Примейра Лига - Португалия
сряда, 31.01.2018
21:00
21:00

Сп. Лисабон

Вит. Гимараеш
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лисабон |
| Гост: | Гимараеш |
| Разстояние: | 311.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ещадио Жозе Алваладе |
| Капацитет: | 50 049 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 21:00 (21:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 5.50 | 9.00 | 1 | 1.07 | 3.50 | |||
| 56% | 18% | 26% | 1.30 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.53 | 2.39 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 73% | 27% | 55% | 45% | 33% | 67% |
Последни 12 директни срещи
| 2017-08-19 | Вит. Гимараеш | 0 - 5 | Сп. Лисабон |
| 2017-07-26 | Вит. Гимараеш | 3 - 0 | Сп. Лисабон |
| 2017-03-05 | Сп. Лисабон | 1 - 1 | Вит. Гимараеш |
| 2016-10-01 | Вит. Гимараеш | 3 - 3 | Сп. Лисабон |
| 2016-02-29 | Вит. Гимараеш | 0 - 0 | Сп. Лисабон |
| 2015-10-04 | Сп. Лисабон | 5 - 1 | Вит. Гимараеш |
| 2015-03-22 | Сп. Лисабон | 4 - 1 | Вит. Гимараеш |
| 2014-12-29 | Вит. Гимараеш | 0 - 2 | Сп. Лисабон |
| 2014-11-01 | Вит. Гимараеш | 3 - 0 | Сп. Лисабон |
| 2014-03-29 | Сп. Лисабон | 1 - 0 | Вит. Гимараеш |
| 2013-11-24 | Вит. Гимараеш | 0 - 1 | Сп. Лисабон |
| 2013-01-27 | Сп. Лисабон | 1 - 1 | Вит. Гимараеш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 6 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 50% | 33% |
Сп. Лисабон последни 12 срещи
| 2018-01-27 | Витория Сетубал | 1 - 1 | Сп. Лисабон |
| 2018-01-24 | Сп. Лисабон | 0 - 0 | Порто |
| 2018-01-19 | Витория Сетубал | 1 - 1 | Сп. Лисабон |
| 2018-01-14 | Сп. Лисабон | 3 - 0 | Авеш |
| 2018-01-10 | Кова Да Пиедаде | 1 - 2 | Сп. Лисабон |
| 2018-01-07 | Сп. Лисабон | 5 - 0 | Маритимо |
| 2018-01-03 | Бенфика | 1 - 1 | Сп. Лисабон |
| 2017-12-29 | Б-САД | 1 - 1 | Сп. Лисабон |
| 2017-12-20 | Сп. Лисабон | 6 - 0 | Униао Мадейра |
| 2017-12-17 | Сп. Лисабон | 2 - 0 | Портимонензе |
| 2017-12-09 | Боавища | 1 - 3 | Сп. Лисабон |
| 2017-12-05 | Барселона | 2 - 0 | Сп. Лисабон |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 11 | 5 | 3 | |
| 50% | 42% | 8% | 92% | 42% | 25% |
Вит. Гимараеш последни 12 срещи
| 2018-01-21 | Вит. Гимараеш | 3 - 1 | Ещорил Прая |
| 2018-01-12 | Шавеш | 4 - 3 | Вит. Гимараеш |
| 2018-01-07 | Порто | 4 - 2 | Вит. Гимараеш |
| 2017-12-30 | Морейрензе | 3 - 3 | Вит. Гимараеш |
| 2017-12-23 | Вит. Гимараеш | 0 - 1 | Тондела |
| 2017-12-18 | Морейрензе | 2 - 1 | Вит. Гимараеш |
| 2017-12-14 | Порто | 4 - 0 | Вит. Гимараеш |
| 2017-12-11 | Вит. Гимараеш | 1 - 0 | Фейрензе |
| 2017-12-07 | Вит. Гимараеш | 1 - 1 | Коняспор |
| 2017-12-03 | Витория Сетубал | 1 - 2 | Вит. Гимараеш |
| 2017-11-27 | Рио Аве | 0 - 1 | Вит. Гимараеш |
| 2017-11-23 | РБ Залцбург | 3 - 0 | Вит. Гимараеш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 8 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 67% | 42% |
Класиране Примейра Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Порто | 19 | +37 | 49 |
| 2 | Бенфика | 20 | +34 | 47 |
| 3 | Сп. Лисабон | 19 | +31 | 47 |
| 4 | Спортинг Брага | 20 | +20 | 43 |
| 5 | Рио Аве | 20 | +6 | 33 |
| 6 | Маритимо | 19 | -3 | 29 |
| 7 | Вит. Гимараеш | 19 | -7 | 26 |
