Първа Лига - Русия
неделя, 18.10.2026
13:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Иваново |
| Гост: |
Челябинск |
| Разстояние: |
1 280.5 км |
| Начален час |
| Час: |
13:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.00 |
3.17 |
2.30 |
2 |
|
|
|
1.54 |
1.34 |
| 17% |
30% |
53% |
2.30 |
|
|
|
24% |
76% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
2.79 |
|
|
|
2.14 |
1.64 |
|
|
|
3.82 |
1.19 |
| 73% |
27% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
31% |
69% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Текстилчик последни 12 срещи
|
2026-10-14 |
Чертаново М.
|
2 - 1 |
Текстилчик
|
|
2026-10-10 |
Шинник Ярославъл
|
2 - 0 |
Текстилчик
|
|
2026-09-17 |
Текстилчик
|
0 - 2 |
Р. Волгоград
|
|
2026-09-13 |
Ленинградец
|
2 - 2 |
Текстилчик
|
|
2026-09-08 |
Текстилчик
|
1 - 0 |
Арсенал Тула
|
|
2026-09-04 |
Текстилчик
|
1 - 4 |
Торпедо Москва
|
|
2026-08-29 |
Текстилчик
|
0 - 1 |
Велес Москва
|
|
2026-08-22 |
Урал
|
2 - 0 |
Текстилчик
|
|
2026-08-19 |
КАМАЗ Челни
|
0 - 1 |
Текстилчик
|
|
2026-08-15 |
Текстилчик
|
1 - 3 |
Нижни Новгород
|
|
2026-08-08 |
Енисей
|
0 - 0 |
Текстилчик
|
|
2026-08-01 |
Нефт. Нижнекамск
|
1 - 0 |
Текстилчик
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
7 |
4 |
3 |
| 17% |
17% |
67% |
|
58% |
33% |
25% |
Челябинск последни 12 срещи
|
2026-10-13 |
Спартак Кострома
|
1 - 0 |
Челябинск
|
|
2026-10-09 |
Нефт. Нижнекамск
|
2 - 4 |
Челябинск
|
|
2026-09-26 |
Челябинск
|
1 - 1 |
Енисей
|
|
2026-09-18 |
Челябинск
|
2 - 1 |
Уфа
|
|
2026-09-14 |
КАМАЗ Челни
|
1 - 1 |
Челябинск
|
|
2026-09-05 |
Челябинск
|
0 - 1 |
Спартак Кострома
|
|
2026-08-30 |
Сочи
|
2 - 1 |
Челябинск
|
|
2026-08-23 |
Ленинградец
|
1 - 1 |
Челябинск
|
|
2026-08-15 |
Челябинск
|
0 - 4 |
Торпедо Москва
|
|
2026-08-09 |
Р. Волгоград
|
4 - 1 |
Челябинск
|
|
2026-08-02 |
Волга Уляновск
|
0 - 2 |
Челябинск
|
|
2026-07-25 |
Челябинск
|
1 - 2 |
Нижни Новгород
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
6 |
3 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
50% |
25% |
Класиране Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Нижни Новгород |
13 |
11 |
1 |
1 |
41 |
14 |
+27 |
34 |
| 2 |
Сочи |
13 |
8 |
2 |
3 |
22 |
14 |
+8 |
26 |
| 3 |
Велес Москва |
14 |
8 |
2 |
4 |
19 |
17 |
+2 |
26 |
| 4 |
Урал |
13 |
7 |
4 |
2 |
21 |
8 |
+13 |
25 |
| 5 |
Торпедо Москва |
13 |
7 |
3 |
3 |
24 |
10 |
+14 |
24 |
| 6 |
Спартак Кострома |
13 |
7 |
3 |
3 |
18 |
13 |
+5 |
24 |
| 7 |
Шинник Ярославъл |
13 |
4 |
7 |
2 |
17 |
13 |
+4 |
19 |
| 8 |
Р. Волгоград |
13 |
5 |
3 |
5 |
22 |
16 |
+6 |
18 |
| 9 |
Уфа |
13 |
4 |
6 |
3 |
16 |
14 |
+2 |
18 |
| 10 |
Арсенал Тула |
13 |
4 |
4 |
5 |
15 |
24 |
-9 |
16 |
| 11 |
Волга Уляновск |
14 |
4 |
3 |
7 |
18 |
21 |
-3 |
15 |
| 12 |
Челябинск |
13 |
4 |
3 |
6 |
17 |
21 |
-4 |
15 |
| 13 |
Енисей |
13 |
3 |
5 |
5 |
15 |
25 |
-10 |
14 |
| 14 |
Ленинградец |
13 |
3 |
4 |
6 |
11 |
23 |
-12 |
13 |
| 15 |
Нефт. Нижнекамск |
13 |
4 |
0 |
9 |
9 |
19 |
-10 |
12 |
| 16 |
КАМАЗ Челни |
13 |
2 |
4 |
7 |
14 |
22 |
-8 |
10 |
| 17 |
СКА Хабаровск |
13 |
1 |
4 |
8 |
14 |
26 |
-12 |
7 |
| 18 |
Текстилчик |
13 |
1 |
4 |
8 |
8 |
21 |
-13 |
7 |
Хронология на изиграните мачове
| Текстилчик |
|
| Челябинск |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Текстилчик |
