Трета Лига - Германия
събота, 16.05.2026
12:30
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Улм |
| Гост: |
Есен |
| Разстояние: |
400.3 км |
| Начален час |
| Час: |
12:30 (13:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.75 |
4.20 |
1.48 |
2 |
|
|
|
2.50 |
1.17 |
| 23% |
21% |
56% |
1.48 |
|
|
|
28% |
72% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
6.50 |
|
|
|
1.36 |
3.10 |
|
|
|
1.91 |
1.80 |
| 84% |
16% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
45% |
55% |
Последни 3 директни срещи
|
2025-12-20 |
Рот-Вайс Есен
|
3 - 2 |
Улм 1846
|
|
2024-02-17 |
Рот-Вайс Есен
|
0 - 2 |
Улм 1846
|
|
2023-09-24 |
Улм 1846
|
2 - 1 |
Рот-Вайс Есен
|
Улм 1846 последни 12 срещи
|
2026-05-09 |
Оснабрюк
|
1 - 1 |
Улм 1846
|
|
2026-05-02 |
Улм 1846
|
0 - 2 |
Виктория Кьолн
|
|
2026-04-25 |
Мюнхен 1860
|
3 - 2 |
Улм 1846
|
|
2026-04-18 |
Улм 1846
|
2 - 1 |
Хафелзе
|
|
2026-04-11 |
Ханза Рощок
|
5 - 1 |
Улм 1846
|
|
2026-04-08 |
Щутгарт II
|
1 - 1 |
Улм 1846
|
|
2026-04-05 |
Улм 1846
|
1 - 0 |
Ферл
|
|
2026-03-25 |
Инголщат
|
1 - 2 |
Улм 1846
|
|
2026-03-21 |
Енерги Котбус
|
1 - 1 |
Улм 1846
|
|
2026-03-15 |
Улм 1846
|
1 - 3 |
Инголщат
|
|
2026-03-07 |
Швайнфурт 05
|
3 - 2 |
Улм 1846
|
|
2026-03-03 |
Улм 1846
|
1 - 3 |
Хофенхайм II
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
11 |
7 |
5 |
| 25% |
25% |
50% |
|
92% |
58% |
42% |
Рот-Вайс Есен последни 12 срещи
|
2026-05-09 |
Рот-Вайс Есен
|
1 - 0 |
Ферл
|
|
2026-05-02 |
Щутгарт II
|
6 - 1 |
Рот-Вайс Есен
|
|
2026-04-26 |
Рот-Вайс Есен
|
1 - 2 |
Саарбрюкен
|
|
2026-04-19 |
Енерги Котбус
|
5 - 3 |
Рот-Вайс Есен
|
|
2026-04-11 |
Рот-Вайс Есен
|
4 - 1 |
Инголщат
|
|
2026-04-07 |
Швайнфурт 05
|
1 - 3 |
Рот-Вайс Есен
|
|
2026-04-04 |
Рот-Вайс Есен
|
1 - 0 |
Дуисбург
|
|
2026-03-27 |
Бохум
|
0 - 4 |
Рот-Вайс Есен
|
|
2026-03-22 |
Виктория Кьолн
|
1 - 2 |
Рот-Вайс Есен
|
|
2026-03-14 |
Рот-Вайс Есен
|
4 - 2 |
Ерцгебирге Ауе
|
|
2026-03-07 |
Хофенхайм II
|
2 - 4 |
Рот-Вайс Есен
|
|
2026-03-04 |
Рот-Вайс Есен
|
1 - 0 |
Валдхоф Манхайм
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
0 |
3 |
|
9 |
9 |
7 |
| 75% |
0% |
25% |
|
75% |
75% |
58% |
Класиране Трета Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Оснабрюк |
37 |
23 |
8 |
6 |
62 |
31 |
+31 |
77 |
| 2 |
Енерги Котбус |
37 |
20 |
9 |
8 |
71 |
51 |
+20 |
69 |
| 3 |
Дуисбург |
37 |
19 |
10 |
8 |
65 |
48 |
+17 |
67 |
| 4 |
Рот-Вайс Есен |
37 |
19 |
10 |
8 |
75 |
64 |
+11 |
67 |
| 5 |
Ханза Рощок |
37 |
17 |
13 |
7 |
70 |
46 |
+24 |
64 |
| 6 |
Ферл |
37 |
17 |
10 |
10 |
79 |
48 |
+31 |
61 |
| 7 |
Алемания Аахен |
37 |
18 |
7 |
12 |
70 |
56 |
+14 |
61 |
| 8 |
Мюнхен 1860 |
37 |
15 |
11 |
11 |
54 |
50 |
+4 |
56 |
| 9 |
Валдхоф Манхайм |
37 |
15 |
7 |
15 |
58 |
67 |
-9 |
52 |
| 10 |
Веен Висбаден |
37 |
14 |
8 |
15 |
52 |
52 |
0 |
50 |
| 11 |
Виктория Кьолн |
37 |
15 |
5 |
17 |
50 |
52 |
-2 |
50 |
| 12 |
Ян Регенсбург |
37 |
14 |
7 |
16 |
54 |
57 |
-3 |
49 |
| 13 |
Инголщат |
37 |
12 |
10 |
15 |
60 |
55 |
+5 |
46 |
| 14 |
Щутгарт II |
37 |
13 |
7 |
17 |
54 |
65 |
-11 |
46 |
| 15 |
Саарбрюкен |
37 |
10 |
14 |
13 |
48 |
53 |
-5 |
44 |
| 16 |
Хофенхайм II |
37 |
12 |
7 |
18 |
65 |
69 |
-4 |
43 |
| 17 |
Хафелзе |
37 |
9 |
8 |
20 |
56 |
83 |
-27 |
35 |
| 18 |
Улм 1846 |
