Лига 2 - Франция
събота, 13.02.2021
18:00
18:00

Троа

Родес
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Троа |
| Гост: | Родес |
| Разстояние: | 454.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад дьо л Об |
| Капацитет: | 20 400 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Домакин: | Стефан Дюмон (Фра) |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.60 | 6.50 | 1 | 1.11 | 2.25 | |||
| 40% | 43% | 17% | 1.57 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 70% | 30% | 41% | 59% | 17% | 83% |
Последни 2 директни срещи
| 2020-10-17 | Родес | 0 - 1 | Троа |
| 2019-12-03 | Троа | 1 - 0 | Родес |
Троа последни 12 срещи
| 2021-02-06 | Троа | 1 - 1 | Тулуза |
| 2021-02-02 | Клермон Фут | 2 - 1 | Троа |
| 2021-01-30 | Троа | 3 - 1 | Оксер |
| 2021-01-23 | По | 0 - 1 | Троа |
| 2021-01-19 | Оксер | 1 - 0 | Троа |
| 2021-01-16 | Троа | 2 - 1 | Сошо |
| 2021-01-08 | Дюнкерк | 0 - 0 | Троа |
| 2021-01-05 | Троа | 2 - 0 | Шатору |
| 2020-12-22 | Гренобъл Фут 38 | 2 - 0 | Троа |
| 2020-12-18 | Троа | 1 - 0 | Шамоа Ниор |
| 2020-12-15 | Нанси | 2 - 3 | Троа |
| 2020-12-12 | Каен | 0 - 0 | Троа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 4 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 33% | 17% |
Родес последни 12 срещи
| 2021-02-10 | Брест | 2 - 1 | Родес |
| 2021-02-05 | Родес | 2 - 0 | Клермон Фут |
| 2021-02-02 | Дюнкерк | 0 - 0 | Родес |
| 2021-01-30 | Родес | 1 - 1 | Сошо |
| 2021-01-23 | Каен | 1 - 2 | Родес |
| 2021-01-19 | По | 0 - 0 | Родес |
| 2021-01-16 | Родес | 1 - 0 | По |
| 2021-01-08 | Нанси | 2 - 2 | Родес |
| 2021-01-05 | Родес | 1 - 1 | Шамоа Ниор |
| 2020-12-22 | Льо Авър | 1 - 1 | Родес |
| 2020-12-18 | Родес | 1 - 1 | Шатору |
| 2020-12-12 | Париж ФК | 1 - 1 | Родес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 8 | 1 | 9 | 3 | 1 | |
| 25% | 67% | 8% | 75% | 25% | 8% |
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 24 | +16 | 48 |
| 2 | Тулуза | 24 | +16 | 46 |
| 3 | Гренобъл Фут 38 | 24 | +13 | 44 |
| 4 | Клермон Фут | 24 | +19 | 43 |
| 5 | Оксер | 24 | +17 | 40 |
| 6 | Париж ФК | 24 | +5 | 37 |
| 7 | Валансиен | 24 | +5 | 35 |
| 8 | Сошо | 24 | +7 | 32 |
| 9 | Амиен | 24 | +1 | 32 |
| 10 | Аячо | 24 | -5 | 32 |
| 11 | Каен | 24 | -5 | 30 |
| 12 | Льо Авър | 24 | -7 | 30 |
| 13 | Шамоа Ниор | 24 | -9 | 30 |
| 14 | Родес | 24 | -7 | 27 |
| 15 | Дюнкерк | 24 | -10 | 26 |
| 16 | Нанси | 24 | -5 | 25 |
| 17 | Гингам | 24 | -7 | 23 |
| 18 | Шамбли | 24 | -15 | 23 |
| 19 | По | 24 | -15 | 20 |
| 20 | Шатору | 24 | -14 | 18 |
Хронология на изиграните мачове
| Троа | |
| Родес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Троа | Родес |
|---|---|---|---|
| 1 | Троа | - | |
| 2 | Тулуза | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Гренобъл Фут 38 | ||
| 4 | Клермон Фут | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 5 | Оксер | 3 - 1 | |
| 6 | Париж ФК | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Валансиен | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Сошо | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 9 | Амиен | 2 - 1 | |
| 10 | Аячо | ||
| 11 | Каен | 1 - 2 | |
| 12 | Льо Авър | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Шамоа Ниор | 1 - 0 | |
| 14 | Родес | - | |
| 15 | Дюнкерк | 0 - 0 | |
| 16 | Нанси | 2 - 2 | |
| 17 | Гингам | ||
| 18 | Шамбли | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 19 | По | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 20 | Шатору | 2 - 0 |
Класиране в шампионата
| Троа | Родес | |
| Позиция | 1 | 14 |
| Точки | 48 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 16 |
| Точки | 30 | 10 |
Форма в шампионата
| Троа | Родес | |
|
Победи Равни Загуби |
14
6 4 |
5
12 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
9
3 0 |
1
7 3 |
Голове в шампионата
| Троа | Родес | |
|
Вкарани Получени |
35
19 |
23
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
21
8 |
10
16 |
Обща статистика за Лига 2
| Мачове (240) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (569) | |
| Средно голове на мач | 2.37 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.33 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.04 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 46% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 22% |
Троа следващи 6 срещи
| 2021-02-20 | Валансиен | - | Троа |
| 2021-02-27 | Троа | - | Аячо |
| 2021-03-02 | Шамбли | - | Троа |
| 2021-03-13 | Троа | - | Нанси |
| 2021-03-20 | Амиен | - | Троа |
| 2021-04-03 | Троа | - | Гингам |
Родес следващи 6 срещи
| 2021-02-20 | Родес | - | Тулуза |
| 2021-02-27 | Оксер | - | Родес |
| 2021-03-02 | Аячо | - | Родес |
| 2021-03-13 | Родес | - | Валансиен |
| 2021-03-20 | Гингам | - | Родес |
| 2021-04-03 | Родес | - | Шамбли |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 3.60 | 6.50 |
| Вероятност | 40% | 43% | 17% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 2.25 |
| Вероятност | 69% | 31% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.75 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.28 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-13 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!