Серия С - гр. C - Италия
събота, 30.01.2021
14:00
14:00

Тернана

Паганезе
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Терни |
| Гост: | Пагани |
| Разстояние: | 259.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стадио Либеро Либерати |
| Капацитет: | 22 000 (4 500) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 5.00 | 8.50 | 1 | 1.04 | 3.40 | |||
| 58% | 29% | 13% | 1.28 | 80% | 20% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 71% | 29% | 52% | 48% | 25% | 75% |
Последни 2 директни срещи
| 2020-10-03 | Паганезе | 0 - 3 | Тернана |
| 2019-11-10 | Тернана | 2 - 0 | Паганезе |
Тернана последни 12 срещи
| 2021-01-24 | Витербезе | 0 - 1 | Тернана |
| 2021-01-17 | Юве Стабия | 0 - 3 | Тернана |
| 2021-01-10 | Тернана | 2 - 1 | Монополи 1966 |
| 2020-12-20 | Тернана | 2 - 2 | Турис |
| 2020-12-13 | Авелино | 1 - 2 | Тернана |
| 2020-12-06 | Тернана | 3 - 0 | Бишелие 1913 |
| 2020-11-28 | Вибонезе | 2 - 3 | Тернана |
| 2020-11-22 | Тернана | 3 - 0 | Терамо |
| 2020-11-15 | Бари | 1 - 3 | Тернана |
| 2020-11-11 | Тернана | 1 - 0 | В. Франкавила |
| 2020-11-07 | Кавезе 1919 | 0 - 5 | Тернана |
| 2020-11-01 | Тернана | 5 - 1 | Катанзаро |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 1 | 0 | 10 | 10 | 5 | |
| 92% | 8% | 0% | 83% | 83% | 42% |
Паганезе последни 12 срещи
| 2021-01-17 | Паганезе | 1 - 3 | Казертана |
| 2021-01-10 | Потенца | 1 - 0 | Паганезе |
| 2020-12-23 | Паганезе | 1 - 4 | Фоджа |
| 2020-12-20 | Паганезе | 0 - 3 | Монополи 1966 |
| 2020-12-05 | Паганезе | 0 - 1 | Бари |
| 2020-11-29 | Юве Стабия | 1 - 1 | Паганезе |
| 2020-11-22 | Паганезе | 1 - 1 | Бишелие 1913 |
| 2020-11-15 | Палермо | 2 - 1 | Паганезе |
| 2020-11-11 | Паганезе | 1 - 1 | Авелино |
| 2020-11-08 | Витербезе | 0 - 1 | Паганезе |
| 2020-10-31 | Паганезе | 1 - 2 | Терамо |
| 2020-10-25 | Турис | 0 - 3 | Паганезе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 6 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 50% | 17% |
Класиране Серия С - гр. C
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тернана | 19 | +35 | 49 |
| 2 | Бари | 19 | +21 | 41 |
| 3 | Авелино | 19 | +9 | 34 |
| 4 | Катанзаро | 19 | +5 | 32 |
| 5 | Катания | 18 | +4 | 30 |
| 6 | Терамо | 19 | +5 | 29 |
| 7 | Фоджа | 19 | +4 | 29 |
| 8 | Турис | 19 | -1 | 27 |
| 9 | Палермо | 19 | 0 | 25 |
| 10 | Казертана | 18 | -7 | 24 |
| 11 | Юве Стабия | 19 | -4 | 23 |
| 12 | Вибонезе | 19 | +1 | 22 |
| 13 | В. Франкавила | 19 | -4 | 22 |
| 14 | Монополи 1966 | 19 | -7 | 20 |
| 15 | Витербезе | 19 | -4 | 19 |
| 16 | Потенца | 19 | -12 | 16 |
| 17 | Бишелие 1913 | 19 | -12 | 15 |
| 18 | Паганезе | 18 | -15 | 12 |
| 19 | Кавезе 1919 | 19 | -18 | 9 |
| 20 | Трапани | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Тернана | |
| Паганезе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Тернана | Паганезе |
|---|---|---|---|
| 1 | Тернана | - | |
| 2 | Бари | ||
| 3 | Авелино | ||
| 4 | Катанзаро | 5 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Катания | 1 - 1 | |
| 6 | Терамо | 3 - 0 | |
| 7 | Фоджа | 2 - 0 | |
| 8 | Турис | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 9 | Палермо | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Казертана | ||
| 11 | Юве Стабия | 1 - 1 | |
| 12 | Вибонезе | 5 - 2 | |
| 13 | В. Франкавила | 1 - 0 | |
| 14 | Монополи 1966 | 2 - 1 | |
| 15 | Витербезе | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | Потенца | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 17 | Бишелие 1913 | 3 - 0 | |
| 18 | Паганезе | - | |
| 19 | Кавезе 1919 | ||
| 20 | Трапани |
Класиране в шампионата
| Тернана | Паганезе | |
| Позиция | 1 | 18 |
| Точки | 49 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 15 |
| Точки | 24 | 8 |
Форма в шампионата
| Тернана | Паганезе | |
|
Победи Равни Загуби |
15
4 0 |
2
6 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
3 0 |
2
2 4 |
Голове в шампионата
| Тернана | Паганезе | |
|
Вкарани Получени |
47
12 |
14
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
21
4 |
9
11 |
Обща статистика за Серия С - гр. C
| Мачове (179) | |
| Победа за домакина | 34% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (433) | |
| Средно голове на мач | 2.42 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.22 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.20 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 22% |
Тернана следващи 6 срещи
| 2021-02-03 | Палермо | - | Тернана |
| 2021-02-08 | Тернана | - | Казертана |
| 2021-02-13 | Потенца | - | Тернана |
| 2021-02-17 | Тернана | - | Катания |
| 2021-02-21 | Фоджа | - | Тернана |
| 2021-02-27 | Катанзаро | - | Тернана |
Паганезе следващи 6 срещи
| 2021-02-03 | Паганезе | - | Катанзаро |
| 2021-02-07 | Кавезе 1919 | - | Паганезе |
| 2021-02-10 | Паганезе | - | Катания |
| 2021-02-14 | Паганезе | - | Вибонезе |
| 2021-02-17 | В. Франкавила | - | Паганезе |
| 2021-02-21 | Паганезе | - | Турис |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 5.00 | 8.50 |
| Вероятност | 58% | 29% | 13% |
| 1 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.04 | 3.40 |
| Вероятност | 80% | 20% |
| 1X @ 1.04 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.05 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.61 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-30 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!