Примера Насионал - Аржентина
събота, 17.10.2026
19:00
Тристан Суарес
Патронато Парана
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Тристан Суарес |
| Гост: |
Парана |
| Разстояние: |
395.4 км |
| Начален час |
| Час: |
19:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.81 |
3.00 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.18 |
1.91 |
| 40% |
36% |
24% |
1.81 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.67 |
2.10 |
|
|
|
3.10 |
1.36 |
|
|
|
6.50 |
1.11 |
| 54% |
46% |
|
|
|
27% |
73% |
|
|
|
15% |
85% |
Последни 5 директни срещи
|
2026-05-31 |
Патронато Парана
|
1 - 1 |
Тристан Суарес
|
|
2025-07-06 |
Патронато Парана
|
2 - 0 |
Тристан Суарес
|
|
2025-03-01 |
Тристан Суарес
|
2 - 0 |
Патронато Парана
|
|
2024-07-07 |
Патронато Парана
|
3 - 0 |
Тристан Суарес
|
|
2024-02-17 |
Тристан Суарес
|
0 - 1 |
Патронато Парана
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
3 |
|
4 |
1 |
0 |
| 20% |
20% |
60% |
|
80% |
20% |
0% |
Тристан Суарес последни 12 срещи
|
2026-10-10 |
Атл. Колегиалес
|
0 - 0 |
Тристан Суарес
|
|
2026-10-03 |
Тристан Суарес
|
0 - 0 |
Килмес
|
|
2026-09-27 |
Фер. Мидланд
|
0 - 1 |
Тристан Суарес
|
|
2026-09-21 |
Тристан Суарес
|
0 - 0 |
Атл. Атланта
|
|
2026-09-16 |
Сан Мартин С.Х.
|
0 - 0 |
Тристан Суарес
|
|
2026-09-12 |
Химнасия и Тиро
|
0 - 0 |
Тристан Суарес
|
|
2026-09-05 |
Тристан Суарес
|
2 - 0 |
Сан Мартин Т.
|
|
2026-08-29 |
Атл. Рафаела
|
2 - 1 |
Тристан Суарес
|
|
2026-08-22 |
Тристан Суарес
|
2 - 0 |
Агропекуарио
|
|
2026-08-16 |
Тристан Суарес
|
3 - 1 |
Алмиранте Браун
|
|
2026-08-10 |
Химнасия Хухуй
|
0 - 2 |
Тристан Суарес
|
|
2026-08-03 |
Атлетико Гюемес
|
1 - 3 |
Тристан Суарес
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
6 |
3 |
2 |
| 50% |
42% |
8% |
|
50% |
25% |
17% |
Патронато Парана последни 12 срещи
|
2026-10-11 |
Патронато Парана
|
2 - 0 |
Атлетико Гюемес
|
|
2026-10-04 |
Чакарита Хун.
|
1 - 0 |
Патронато Парана
|
|
2026-09-27 |
Патронато Парана
|
3 - 0 |
Сан Мартин С.Х.
|
|
2026-09-21 |
Нуева Чикаго
|
1 - 1 |
Патронато Парана
|
|
2026-09-13 |
Патронато Парана
|
0 - 0 |
Темперлей
|
|
2026-09-06 |
Депортиво Майпу
|
0 - 0 |
Патронато Парана
|
|
2026-08-30 |
Патронато Парана
|
0 - 1 |
Клуб Алмагро
|
|
2026-08-26 |
Патронато Парана
|
2 - 0 |
Атл. Атланта
|
|
2026-08-22 |
Патронато Парана
|
3 - 3 |
Химнасия Хухуй
|
|
2026-08-15 |
Колон Санта Фе
|
3 - 0 |
Патронато Парана
|
|
2026-08-09 |
Атл. Колегиалес
|
2 - 2 |
Патронато Парана
|
|
2026-08-01 |
Патронато Парана
|
3 - 3 |
Килмес
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
8 |
5 |
3 |
| 25% |
50% |
25% |
|
67% |
42% |
25% |
Класиране Примера Насионал
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Феро К. Оесте |
33 |
18 |
8 |
7 |
37 |
28 |
+9 |
62 |
| 2 |
Депортиво Морон |
33 |
17 |
7 |
9 |
51 |
34 |
+17 |
58 |
| 3 |
Годой Крус |
33 |
16 |
9 |
8 |
42 |
29 |
+13 |
57 |
| 4 |
Деп. Мадрин |
33 |
