Втора Лига - Австрия
петък, 19.02.2021
17:30
17:30

Амщетен

Хорн
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Амщетен |
| Гост: | Хорн |
| Разстояние: | 83.6 км |
| Начален час | |
| Час: | 17:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 4.20 | 3.50 | X2 | 1.28 | 1.83 | |||
| 26% | 46% | 28% | 1.83 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 5.50 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 81% | 19% | 61% | 39% | 38% | 62% |
Последни 4 директни срещи
| 2020-06-13 | Хорн | 1 - 2 | Амщетен |
| 2019-08-30 | Амщетен | 2 - 4 | Хорн |
| 2019-04-19 | Хорн | 2 - 0 | Амщетен |
| 2018-09-21 | Амщетен | 1 - 2 | Хорн |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 3 | 4 | 3 | 1 | |
| 25% | 0% | 75% | 100% | 75% | 25% |
Амщетен последни 12 срещи
| 2021-02-12 | Рапид Виена II | 1 - 0 | Амщетен |
| 2021-02-05 | Джуниърс ОО | 0 - 1 | Амщетен |
| 2021-01-29 | Аустрия Виена II | 2 - 1 | Амщетен |
| 2021-01-22 | Лиферинг | 0 - 1 | Амщетен |
| 2021-01-13 | Хартберг | 3 - 0 | Амщетен |
| 2021-01-09 | Рийд | 2 - 0 | Амщетен |
| 2020-12-16 | Волфсбергер | 2 - 0 | Амщетен |
| 2020-12-11 | Флоридсдорфер | 0 - 2 | Амщетен |
| 2020-12-04 | Амщетен | 3 - 2 | А. Лустенау |
| 2020-11-27 | Капфенберг | 0 - 0 | Амщетен |
| 2020-11-20 | Амщетен | 1 - 2 | Аустрия Виена II |
| 2020-11-06 | Лиферинг | 0 - 3 | Амщетен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 8 | 5 | 1 | |
| 42% | 8% | 50% | 67% | 42% | 8% |
Хорн последни 12 срещи
| 2021-01-23 | Флоридсдорфер | 7 - 5 | Хорн |
| 2021-01-18 | Аустрия Виена | 8 - 0 | Хорн |
| 2020-12-11 | Капфенберг | 4 - 1 | Хорн |
| 2020-12-05 | Хорн | 2 - 1 | Флоридсдорфер |
| 2020-11-27 | Хорн | 2 - 0 | Грацер АК |
| 2020-11-20 | Блау-Вайс Линц | 3 - 2 | Хорн |
| 2020-11-13 | Хорн | 3 - 1 | Санкт Пьолтен |
| 2020-11-06 | Хорн | 3 - 2 | Рапид Виена II |
| 2020-10-30 | Вакер Инсбрук | 3 - 2 | Хорн |
| 2020-10-26 | Хорн | 0 - 0 | Форвартс Щайр |
| 2020-10-23 | Дорнбирн | 0 - 0 | Хорн |
| 2020-10-02 | Хорн | 1 - 1 | Джуниърс ОО |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 8 | 7 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 67% | 58% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лафниц | 13 | +15 | 31 |
| 2 | Лиферинг | 14 | +16 | 30 |
| 3 | Блау-Вайс Линц | 14 | +9 | 25 |
| 4 | Грацер АК | 14 | +3 | 23 |
| 5 | Вакер Инсбрук | 14 | -1 | 22 |
| 6 | А. Клагенфурт | 13 | +10 | 21 |
| 7 | А. Лустенау | 14 | +1 | 18 |
| 8 | Дорнбирн | 13 | 0 | 17 |
| 9 | Флоридсдорфер | 14 | -3 | 17 |
| 10 | Хорн | 13 | -3 | 16 |
| 11 | Форвартс Щайр | 14 | -8 | 16 |
| 12 | Амщетен | 14 | -2 | 15 |
| 13 | Капфенберг | 13 | -4 | 15 |
| 14 | Джуниърс ОО | 13 | -9 | 14 |
| 15 | Рапид Виена II | 14 | -12 | 9 |
| 16 | Аустрия Виена II | 14 | -12 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Амщетен | |
| Хорн | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Амщетен | Хорн |
|---|---|---|---|
| 1 | Лафниц | ||
| 2 | Лиферинг | ||
| 3 | Блау-Вайс Линц | 3 - 2 | |
| 4 | Грацер АК | ||
| 5 | Вакер Инсбрук | 2 - 2 | 3 - 2 |
| 6 | А. Клагенфурт | ||
| 7 | А. Лустенау | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Дорнбирн | 3 - 3 | 0 - 0 |
| 9 | Флоридсдорфер | ||
| 10 | Хорн | - | |
| 11 | Форвартс Щайр | 2 - 2 | |
| 12 | Амщетен | - | |
| 13 | Капфенберг | 4 - 1 | |
| 14 | Джуниърс ОО | 3 - 3 | |
| 15 | Рапид Виена II | ||
| 16 | Аустрия Виена II | 1 - 2 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Амщетен | Хорн | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 15 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 13 |
| Точки | 7 | 5 |
Форма в шампионата
| Амщетен | Хорн | |
|
Победи Равни Загуби |
3
6 5 |
4
4 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
4 1 |
1
2 3 |
Голове в шампионата
| Амщетен | Хорн | |
|
Вкарани Получени |
22
24 |
18
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
14 |
8
12 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (109) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (327) | |
| Средно голове на мач | 3.00 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.60 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.40 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 59% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 60% |
| Над 3.5 | 34% |
Амщетен следващи 6 срещи
| 2021-02-27 | Форвартс Щайр | - | Амщетен |
| 2021-03-05 | Амщетен | - | Лафниц |
| 2021-03-13 | Дорнбирн | - | Амщетен |
| 2021-03-19 | Амщетен | - | Блау-Вайс Линц |
| 2021-04-02 | Вакер Инсбрук | - | Амщетен |
| 2021-04-05 | Амщетен | - | Грацер АК |
Хорн следващи 6 срещи
| 2021-02-26 | Хорн | - | А. Лустенау |
| 2021-03-02 | Хорн | - | А. Клагенфурт |
| 2021-03-07 | Лиферинг | - | Хорн |
| 2021-03-12 | Лафниц | - | Хорн |
| 2021-03-19 | Хорн | - | Аустрия Виена II |
| 2021-03-24 | Хорн | - | Аустрия Виена II |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 4.20 | 3.50 |
| Вероятност | 26% | 46% | 28% |
| X2 @ 1.83 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.83 |
| Вероятност | 48% | 52% |
| X2 @ 1.83 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 5.50 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.12 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.70 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 2.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 3.5 @ 1.66 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Г/Г @ 1.44 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-19 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!