Професионална Лига 1 - Тунис
събота, 30.01.2021
13:00
13:00

Монастир

УС Татауин
4 - 0
(1 - 0, 3 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Монастир |
| Гост: | Татауин |
| Разстояние: | 318.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.16 | 4.50 | 1 | 1.15 | 1.89 | |||
| 42% | 39% | 19% | 1.85 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.48 | 2.45 | 2.48 | 1.49 | 4.80 | 1.14 | ||||||
| 46% | 54% | 29% | 71% | 20% | 80% |
Последни 4 директни срещи
| 2020-08-26 | Монастир | 1 - 1 | УС Татауин |
| 2019-11-23 | УС Татауин | 1 - 3 | Монастир |
| 2019-05-30 | УС Татауин | 1 - 1 | Монастир |
| 2018-12-12 | Монастир | 4 - 0 | УС Татауин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | |
| 50% | 50% | 0% | 100% | 50% | 50% |
Монастир последни 12 срещи
| 2021-01-27 | Клуб Африкан | 1 - 3 | Монастир |
| 2021-01-23 | Монастир | 2 - 0 | Олимпик Бежа |
| 2021-01-13 | Режиш | 1 - 0 | Монастир |
| 2021-01-10 | Монастир | 1 - 0 | Кайруан |
| 2020-12-31 | Монастир | 2 - 2 | Бизертин |
| 2020-12-27 | Етоал дю Сахел | 3 - 1 | Монастир |
| 2020-12-19 | Монастир | 0 - 0 | Бен Гердан |
| 2020-12-13 | Монастир | 0 - 1 | Есперанс Тунис |
| 2020-12-10 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 1 | Монастир |
| 2020-09-27 | Монастир | 2 - 0 | Есперанс Тунис |
| 2020-09-23 | Сфаксиен Сфакс | 0 - 0 | Монастир |
| 2020-09-16 | ЕГС Гафса | 2 - 3 | Монастир |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 5 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 42% | 33% |
УС Татауин последни 12 срещи
| 2021-01-27 | УС Татауин | 0 - 1 | Солиман |
| 2021-01-23 | Метлауи | 1 - 0 | УС Татауин |
| 2021-01-13 | УС Татауин | 0 - 0 | Бен Гердан |
| 2021-01-09 | Етоал дю Сахел | 0 - 0 | УС Татауин |
| 2021-01-03 | УС Татауин | 1 - 0 | Бизертин |
| 2020-12-30 | УС Татауин | 0 - 0 | Олимпик Бежа |
| 2020-12-26 | Клуб Африкан | 2 - 2 | УС Татауин |
| 2020-12-17 | Есперанс Тунис | 1 - 0 | УС Татауин |
| 2020-12-13 | УС Татауин | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс |
| 2020-12-06 | Режиш | 2 - 0 | УС Татауин |
| 2020-09-16 | УС Татауин | 0 - 0 | Чеба |
| 2020-09-13 | УС Татауин | 1 - 0 | Бизертин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 17% | 8% | 8% |
Класиране Професионална Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс Тунис | 9 | +9 | 22 |
| 2 | Сфаксиен Сфакс | 8 | +9 | 17 |
| 3 | Етоал дю Сахел | 9 | +6 | 17 |
| 4 | Бен Гердан | 10 | +6 | 17 |
| 5 | Солиман | 10 | +1 | 17 |
| 6 | Режиш | 10 | +1 | 15 |
| 7 | Метлауи | 10 | -1 | 14 |
| 8 | Стад Тунизиен | 9 | +3 | 13 |
| 9 | Монастир | 9 | 0 | 11 |
| 10 | Олимпик Бежа | 9 | -3 | 10 |
| 11 | Бизертин | 10 | -4 | 9 |
| 12 | УС Татауин | 10 | -4 | 8 |
| 13 | Клуб Африкан | 10 | -8 | 7 |
| 14 | Кайруан | 9 | -15 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Монастир | |
| УС Татауин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Монастир | УС Татауин |
|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс Тунис | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Сфаксиен Сфакс | ||
| 3 | Етоал дю Сахел | 0 - 0 | |
| 4 | Бен Гердан | 0 - 0 | |
| 5 | Солиман | ||
| 6 | Режиш | 2 - 0 | |
| 7 | Метлауи | 1 - 0 | |
| 8 | Стад Тунизиен | ||
| 9 | Монастир | - | |
| 10 | Олимпик Бежа | 2 - 0 | |
| 11 | Бизертин | 2 - 2 | |
| 12 | УС Татауин | - | |
| 13 | Клуб Африкан | 2 - 2 | |
| 14 | Кайруан | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Монастир | УС Татауин | |
| Позиция | 9 | 12 |
| Точки | 11 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 12 |
| Точки | 8 | 2 |
Форма в шампионата
| Монастир | УС Татауин | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 4 |
1
5 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 1 |
0
2 3 |
Голове в шампионата
| Монастир | УС Татауин | |
|
Вкарани Получени |
10
10 |
3
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
3 |
2
6 |
Обща статистика за Професионална Лига 1
| Мачове (66) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 23% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (134) | |
| Средно голове на мач | 2.03 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.21 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.82 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 50% |
| Гол/Гол | 38% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 33% |
| Над 3.5 | 17% |
Монастир следващи 6 срещи
| 2021-02-03 | Монастир | - | Метлауи |
| 2021-02-07 | Солиман | - | Монастир |
| 2021-02-14 | Раджа Казабланка | - | Монастир |
| 2021-02-21 | Монастир | - | Раджа Казабланка |
| 2021-02-25 | Стад Тунизиен | - | Монастир |
| 2021-02-28 | Монастир | - | Сфаксиен Сфакс |
УС Татауин следващи 6 срещи
| 2021-02-03 | Стад Тунизиен | - | УС Татауин |
| 2021-02-07 | УС Татауин | - | Кайруан |
| 2021-02-28 | УС Татауин | - | Режиш |
| 2021-03-04 | Сфаксиен Сфакс | - | УС Татауин |
| 2021-03-10 | УС Татауин | - | Клуб Африкан |
| 2021-03-14 | Олимпик Бежа | - | УС Татауин |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 3.16 | 4.50 |
| Вероятност | 42% | 39% | 19% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.15 | 1.89 |
| Вероятност | 68% | 32% |
| 1X @ 1.15 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.48 | 2.45 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 1.5 @ 2.45 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.48 | 1.49 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 2.5 @ 1.49 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.80 | 1.14 | |
| Вероятност | 20% | 80% | |
| Под 3.5 @ 1.14 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.28 | 1.59 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Без @ 1.59 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-30 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!