| 8 | Шавеш | 19 | -4 | 26 |
| 9 | Боавища | 19 | -4 | 24 |
| 10 | Тондела | 20 | -9 | 22 |
| 11 | Портимонензе | 20 | -4 | 21 |
| 12 | Б-САД | 20 | -9 | 21 |
| 13 | Пасош Ферейра | 20 | -12 | 21 |
| 14 | Фейрензе | 20 | -8 | 20 |
| 15 | Морейрензе | 20 | -15 | 16 |
| 16 | Ещорил Прая | 19 | -20 | 15 |
| 17 | Витория Сетубал | 19 | -16 | 14 |
| 18 | Авеш | 20 | -17 | 14 |
Хронология на изиграните мачове
| Сп. Лисабон | |
| Вит. Гимараеш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сп. Лисабон | Вит. Гимараеш |
|---|---|---|---|
| 1 | Порто | 0 - 0 | 4 - 2 |
| 2 | Бенфика | ||
| 3 | Сп. Лисабон | - | |
| 4 | Спортинг Брага | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Рио Аве | 0 - 1 | |
| 6 | Маритимо | 5 - 0 | |
| 7 | Вит. Гимараеш | - | |
| 8 | Шавеш | 5 - 1 | 4 - 3 |
| 9 | Боавища | ||
| 10 | Тондела | 2 - 0 | |
| 11 | Портимонензе | 2 - 0 | |
| 12 | Б-САД | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Пасош Ферейра | 0 - 0 | |
| 14 | Фейрензе | ||
| 15 | Морейрензе | 2 - 1 | |
| 16 | Ещорил Прая | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 17 | Витория Сетубал | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 18 | Авеш | 3 - 0 | 1 - 3 |
Класиране в шампионата
| Сп. Лисабон | Вит. Гимараеш | |
| Позиция | 3 | 7 |
| Точки | 47 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 8 |
| Точки | 26 | 10 |
Форма в шампионата
| Сп. Лисабон | Вит. Гимараеш | |
|
Победи Равни Загуби |
14
5 0 |
8
2 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
2 0 |
3
1 6 |
Голове в шампионата
| Сп. Лисабон | Вит. Гимараеш | |
|
Вкарани Получени |
42
11 |
27
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
23
4 |
13
18 |
Обща статистика за Примейра Лига
| Мачове (176) | |
| Победа за домакина | 49% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (466) | |
| Средно голове на мач | 2.65 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.55 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.10 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 73% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 26% |
Сп. Лисабон следващи 6 срещи
| 2018-02-04 | Ещорил Прая | - | Сп. Лисабон |
| 2018-02-07 | Порто | - | Сп. Лисабон |
| 2018-02-11 | Сп. Лисабон | - | Фейрензе |
| 2018-02-15 | Астана | - | Сп. Лисабон |
| 2018-02-19 | Тондела | - | Сп. Лисабон |
| 2018-02-22 | Сп. Лисабон | - | Астана |
Вит. Гимараеш следващи 6 срещи
| 2018-02-04 | Вит. Гимараеш | - | Пасош Ферейра |
| 2018-02-11 | Боавища | - | Вит. Гимараеш |
| 2018-02-18 | Вит. Гимараеш | - | Спортинг Брага |
| 2018-02-24 | Маритимо | - | Вит. Гимараеш |
| 2018-03-04 | Вит. Гимараеш | - | Б-САД |
| 2018-03-11 | Портимонензе | - | Вит. Гимараеш |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 5.50 | 9.00 |
| Вероятност | 56% | 18% | 26% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.07 | 3.50 |
| Вероятност | 68% | 32% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 5.00 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.39 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Над 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-01-31 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!