Челябинск |
| 1 |
Нижни Новгород |
1 - 3 |
|
| 2 |
Сочи |
|
2 - 1 |
| 3 |
Велес Москва |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 4 |
Урал |
|
|
| 5 |
Торпедо Москва |
1 - 4 |
|
| 6 |
Спартак Кострома |
0 - 0 |
|
| 7 |
Шинник Ярославъл |
|
|
| 8 |
Р. Волгоград |
0 - 2 |
4 - 1 |
| 9 |
Уфа |
2 - 2 |
|
| 10 |
Арсенал Тула |
|
|
| 11 |
Волга Уляновск |
|
0 - 2 |
| 12 |
Челябинск |
|
- |
| 13 |
Енисей |
|
|
| 14 |
Ленинградец |
|
1 - 1 |
| 15 |
Нефт. Нижнекамск |
|
2 - 4 |
| 16 |
КАМАЗ Челни |
|
1 - 1 |
| 17 |
СКА Хабаровск |
|
|
| 18 |
Текстилчик |
- |
|
Представяне в Шампионата
| |
Текстилчик |
Челябинск |
| Победи |
1 |
4 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
8 |
6 |
| Вкарани голове |
8 |
17 |
| Получени голове |
21 |
21 |
| Средно вкарани |
0.62 |
1.31 |
| Средно получени |
1.62 |
1.62 |
| Мачове вкарал |
46% |
77% |
| Мачове получил |
77% |
92% |
| Гол/Гол |
38% |
69% |
| Над 1.5 |
62% |
85% |
| Над 2.5 |
38% |
54% |
| Над 3.5 |
31% |
31% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
4 |
3 |
| Вкарани голове |
4 |
10 |
| Получени голове |
12 |
11 |
| Средно вкарани |
0.67 |
1.43 |
| Средно получени |
2.00 |
1.57 |
| Мачове вкарал |
50% |
86% |
| Мачове получил |
83% |
86% |
| Гол/Гол |
50% |
71% |
| Над 1.5 |
67% |
86% |
| Над 2.5 |
50% |
43% |
| Над 3.5 |
50% |
29% |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (118) |
| Победа за домакина |
39% |
| Равен |
26% |
| Победа за госта |
35% |
| Изиграни мачове |
39% |
| Голове (321) |
| Средно голове на мач |
2.72 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.51 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.21 |
| Домакинът е отбелязал в |
75% |
| Гостът е отбелязал в |
72% |
| Гол/Гол |
53% |
| Над 1.5 |
75% |
| Над 2.5 |
53% |
| Над 3.5 |
32% |
Текстилчик следващи 6 срещи
|
2026-10-24 |
Текстилчик
|
- |
Сочи
|
|
2026-11-01 |
Волга Уляновск
|
- |
Текстилчик
|
|
2026-11-07 |
СКА Хабаровск
|
- |
Текстилчик
|
|
2026-11-21 |
Текстилчик
|
- |
Арсенал Тула
|
|
2026-11-25 |
Нижни Новгород
|
- |
Текстилчик
|
|
2026-11-28 |
Текстилчик
|
- |
Енисей
|
Челябинск следващи 6 срещи
|
2026-10-24 |
Челябинск
|
- |
Урал
|
|
2026-11-01 |
Челябинск
|
- |
Шинник Ярославъл
|
|
2026-11-07 |
Арсенал Тула
|
- |
Челябинск
|
|
2026-11-21 |
Челябинск
|
- |
Ленинградец
|
|
2026-11-25 |
Челябинск
|
- |
Велес Москва
|
|
2026-11-28 |
Спартак Кострома
|
- |
Челябинск
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
3.00 |
3.17 |
2.30 |
| Вероятност |
17% |
30% |
53% |
|
2 @ 2.30 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.54 |
1.34 |
| Вероятност |
24% |
76% |
|
X2 @ 1.34 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.34 |
2.79 |
| Вероятност |
|
73% |
27% |
|
Над 1.5 @ 1.34 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.14 |
1.64 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Под 2.5 @ 1.64 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.82 |
1.19 |
| Вероятност |
|
31% |
69% |
|
Под 3.5 @ 1.19 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.85 |
1.86 |
| Вероятност |
|
53% |
47% |
|
Г/Г @ 1.85 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-10-16 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!