Дивизия 1 Север - Швеция
събота, 05.09.2026
12:00
Стокхолм Интер.
Хамарби ТФФ
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Стокхолм |
| Гост: |
Стокхолм |
| Начален час |
| Час: |
12:00 (13:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.31 |
3.42 |
2.62 |
12 |
|
|
|
1.40 |
1.54 |
| 44% |
12% |
44% |
1.24 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.82 |
|
|
|
1.71 |
2.00 |
|
|
|
2.84 |
1.37 |
| 85% |
15% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
39% |
61% |
Последни 9 директни срещи
|
2026-05-16 |
Хамарби ТФФ
|
3 - 1 |
Стокхолм Интер.
|
|
2025-08-11 |
Хамарби ТФФ
|
1 - 1 |
Стокхолм Интер.
|
|
2025-04-19 |
Стокхолм Интер.
|
2 - 3 |
Хамарби ТФФ
|
|
2024-09-02 |
Хамарби ТФФ
|
0 - 1 |
Стокхолм Интер.
|
|
2024-06-09 |
Стокхолм Интер.
|
2 - 0 |
Хамарби ТФФ
|
|
2023-09-16 |
Стокхолм Интер.
|
1 - 0 |
Хамарби ТФФ
|
|
2023-06-03 |
Хамарби ТФФ
|
0 - 1 |
Стокхолм Интер.
|
|
2022-08-22 |
Хамарби ТФФ
|
1 - 1 |
Стокхолм Интер.
|
|
2022-05-29 |
Стокхолм Интер.
|
0 - 1 |
Хамарби ТФФ
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
3 |
|
5 |
2 |
2 |
| 44% |
22% |
33% |
|
56% |
22% |
22% |
Стокхолм Интер. последни 12 срещи
|
2026-08-30 |
Енкьопинг
|
0 - 3 |
Стокхолм Интер.
|
|
2026-08-26 |
Стокхолм Интер.
|
0 - 3 |
Хамарби
|
|
2026-08-21 |
Стокхолм Интер.
|
2 - 0 |
Йерфела
|
|
2026-08-16 |
Стокхолм Интер.
|
4 - 1 |
Арланда
|
|
2026-08-09 |
Васалунд
|
2 - 0 |
Стокхолм Интер.
|
|
2026-08-01 |
Йерфела
|
0 - 4 |
Стокхолм Интер.
|
|
2026-06-27 |
Стокхолм Интер.
|
2 - 0 |
Енкьопинг
|
|
2026-06-18 |
Йефле
|
0 - 2 |
Стокхолм Интер.
|
|
2026-06-14 |
Стокхолм Интер.
|
3 - 1 |
ФБК Карлстад
|
|
2026-06-08 |
Стокхолм Интер.
|
4 - 1 |
Васалунд
|
|
2026-06-04 |
Стоксунд
|
0 - 1 |
Стокхолм Интер.
|
|
2026-05-31 |
Питео
|
2 - 2 |
Стокхолм Интер.
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
11 |
7 |
5 |
| 75% |
8% |
17% |
|
92% |
58% |
42% |
Хамарби ТФФ последни 12 срещи
|
2026-08-31 |
Хамарби ТФФ
|
0 - 0 |
Карлберг
|
|
2026-08-23 |
Хамарби ТФФ
|
1 - 1 |
Питео
|
|
2026-08-14 |
АФК Ескилстюна
|
1 - 0 |
Хамарби ТФФ
|
|
2026-08-09 |
Хамарби ТФФ
|
1 - 1 |
ФБК Карлстад
|
|
2026-08-03 |
Хамарби ТФФ
|
5 - 1 |
Арланда
|
|
2026-06-26 |
ФБК Карлстад
|
0 - 7 |
Хамарби ТФФ
|
|
2026-06-18 |
Хамарби ТФФ
|
1 - 1 |
Йерфела
|
|
2026-06-14 |
Карлберг
|
0 - 2 |
Хамарби ТФФ
|
|
2026-06-06 |
Йефле
|
0 - 4 |
Хамарби ТФФ
|
|
2026-05-30 |
Хамарби ТФФ
|
1 - 2 |
АФК Ескилстюна
|
|
2026-05-23 |
Енкьопинг
|
0 - 1 |
Хамарби ТФФ
|
|
2026-05-16 |
Хамарби ТФФ
|
3 - 1 |
Стокхолм Интер.
