Група за Изпадане - Сърбия
събота, 16.05.2026
19:00
Сп. Суботица
ИМТ Нови Белград
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Суботица |
| Гост: |
Нови Белград |
| Разстояние: |
153.6 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Градски стадион Суботица
|
| Капацитет: |
13 000 |
| Размер: |
110 x 60 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.25 |
3.10 |
1.70 |
2 |
|
|
|
1.95 |
1.11 |
| 25% |
34% |
41% |
1.70 |
|
|
|
26% |
74% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.15 |
1.67 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 68% |
32% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
26% |
74% |
Последни 8 директни срещи
|
2026-03-08 |
Сп. Суботица
|
0 - 1 |
ИМТ Нови Белград
|
|
2025-10-05 |
ИМТ Нови Белград
|
1 - 0 |
Сп. Суботица
|
|
2025-04-13 |
ИМТ Нови Белград
|
2 - 4 |
Сп. Суботица
|
|
2025-02-15 |
ИМТ Нови Белград
|
1 - 2 |
Сп. Суботица
|
|
2024-09-13 |
Сп. Суботица
|
2 - 0 |
ИМТ Нови Белград
|
|
2024-05-24 |
Сп. Суботица
|
1 - 1 |
ИМТ Нови Белград
|
|
2023-11-24 |
ИМТ Нови Белград
|
0 - 1 |
Сп. Суботица
|
|
2023-07-29 |
Сп. Суботица
|
2 - 1 |
ИМТ Нови Белград
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
2 |
|
5 |
3 |
1 |
| 62% |
12% |
25% |
|
62% |
38% |
12% |
Сп. Суботица последни 12 срещи
|
2026-05-10 |
Сп. Суботица
|
0 - 3 |
Напредак
|
|
2026-05-03 |
Младост Лучани
|
2 - 1 |
Сп. Суботица
|
|
2026-04-27 |
Раднички 1923
|
4 - 0 |
Сп. Суботица
|
|
2026-04-23 |
Сп. Суботица
|
1 - 4 |
ТСЦ Бачка Топола
|
|
2026-04-19 |
Явор Иваница
|
1 - 0 |
Сп. Суботица
|
|
2026-04-09 |
Цървена Звезда
|
3 - 2 |
Сп. Суботица
|
|
2026-04-04 |
Сп. Суботица
|
1 - 2 |
Явор Иваница
|
|
2026-03-20 |
Сп. Суботица
|
1 - 3 |
Радник Сурдулица
|
|
2026-03-14 |
Раднички Ниш
|
0 - 2 |
Сп. Суботица
|
|
2026-03-08 |
Сп. Суботица
|
0 - 1 |
ИМТ Нови Белград
|
|
2026-03-01 |
Напредак
|
1 - 1 |
Сп. Суботица
|
|
2026-02-22 |
Сп. Суботица
|
3 - 3 |
Раднички 1923
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
9 |
|
10 |
8 |
5 |
| 8% |
17% |
75% |
|
83% |
67% |
42% |
ИМТ Нови Белград последни 12 срещи
|
2026-05-10 |
ИМТ Нови Белград
|
0 - 0 |
Раднички 1923
|
|
2026-05-03 |
Явор Иваница
|
0 - 0 |
ИМТ Нови Белград
|
|
2026-04-27 |
ИМТ Нови Белград
|
2 - 0 |
Раднички Ниш
|
|
2026-04-23 |
Напредак
|
0 - 1 |
ИМТ Нови Белград
|
|
2026-04-19 |
ИМТ Нови Белград
|
1 - 1 |
Младост Лучани
|
|
2026-04-08 |
ТСЦ Бачка Топола
|
1 - 3 |
ИМТ Нови Белград
|
|
2026-04-04 |
ИМТ Нови Белград
|
0 - 0 |
Войводина
|
|
2026-03-22 |
ОФК Белград
|
3 - 3 |
ИМТ Нови Белград
|
|
2026-03-15 |
ИМТ Нови Белград
|
1 - 2 |
Цървена Звезда
|
|
2026-03-08 |
Сп. Суботица
|
0 - 1 |
ИМТ Нови Белград
|
|
2026-03-02 |
ИМТ Нови Белград
|
0 - 0 |
Радник Сурдулица
|
|
2026-02-22 |
Раднички Ниш
|
2 - 1 |
ИМТ Нови Белград
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
6 |
4 |
2 |
| 33% |
50% |
17% |
|
50% |
33% |
17% |
Класиране Група за Изпадане
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ИМТ Нови Белград |
35 |
12 |
10 |
13 |
39 |
50 |
-11 |
46 |
| 2 |
ТСЦ Бачка Топола |
