Лига 1 - Кот д'Ивоар

неделя, 13.02.2022
15:30
Сан Педро

Сан Педро

КО Корхого

КО Корхого

1 - 1
(0 - 0,  1 - 1)
Инфо
Град
Домакин: Сан Педро
Гост: Корхого
Разстояние: 535.6 км
Начален час
Час: 15:30 (15:30 местно време)

Директни срещи

Няма данни в системата

Сан Педро последни 12 срещи

2022-01-08 УСК Басам 0 - 4 Сан Педро
2021-12-29 Сан Педро 0 - 1 АСЕК Мимозас
2021-12-23 Расинг Абиджан 2 - 1 Сан Педро
2021-12-20 АФАД Джекану 0 - 1 Сан Педро
2021-12-11 Сан Педро 1 - 0 АСИ Абенгуру
2021-12-05 Лис Сасандра 0 - 0 Сан Педро
2021-11-28 Сан Педро 0 - 0 АС Бафинг
2021-11-21 Стела д'Аджаме 1 - 2 Сан Педро
2021-06-26 АСЕК Мимозас 0 - 0 Сан Педро
2021-06-20 Сан Педро 3 - 0 АФАД Джекану
2021-06-17 СО де л'Арми 1 - 0 Сан Педро
2021-06-13 Сан Педро 1 - 1 АСЕК Мимозас
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 5 4 1
42% 33% 25% 42% 33% 8%

КО Корхого последни 8 срещи

2022-01-07 КО Корхого 4 - 0 АСИ Абенгуру
2021-12-30 Лис Сасандра 1 - 2 КО Корхого
2021-12-22 КО Корхого 1 - 2 АС Бафинг
2021-12-19 Стела д'Аджаме 1 - 1 КО Корхого
2021-12-12 КО Корхого 1 - 1 Буаке
2021-12-05 КО Корхого 3 - 3 Старс Олимпик
2021-11-30 СО де л'Арми 1 - 0 КО Корхого
2021-11-22 КО Корхого 2 - 4 Спортинг Ганьоа
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
2 3 3 7 5 3
25% 38% 38% 88% 62% 38%

Класиране Лига 1

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 АСЕК Мимозас 7 7 0 0 13 3 +10 21
2 Спортинг Ганьоа 9 6 2 1 13 4 +9 20
3 Сан Педро 8 4 2 2 9 4 +5 14
4 АС Бафинг 8 3 3 2 9 8 +1 12
5 Старс Олимпик 8 3 2 3 15 11 +4 11
6 Расинг Абиджан 7 3 2 2 8 6 +2 11
7 Буаке 8 3 2 3 7 9 -2 11
8 Лис Сасандра 9 2 4 3 4 5 -1 10
9 СО де л'Арми 9 2 4 3 4 9 -5 10
10 КО Корхого 8 2 3 3 14 13 +1 9
11 Стела д'Аджаме 8 2 3 3 8 11 -3 9
12 АФАД Джекану 8 2 2 4 6 8 -2 8
13 АСИ Абенгуру 9 1 3 5 3 11 -8 6
14 УСК Басам 8 0 2 6 2 13 -11 2

Хронология на изиграните мачове

Сан Педро         
КО Корхого         
Домакин         
Гост         

Мачове Домакин/Гост

Отбор Сан Педро КО Корхого
1 АСЕК Мимозас 0 - 1  
2 Спортинг Ганьоа    
3 Сан Педро -  
4 АС Бафинг 0 - 0  
5 Старс Олимпик    
6 Расинг Абиджан    
7 Буаке    
8 Лис Сасандра   1 - 2
9 СО де л'Арми   1 - 0
10 КО Корхого   -
11 Стела д'Аджаме   1 - 1
12 АФАД Джекану    
13 АСИ Абенгуру 1 - 0  
14 УСК Басам    

Класиране в шампионата

  Сан Педро КО Корхого
Позиция 3 10
Точки 14 9
  Домакин Гост
Позиция 10 10
Точки 4 4

Форма в шампионата

  Сан Педро КО Корхого
Победи
Равни
Загуби
4     
2   
2   
2   
3    
3    
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
1  
1  
1  
1  
1  
1  

Голове в шампионата

  Сан Педро КО Корхого
Вкарани
Получени
9          
4     
14               
13              
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
1   
1   
3    
3    

Обща статистика за Лига 1

Мачове   (57)
Победа за домакина 33%
Равен 30%
Победа за госта 37%
Изиграни мачове 100%
Голове   (115)
Средно голове на мач 2.02
Домакинът е отбелязал средно 1.00
Гостът е отбелязал средно 1.02
Домакинът е отбелязал в 63%
Гостът е отбелязал в 56%
Гол/Гол 39%
Над 1.5 53%
Над 2.5 40%
Над 3.5 18%

Сан Педро следващи 6 срещи

2022-02-19 Спортинг Ганьоа - Сан Педро
2022-02-23 Сан Педро - СО де л'Арми
2022-02-27 Старс Олимпик - Сан Педро
2022-03-05 Сан Педро - Буаке
2022-03-18 Сан Педро - Стела д'Аджаме
2022-03-27 АС Бафинг - Сан Педро

КО Корхого следващи 6 срещи

2022-02-19 КО Корхого - Расинг Абиджан
2022-02-28 КО Корхого - УСК Басам
2022-03-07 АФАД Джекану - КО Корхого
2022-03-20 Спортинг Ганьоа - КО Корхого
2022-03-27 АСЕК Мимозас - КО Корхого
2022-03-28 КО Корхого - СО де л'Арми

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-02-13 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!