14 |
11 |
8 |
47 |
30 |
+17 |
53 |
| 5 |
Колон Санта Фе |
33 |
14 |
11 |
8 |
39 |
25 |
+14 |
53 |
| 6 |
Ест. Буенос Айрес |
33 |
13 |
9 |
11 |
31 |
27 |
+4 |
48 |
| 7 |
Сиудад Боливар |
33 |
12 |
12 |
9 |
28 |
28 |
0 |
48 |
| 8 |
Алмиранте Браун |
33 |
12 |
11 |
10 |
26 |
22 |
+4 |
47 |
| 9 |
Лос Андес |
33 |
9 |
13 |
11 |
25 |
24 |
+1 |
40 |
| 10 |
Чако Фор Евър |
33 |
10 |
10 |
13 |
32 |
34 |
-2 |
40 |
| 11 |
Расинг Кордоба |
33 |
10 |
10 |
13 |
30 |
39 |
-9 |
40 |
| 12 |
Дефенсорес |
33 |
8 |
13 |
12 |
25 |
32 |
-7 |
37 |
| 13 |
Сан Телмо |
33 |
9 |
10 |
14 |
28 |
37 |
-9 |
37 |
| 14 |
Атлетико Митре |
33 |
7 |
15 |
11 |
29 |
39 |
-10 |
36 |
| 15 |
Сентрал Норте |
33 |
6 |
16 |
11 |
21 |
30 |
-9 |
34 |
| 16 |
Ол Бойс |
33 |
6 |
16 |
11 |
18 |
28 |
-10 |
34 |
| 17 |
Атл. Акасусо |
33 |
8 |
8 |
17 |
25 |
35 |
-10 |
32 |
| 18 |
Сан Мигел |
33 |
6 |
14 |
13 |
26 |
39 |
-13 |
32 |
|
| 1 |
Тристан Суарес |
33 |
15 |
14 |
4 |
32 |
15 |
+17 |
59 |
| 2 |
Темперлей |
33 |
16 |
11 |
6 |
40 |
27 |
+13 |
59 |
| 3 |
Атл. Атланта |
33 |
18 |
4 |
11 |
39 |
30 |
+9 |
58 |
| 4 |
Химнасия Хухуй |
33 |
15 |
10 |
8 |
50 |
42 |
+8 |
55 |
| 5 |
Фер. Мидланд |
33 |
14 |
9 |
10 |
38 |
26 |
+12 |
51 |
| 6 |
Химнасия и Тиро |
33 |
13 |
10 |
10 |
34 |
30 |
+4 |
49 |
| 7 |
Депортиво Майпу |
33 |
13 |
9 |
11 |
40 |
32 |
+8 |
48 |
| 8 |
Атл. Колегиалес |
33 |
13 |
8 |
12 |
32 |
31 |
+1 |
47 |
| 9 |
Сан Мартин С.Х. |
33 |
12 |
10 |
11 |
35 |
33 |
+2 |
46 |
| 10 |
Сан Мартин Т. |
33 |
10 |
13 |
10 |
35 |
33 |
+2 |
43 |
| 11 |
Атл. Рафаела |
33 |
11 |
9 |
13 |
27 |
34 |
-7 |
42 |
| 12 |
Клуб Алмагро |
33 |
11 |
8 |
14 |
30 |
39 |
-9 |
41 |
| 13 |
Агропекуарио |
33 |
10 |
10 |
13 |
27 |
35 |
-8 |
40 |
| 14 |
Килмес |
33 |
10 |
9 |
14 |
30 |
28 |
+2 |
39 |
| 15 |
Патронато Парана |
33 |
7 |
16 |
10 |
29 |
32 |
-3 |
37 |
| 16 |
Нуева Чикаго |
33 |
9 |
9 |
15 |
24 |
32 |
-8 |
36 |
| 17 |
Чакарита Хун. |
33 |
9 |
6 |
18 |
25 |
35 |
-10 |
33 |
| 18 |
Атлетико Гюемес |
33 |
5 |
8 |
20 |
23 |
56 |
-33 |
23 |
Хронология на изиграните мачове
| Тристан Суарес |
|
| Патронато Парана |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Тристан Суарес |
Патронато Парана |
| 1 |
Феро К. Оесте |
|
|
| 2 |
Депортиво Морон |
|
|
| 3 |
Годой Крус |
|
|
| 4 |
Деп. Мадрин |
|
|
| 5 |
Колон Санта Фе |
|
3 - 0 |
| 6 |
Ест. Буенос Айрес |
|
|
| 7 |
Сиудад Боливар |
|
|
| 8 |
Алмиранте Браун |
3 - 1 |
|
| 9 |
Лос Андес |
|
|
| 10 |
Чако Фор Евър |
|
|
| 11 |
Расинг Кордоба |
|
|
| 12 |
Дефенсорес |
|
|
| 13 |
Сан Телмо |
|
|
| 14 |
Атлетико Митре |
|
|
| 15 |
Сентрал Норте |
|
|
| 16 |
Ол Бойс |
|
|
| 17 |
Атл. Акасусо |
|
|
| 18 |
Сан Мигел |
|
|
|
| 1 |
Тристан Суарес |
- |
|
| 2 |
Темперлей |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Атл. Атланта |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Химнасия Хухуй |
3 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Фер. Мидланд |