35 |
11 |
11 |
13 |
43 |
42 |
+1 |
44 |
| 3 |
Раднички 1923 |
35 |
9 |
16 |
10 |
39 |
40 |
-1 |
43 |
| 4 |
Раднички Ниш |
35 |
12 |
7 |
16 |
42 |
47 |
-5 |
43 |
| 5 |
Явор Иваница |
35 |
10 |
11 |
14 |
37 |
48 |
-11 |
41 |
| 6 |
Младост Лучани |
35 |
9 |
13 |
13 |
28 |
50 |
-22 |
40 |
| 7 |
Сп. Суботица |
35 |
4 |
9 |
22 |
36 |
69 |
-33 |
21 |
| 8 |
Напредак |
35 |
3 |
8 |
24 |
30 |
75 |
-45 |
17 |
Хронология на изиграните мачове
| Сп. Суботица |
|
| ИМТ Нови Белград |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Сп. Суботица |
ИМТ Нови Белград |
| 1 |
ИМТ Нови Белград |
|
- |
| 2 |
ТСЦ Бачка Топола |
1 - 4 |
|
| 3 |
Раднички 1923 |
|
|
| 4 |
Раднички Ниш |
|
|
| 5 |
Явор Иваница |
|
0 - 0 |
| 6 |
Младост Лучани |
|
|
| 7 |
Сп. Суботица |
- |
|
| 8 |
Напредак |
0 - 3 |
0 - 1 |
Представяне в Шампионата
| |
Сп. Суботица |
ИМТ Нови Белград |
| Победи |
4 |
12 |
| Равни |
9 |
10 |
| Загуби |
22 |
13 |
| Вкарани голове |
36 |
39 |
| Получени голове |
69 |
50 |
| Средно вкарани |
1.03 |
1.11 |
| Средно получени |
1.97 |
1.43 |
| Мачове вкарал |
69% |
80% |
| Мачове получил |
91% |
63% |
| Гол/Гол |
63% |
54% |
| Над 1.5 |
89% |
69% |
| Над 2.5 |
57% |
40% |
| Над 3.5 |
34% |
31% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
5 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
11 |
8 |
| Вкарани голове |
21 |
20 |
| Получени голове |
40 |
32 |
| Средно вкарани |
1.24 |
1.18 |
| Средно получени |
2.35 |
1.88 |
| Мачове вкарал |
82% |
76% |
| Мачове получил |
94% |
82% |
| Гол/Гол |
76% |
65% |
| Над 1.5 |
94% |
76% |
| Над 2.5 |
76% |
53% |
| Над 3.5 |
47% |
41% |
Обща статистика за Група за Изпадане
| Мачове (20) |
| Победа за домакина |
45% |
| Равен |
30% |
| Победа за госта |
25% |
| Изиграни мачове |
71% |
| Голове (53) |
| Средно голове на мач |
2.65 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.65 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.00 |
| Домакинът е отбелязал в |
70% |
| Гостът е отбелязал в |
60% |
| Гол/Гол |
45% |
| Над 1.5 |
65% |
| Над 2.5 |
50% |
| Над 3.5 |
35% |
Сп. Суботица следващи 1 срещи
|
2026-05-23 |
Раднички Ниш
|
- |
Сп. Суботица
|
ИМТ Нови Белград следващи 1 срещи
|
2026-05-23 |
ИМТ Нови Белград
|
- |
ТСЦ Бачка Топола
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
5.25 |
3.10 |
1.70 |
| Вероятност |
25% |
34% |
41% |
|
2 @ 1.70 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.95 |
1.11 |
| Вероятност |
26% |
74% |
|
X2 @ 1.11 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.36 |
3.00 |
| Вероятност |
|
68% |
32% |
|
Над 1.5 @ 1.36 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.15 |
1.67 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Под 2.5 @ 1.67 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.75 |
1.25 |
| Вероятност |
|
26% |
74% |
|
Под 3.5 @ 1.25 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.10 |
1.67 |
| Вероятност |
|
46% |
54% |
|
Без @ 1.67 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-15 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!