Суперлига - Швейцария
неделя, 07.02.2021
15:00
15:00

Сервет

Люцерн
4 - 2
(2 - 1, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Женева |
| Гост: | Люцерн |
| Разстояние: | 190.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад дьо Жьонев |
| Капацитет: | 30 084 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.10 | 2.75 | X2 | 1.40 | 1.44 | |||
| 31% | 32% | 37% | 1.44 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.65 | 2.20 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 77% | 23% | 51% | 49% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-04 | Люцерн | 3 - 0 | Сервет |
| 2020-11-28 | Сервет | 1 - 3 | Люцерн |
| 2020-07-08 | Сервет | 2 - 0 | Люцерн |
| 2020-06-27 | Люцерн | 2 - 2 | Сервет |
| 2019-11-09 | Люцерн | 1 - 2 | Сервет |
| 2019-08-04 | Сервет | 1 - 0 | Люцерн |
| 2018-09-15 | Сервет | 2 - 2 | Люцерн |
| 2017-09-16 | Сервет | 0 - 1 | Люцерн |
| 2015-08-16 | Сервет | 2 - 5 | Люцерн |
| 2013-06-01 | Сервет | 3 - 4 | Люцерн |
| 2013-03-09 | Люцерн | 1 - 1 | Сервет |
| 2012-11-04 | Люцерн | 1 - 1 | Сервет |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 42% |
Сервет последни 12 срещи
| 2021-02-04 | Люцерн | 3 - 0 | Сервет |
| 2021-01-31 | Сервет | 1 - 1 | Лозана Спорт |
| 2020-12-23 | Сервет | 1 - 1 | Вадуц |
| 2020-12-20 | Цюрих | 0 - 1 | Сервет |
| 2020-12-17 | Сервет | 1 - 1 | Сион |
| 2020-12-13 | Йънг Бойс | 1 - 2 | Сервет |
| 2020-12-09 | Вадуц | 0 - 2 | Сервет |
| 2020-12-05 | Базел | 1 - 0 | Сервет |
| 2020-12-02 | Сервет | 2 - 1 | Цюрих |
| 2020-11-28 | Сервет | 1 - 3 | Люцерн |
| 2020-11-25 | Сион | 2 - 0 | Сервет |
| 2020-11-22 | Сервет | 1 - 1 | Лугано |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 4 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 33% | 8% |
Люцерн последни 12 срещи
| 2021-02-04 | Люцерн | 3 - 0 | Сервет |
| 2021-01-09 | Цюрих | 3 - 1 | Люцерн |
| 2020-12-23 | Люцерн | 1 - 2 | Базел |
| 2020-12-20 | Лозана Спорт | 2 - 1 | Люцерн |
| 2020-12-16 | Люцерн | 0 - 0 | Цюрих |
| 2020-12-12 | Сион | 1 - 2 | Люцерн |
| 2020-12-06 | Люцерн | 2 - 3 | Йънг Бойс |
| 2020-12-02 | Люцерн | 2 - 0 | Сион |
| 2020-11-28 | Сервет | 1 - 3 | Люцерн |
| 2020-11-21 | Люцерн | 1 - 1 | Вадуц |
| 2020-11-07 | Цюрих | 2 - 0 | Люцерн |
| 2020-10-25 | Йънг Бойс | 2 - 1 | Люцерн |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 8 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 67% | 25% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 17 | +16 | 38 |
| 2 | Базел | 18 | +4 | 30 |
| 3 | Цюрих | 19 | +2 | 25 |
| 4 | Лугано | 17 | +2 | 25 |
| 5 | Санкт Гален | 17 | 0 | 23 |
| 6 | Лозана Спорт | 17 | -2 | 20 |
| 7 | Сервет | 16 | -4 | 20 |
| 8 | Сион | 18 | -6 | 19 |
| 9 | Люцерн | 15 | 0 | 16 |
| 10 | Вадуц | 18 | -12 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| Сервет | |
| Люцерн | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сервет | Люцерн |
|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Базел | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 3 | Цюрих | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Лугано | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Санкт Гален | ||
| 6 | Лозана Спорт | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Сервет | - | 1 - 3 |
| 8 | Сион | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Люцерн | 1 - 3 | - |
| 10 | Вадуц | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Сервет | Люцерн | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 20 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 11 | 6 |
Форма в шампионата
| Сервет | Люцерн | |
|
Победи Равни Загуби |
5
5 6 |
4
4 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
5 1 |
2
0 5 |
Голове в шампионата
| Сервет | Люцерн | |
|
Вкарани Получени |
14
18 |
23
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
8 |
10
13 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (86) | |
| Победа за домакина | 36% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (216) | |
| Средно голове на мач | 2.51 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.28 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.23 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 29% |
Сервет следващи 6 срещи
| 2021-02-10 | Сервет | - | Санкт Гален |
| 2021-02-13 | Лозана Спорт | - | Сервет |
| 2021-02-17 | Лугано | - | Сервет |
| 2021-02-21 | Йънг Бойс | - | Сервет |
| 2021-02-27 | Сервет | - | Цюрих |
| 2021-03-03 | Санкт Гален | - | Сервет |
Люцерн следващи 6 срещи
| 2021-02-10 | Люцерн | - | Лугано |
| 2021-02-14 | Люцерн | - | Вадуц |
| 2021-02-17 | Санкт Гален | - | Люцерн |
| 2021-02-21 | Лугано | - | Люцерн |
| 2021-02-24 | Вадуц | - | Люцерн |
| 2021-02-28 | Люцерн | - | Йънг Бойс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 3.10 | 2.75 |
| Вероятност | 31% | 32% | 37% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.44 |
| Вероятност | 45% | 55% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.20 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Над 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.25 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-07 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!