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
9 |
5 |
4 |
| 50% |
33% |
17% |
|
75% |
42% |
33% |
Класиране Дивизия 1 Север
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Стокхолм Интер. |
19 |
12 |
3 |
4 |
41 |
17 |
+24 |
39 |
| 2 |
Хамарби ТФФ |
19 |
11 |
5 |
3 |
45 |
15 |
+30 |
38 |
| 3 |
Карлстад Футбол |
19 |
11 |
4 |
4 |
31 |
17 |
+14 |
37 |
| 4 |
Арланда |
19 |
10 |
6 |
3 |
33 |
22 |
+11 |
36 |
| 5 |
АФК Ескилстюна |
19 |
10 |
4 |
5 |
33 |
26 |
+7 |
34 |
| 6 |
ФБК Карлстад |
19 |
9 |
4 |
6 |
31 |
31 |
0 |
31 |
| 7 |
Енкьопинг |
19 |
9 |
2 |
8 |
27 |
31 |
-4 |
29 |
| 8 |
Асириска ФФ |
19 |
7 |
5 |
7 |
32 |
31 |
+1 |
26 |
| 9 |
Карлберг |
19 |
7 |
4 |
8 |
28 |
28 |
0 |
25 |
| 10 |
Йефле |
19 |
7 |
3 |
9 |
25 |
37 |
-12 |
24 |
| 11 |
Васалунд |
19 |
6 |
5 |
8 |
30 |
38 |
-8 |
23 |
| 12 |
Умео ФК |
19 |
5 |
5 |
9 |
24 |
32 |
-8 |
20 |
| 13 |
Солентюна |
19 |
4 |
8 |
7 |
18 |
27 |
-9 |
20 |
| 14 |
Йерфела |
19 |
4 |
3 |
12 |
23 |
41 |
-18 |
15 |
| 15 |
Питео |
19 |
2 |
6 |
11 |
21 |
40 |
-19 |
12 |
| 16 |
Стоксунд |
19 |
2 |
5 |
12 |
38 |
47 |
-9 |
11 |
Хронология на изиграните мачове
| Стокхолм Интер. |
|
| Хамарби ТФФ |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Стокхолм Интер. |
Хамарби ТФФ |
| 1 |
Стокхолм Интер. |
- |
|
| 2 |
Хамарби ТФФ |
|
- |
| 3 |
Карлстад Футбол |
0 - 1 |
0 - 2 |
| 4 |
Арланда |
4 - 1 |
|
| 5 |
АФК Ескилстюна |
0 - 2 |
1 - 0 |
| 6 |
ФБК Карлстад |
3 - 1 |
0 - 7 |
| 7 |
Енкьопинг |
2 - 0 |
0 - 1 |
| 8 |
Асириска ФФ |
|
|
| 9 |
Карлберг |
2 - 1 |
0 - 2 |
| 10 |
Йефле |
|
0 - 4 |
| 11 |
Васалунд |
4 - 1 |
|
| 12 |
Умео ФК |
3 - 0 |
|
| 13 |
Солентюна |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 14 |
Йерфела |
2 - 0 |
|
| 15 |
Питео |
|
1 - 4 |
| 16 |
Стоксунд |
|
2 - 4 |
Представяне в Шампионата
| |
Стокхолм Интер. |
Хамарби ТФФ |
| Победи |
12 |
11 |
| Равни |
3 |
5 |
| Загуби |
4 |
3 |
| Вкарани голове |
41 |
45 |
| Получени голове |
17 |
15 |
| Средно вкарани |
2.16 |
2.37 |
| Средно получени |
0.89 |
0.79 |
| Мачове вкарал |
79% |
89% |
| Мачове получил |
63% |
58% |
| Гол/Гол |
47% |
53% |
| Над 1.5 |
89% |
84% |
| Над 2.5 |
58% |
53% |
| Над 3.5 |
37% |
42% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
8 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани голове |
21 |
26 |
| Получени голове |
8 |
4 |
| Средно вкарани |
2.10 |
2.89 |
| Средно получени |
0.80 |
0.44 |
| Мачове вкарал |
80% |
89% |
| Мачове получил |
70% |
33% |
| Гол/Гол |
50% |
22% |
| Над 1.5 |
90% |
78% |
| Над 2.5 |
50% |
44% |
| Над 3.5 |
30% |
44% |
Обща статистика за Дивизия 1 Север
| Мачове (152) |
| Победа за домакина |
39% |
| Равен |
24% |
| Победа за госта |
37% |
| Изиграни мачове |
63% |
| Голове (480) |
| Средно голове на мач |
3.16 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.51 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.64 |
| Домакинът е отбелязал в |
74% |
| Гостът е отбелязал в |
76% |
| Гол/Гол |
57% |
| Над 1.5 |
84% |
| Над 2.5 |
58% |
| Над 3.5 |
39% |
Стокхолм Интер. следващи 6 срещи
|
2026-09-13 |
Умео ФК
|
- |
Стокхолм Интер.
|
|
2026-09-17 |
Стокхолм Интер.
|
- |
Стоксунд
|
|
2026-09-20 |
Карлберг
|
- |
Стокхолм Интер.
|
|
2026-09-26 |
Солентюна
|
- |
Стокхолм Интер.
|
|
2026-10-03 |
Стокхолм Интер.
|
- |
Асириска ФФ
|
|
2026-10-10 |
АФК Ескилстюна
|
- |
Стокхолм Интер.
|
Хамарби ТФФ следващи 6 срещи
|
2026-09-12 |
Хамарби ТФФ
|
- |
Солентюна
|
|
2026-09-17 |
Васалунд
|
- |
Хамарби ТФФ
|
|
2026-09-20 |
Арланда
|
- |
Хамарби ТФФ
|
|
2026-09-25 |
Хамарби ТФФ
|
- |
Стоксунд
|
|
2026-10-04 |
Умео ФК
|
- |
Хамарби ТФФ
|
|
2026-10-11 |
Хамарби ТФФ
|
- |
Енкьопинг
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.31 |
3.42 |
2.62 |
| Вероятност |
44% |
12% |
44% |
|
12 @ 1.24 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.40 |
1.54 |
| Вероятност |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.54 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.22 |
3.82 |
| Вероятност |
|
85% |
15% |
|
Над 1.5 @ 1.22 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.71 |
2.00 |
| Вероятност |
|
56% |
44% |
|
Над 2.5 @ 1.71 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.84 |
1.37 |
| Вероятност |
|
39% |
61% |
|
Под 3.5 @ 1.37 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.59 |
2.18 |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Г/Г @ 1.59 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-09-04 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!