1 - 3 |
1 - 0 |
| 6 |
Химнасия и Тиро |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Депортиво Майпу |
|
0 - 0 |
| 8 |
Атл. Колегиалес |
0 - 0 |
2 - 2 |
| 9 |
Сан Мартин С.Х. |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Сан Мартин Т. |
2 - 0 |
0 - 0 |
| 11 |
Атл. Рафаела |
0 - 0 |
|
| 12 |
Клуб Алмагро |
0 - 0 |
0 - 1 |
| 13 |
Агропекуарио |
2 - 0 |
1 - 1 |
| 14 |
Килмес |
0 - 0 |
3 - 0 |
| 15 |
Патронато Парана |
|
- |
| 16 |
Нуева Чикаго |
1 - 0 |
1 - 1 |
| 17 |
Чакарита Хун. |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 18 |
Атлетико Гюемес |
1 - 1 |
1 - 0 |
Представяне в Шампионата
| |
Тристан Суарес |
Патронато Парана |
| Победи |
15 |
7 |
| Равни |
14 |
16 |
| Загуби |
4 |
10 |
| Вкарани голове |
32 |
29 |
| Получени голове |
15 |
32 |
| Средно вкарани |
0.97 |
0.88 |
| Средно получени |
0.45 |
0.97 |
| Мачове вкарал |
61% |
52% |
| Мачове получил |
30% |
61% |
| Гол/Гол |
27% |
33% |
| Над 1.5 |
42% |
61% |
| Над 2.5 |
24% |
24% |
| Над 3.5 |
12% |
9% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
1 |
| Равни |
7 |
9 |
| Загуби |
1 |
6 |
| Вкарани голове |
18 |
7 |
| Получени голове |
7 |
17 |
| Средно вкарани |
1.12 |
0.44 |
| Средно получени |
0.44 |
1.06 |
| Мачове вкарал |
62% |
38% |
| Мачове получил |
31% |
69% |
| Гол/Гол |
31% |
31% |
| Над 1.5 |
50% |
50% |
| Над 2.5 |
31% |
19% |
| Над 3.5 |
12% |
6% |
Обща статистика за Примера Насионал
| Мачове (594) |
| Победа за домакина |
47% |
| Равен |
32% |
| Победа за госта |
21% |
| Изиграни мачове |
47% |
| Голове (1150) |
| Средно голове на мач |
1.94 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.19 |
| Гостът е отбелязал средно |
0.75 |
| Домакинът е отбелязал в |
71% |
| Гостът е отбелязал в |
53% |
| Гол/Гол |
39% |
| Над 1.5 |
59% |
| Над 2.5 |
33% |
| Над 3.5 |
12% |
Тристан Суарес следващи 2 срещи
|
2026-10-24 |
Клуб Алмагро
|
- |
Тристан Суарес
|
|
2026-10-31 |
Тристан Суарес
|
- |
Депортиво Майпу
|
Патронато Парана следващи 2 срещи
|
2026-10-25 |
Патронато Парана
|
- |
Агропекуарио
|
|
2026-10-31 |
Атл. Рафаела
|
- |
Патронато Парана
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.81 |
3.00 |
4.75 |
| Вероятност |
40% |
36% |
24% |
|
1 @ 1.81 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.18 |
1.91 |
| Вероятност |
72% |
28% |
|
1X @ 1.18 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.67 |
2.10 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Над 1.5 @ 1.67 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.10 |
1.36 |
| Вероятност |
|
27% |
73% |
|
Под 2.5 @ 1.36 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
6.50 |
1.11 |
| Вероятност |
|
15% |
85% |
|
Под 3.5 @ 1.11 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.75 |
1.40 |
| Вероятност |
|
33% |
67% |
|
Без @ 1.40 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-10-16 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!