостерт | 21 | -2 | 30 |
| 7 | Мондорф-ле-Бен | 20 | 0 | 28 |
| 8 | Юн. Люксембург | 21 | +1 | 27 |
| 9 | РМ Хам Бенфика | 21 | -6 | 27 |
| 10 | Петанж | 21 | -6 | 25 |
| 11 | УНА Щрасен | 21 | -25 | 20 |
| 12 | Роданж 91 | 20 | -20 | 19 |
| 13 | Викт. Роспорт | 21 | -22 | 18 |
| 14 | ЮС Еш | 21 | -46 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| Мондорф-ле-Бен | |
| Фола Еш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Мондорф-ле-Бен | Фола Еш |
|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 0 - 2 | 4 - 3 |
| 2 | Пр. Нидеркорн | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Фола Еш | - | |
| 4 | Жюнес Еш | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 5 | Диферданж | 0 - 2 | |
| 6 | ЮС Хостерт | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Мондорф-ле-Бен | - | |
| 8 | Юн. Люксембург | 4 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | РМ Хам Бенфика | 1 - 1 | |
| 10 | Петанж | 2 - 3 | |
| 11 | УНА Щрасен | 3 - 1 | 0 - 4 |
| 12 | Роданж 91 | 0 - 3 | |
| 13 | Викт. Роспорт | 3 - 2 | |
| 14 | ЮС Еш | 3 - 0 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Мондорф-ле-Бен | Фола Еш | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 28 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 16 | 16 |
Форма в шампионата
| Мондорф-ле-Бен | Фола Еш | |
|
Победи Равни Загуби |
7
7 6 |
11
4 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 1 |
5
1 4 |
Голове в шампионата
| Мондорф-ле-Бен | Фола Еш | |
|
Вкарани Получени |
29
29 |
57
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
8 |
21
15 |
Обща статистика за Национална Дивизия
| Мачове (146) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (496) | |
| Средно голове на мач | 3.40 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.86 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.54 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 81% |
| Гол/Гол | 64% |
| Над 1.5 | 88% |
| Над 2.5 | 67% |
| Над 3.5 | 45% |
Мондорф-ле-Бен следващи 6 срещи
| 2018-04-25 | Мондорф-ле-Бен | - | Роданж 91 |
| 2018-04-29 | УНА Щрасен | - | Мондорф-ле-Бен |
| 2018-05-06 | Мондорф-ле-Бен | - | Петанж |
| 2018-05-11 | ЮС Еш | - | Мондорф-ле-Бен |
| 2018-05-19 | Мондорф-ле-Бен | - | Диферданж |
| 2018-08-05 | Диферданж | - | Мондорф-ле-Бен |
Фола Еш следващи 6 срещи
| 2018-04-29 | Фола Еш | - | Жюнес Еш |
| 2018-05-06 | РМ Хам Бенфика | - | Фола Еш |
| 2018-05-10 | Фола Еш | - | Роданж 91 |
| 2018-05-19 | Викт. Роспорт | - | Фола Еш |
| 2018-07-11 | Фола Еш | - | Прищина |
| 2018-07-19 | Прищина | - | Фола Еш |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.80 | 3.80 | 1.70 |
| Вероятност | 30% | 28% | 42% |
| X2 @ 1.22 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.22 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.17 | 4.40 | |
| Вероятност | 85% | 15% | |
| Над 1.5 @ 1.17 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.55 | 2.30 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 2.5 @ 1.55 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.53 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.25 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Г/Г @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-04-22 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!