37 |
9 |
6 |
22 |
47 |
75 |
-28 |
33 |
| 19 |
Ерцгебирге Ауе |
37 |
6 |
13 |
18 |
47 |
68 |
-21 |
31 |
| 20 |
Швайнфурт 05 |
37 |
5 |
6 |
26 |
36 |
83 |
-47 |
21 |
Хронология на изиграните мачове
| Улм 1846 |
|
| Рот-Вайс Есен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Улм 1846 |
Рот-Вайс Есен |
| 1 |
Оснабрюк |
3 - 5 |
3 - 0 |
| 2 |
Енерги Котбус |
1 - 2 |
5 - 3 |
| 3 |
Дуисбург |
1 - 0 |
1 - 1 |
| 4 |
Рот-Вайс Есен |
|
- |
| 5 |
Ханза Рощок |
0 - 5 |
3 - 2 |
| 6 |
Ферл |
1 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Алемания Аахен |
1 - 3 |
3 - 3 |
| 8 |
Мюнхен 1860 |
0 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Валдхоф Манхайм |
1 - 2 |
6 - 1 |
| 10 |
Веен Висбаден |
0 - 1 |
3 - 4 |
| 11 |
Виктория Кьолн |
0 - 2 |
1 - 2 |
| 12 |
Ян Регенсбург |
2 - 1 |
1 - 3 |
| 13 |
Инголщат |
1 - 3 |
1 - 2 |
| 14 |
Щутгарт II |
1 - 3 |
6 - 1 |
| 15 |
Саарбрюкен |
1 - 1 |
2 - 3 |
| 16 |
Хофенхайм II |
1 - 3 |
2 - 4 |
| 17 |
Хафелзе |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 18 |
Улм 1846 |
- |
|
| 19 |
Ерцгебирге Ауе |
1 - 0 |
2 - 2 |
| 20 |
Швайнфурт 05 |
5 - 1 |
1 - 3 |
Представяне в Шампионата
| |
Улм 1846 |
Рот-Вайс Есен |
| Победи |
9 |
19 |
| Равни |
6 |
10 |
| Загуби |
22 |
8 |
| Вкарани голове |
47 |
75 |
| Получени голове |
75 |
64 |
| Средно вкарани |
1.27 |
2.03 |
| Средно получени |
2.03 |
1.73 |
| Мачове вкарал |
86% |
95% |
| Мачове получил |
86% |
84% |
| Гол/Гол |
73% |
81% |
| Над 1.5 |
84% |
86% |
| Над 2.5 |
65% |
68% |
| Над 3.5 |
43% |
51% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
7 |
| Равни |
1 |
6 |
| Загуби |
11 |
5 |
| Вкарани голове |
22 |
36 |
| Получени голове |
34 |
42 |
| Средно вкарани |
1.22 |
2.00 |
| Средно получени |
1.89 |
2.33 |
| Мачове вкарал |
78% |
89% |
| Мачове получил |
83% |
94% |
| Гол/Гол |
61% |
89% |
| Над 1.5 |
72% |
94% |
| Над 2.5 |
61% |
78% |
| Над 3.5 |
39% |
61% |
Обща статистика за Трета Лига
| Мачове (370) |
| Победа за домакина |
46% |
| Равен |
24% |
| Победа за госта |
30% |
| Изиграни мачове |
97% |
| Голове (1173) |
| Средно голове на мач |
3.17 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.73 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.44 |
| Домакинът е отбелязал в |
81% |
| Гостът е отбелязал в |
77% |
| Гол/Гол |
64% |
| Над 1.5 |
83% |
| Над 2.5 |
64% |
| Над 3.5 |
41% |
Улм 1846 следващи срещи
Няма данни в системата
Рот-Вайс Есен следващи срещи
Няма данни в системата
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
4.75 |
4.20 |
1.48 |
| Вероятност |
23% |
21% |
56% |
|
2 @ 1.48 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.50 |
1.17 |
| Вероятност |
28% |
72% |
|
X2 @ 1.17 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.11 |
6.50 |
| Вероятност |
|
84% |
16% |
|
Над 1.5 @ 1.11 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.36 |
3.10 |
| Вероятност |
|
65% |
35% |
|
Над 2.5 @ 1.36 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.91 |
1.80 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Под 3.5 @ 1.80 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.44 |
2.63 |
| Вероятност |
|
72% |
28% |
|
Г/Г @ 1.44 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-15 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!