Примера Насионал - Аржентина
неделя, 18.10.2026
22:00
Сан Мартин С.Х.
Темперлей
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Сан Хуан |
| Гост: |
Темперлей |
| Разстояние: |
1 010.5 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Инж. Иларио Санчес
|
| Капацитет: |
24 000 (19 500) |
| Размер: |
100 x 72 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
22:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.01 |
2.85 |
4.00 |
1X |
|
|
|
1.22 |
1.73 |
| 38% |
34% |
28% |
1.22 |
|
|
|
65% |
35% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.57 |
2.25 |
|
|
|
2.88 |
1.40 |
|
|
|
6.00 |
1.13 |
| 61% |
39% |
|
|
|
36% |
64% |
|
|
|
15% |
85% |
Последни 9 директни срещи
|
2026-05-31 |
Темперлей
|
2 - 1 |
Сан Мартин С.Х.
|
|
2023-08-26 |
Темперлей
|
0 - 1 |
Сан Мартин С.Х.
|
|
2023-04-16 |
Сан Мартин С.Х.
|
3 - 1 |
Темперлей
|
|
2022-04-09 |
Сан Мартин С.Х.
|
4 - 1 |
Темперлей
|
|
2019-09-29 |
Сан Мартин С.Х.
|
1 - 2 |
Темперлей
|
|
2017-11-28 |
Темперлей
|
1 - 0 |
Сан Мартин С.Х.
|
|
2017-06-16 |
Сан Мартин С.Х.
|
0 - 1 |
Темперлей
|
|
2016-05-07 |
Сан Мартин С.Х.
|
2 - 0 |
Темперлей
|
|
2015-05-05 |
Темперлей
|
0 - 1 |
Сан Мартин С.Х.
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
4 |
|
5 |
4 |
2 |
| 56% |
0% |
44% |
|
56% |
44% |
22% |
Сан Мартин С.Х. последни 12 срещи
|
2026-10-11 |
Депортиво Майпу
|
1 - 1 |
Сан Мартин С.Х.
|
|
2026-10-04 |
Сан Мартин С.Х.
|
1 - 2 |
Клуб Алмагро
|
|
2026-09-27 |
Патронато Парана
|
3 - 0 |
Сан Мартин С.Х.
|
|
2026-09-20 |
Сан Мартин С.Х.
|
2 - 0 |
Атл. Колегиалес
|
|
2026-09-16 |
Сан Мартин С.Х.
|
0 - 0 |
Тристан Суарес
|
|
2026-09-12 |
Килмес
|
1 - 0 |
Сан Мартин С.Х.
|
|
2026-09-06 |
Сан Мартин С.Х.
|
3 - 2 |
Фер. Мидланд
|
|
2026-08-30 |
Атл. Атланта
|
0 - 1 |
Сан Мартин С.Х.
|
|
2026-08-26 |
Сан Мартин С.Х.
|
1 - 0 |
Нуева Чикаго
|
|
2026-08-22 |
Сан Мартин С.Х.
|
3 - 1 |
Химнасия и Тиро
|
|
2026-08-16 |
Расинг Кордоба
|
0 - 0 |
Сан Мартин С.Х.
|
|
2026-08-09 |
Сан Мартин Т.
|
1 - 1 |
Сан Мартин С.Х.
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
7 |
4 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
58% |
33% |
17% |
Темперлей последни 12 срещи
|
2026-10-11 |
Темперлей
|
2 - 1 |
Нуева Чикаго
|
|
2026-10-03 |
Темперлей
|
2 - 1 |
Химнасия Хухуй
|
|
2026-09-27 |
Депортиво Майпу
|
1 - 0 |
Темперлей
|
|
2026-09-19 |
Темперлей
|
3 - 1 |
Клуб Алмагро
|
|
2026-09-13 |
Патронато Парана
|
0 - 0 |
Темперлей
|
|
2026-09-06 |
Темперлей
|
3 - 1 |
Атл. Колегиалес
|
|
2026-08-30 |
Килмес
|
0 - 1 |
Темперлей
|
|
2026-08-23 |
Темперлей
|
2 - 1 |
Фер. Мидланд
|
|
2026-08-16 |
Темперлей
|
3 - 0 |
Лос Андес
|
|
2026-08-09 |
Атл. Атланта
|
1 - 0 |
Темперлей
|
|
2026-08-02 |
Темперлей
|
1 - 2 |
Химнасия и Тиро
|
|
2026-07-25 |
Сан Мартин Т.
|
1 - 2 |
Темперлей
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
8 |
8 |
2 |
| 67% |
8% |
25% |
|
67% |
67% |
17% |
Класиране Примера Насионал
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Феро К. Оесте |
33 |
18 |
8 |
7 |
37 |
28 |
+9 |
62 |
| 2 |
Депортиво Морон |
33 |
17 |
7 |
9 |
51 |
34 |
+17 |
58 |
| 3 |
Годой Крус |
33 |
16 |
9 |
8 |
42 |
29 |
+13 |
57 |
| 4 |
Деп. Мадрин |
33 |
14 |
11 |
8 |
47 |
30 |
+17 |
53 |
| 5 |
Колон Санта Фе |
33 |
14 |
11 |
8 |
39 |
25 |
+14 |
53 |
| 6 |
Ест. Буенос Айрес |
33 |
13 |
9 |
11 |
31 |
27 |
+4 |
48 |
| 7 |
Сиудад Боливар |
33 |
12 |
12 |
9 |
28 |
28 |
0 |
48 |
| 8 |
Алмиранте Браун |
33 |
12 |
11 |
10 |
26 |
22 |
+4 |
47 |
| 9 |
Лос Андес |
33 |
9 |
13 |
11 |
25 |
24 |
+1 |
40 |
| 10 |
Чако Фор Евър |
33 |
10 |
10 |
13 |
32 |
34 |
-2 |
40 |
| 11 |
Расинг Кордоба |
33 |
10 |
10 |
13 |
30 |
39 |
-9 |
40 |
| 12 |
Дефенсорес |
33 |
8 |
13 |
12 |
25 |
32 |
-7 |
37 |
| 13 |
Сан Телмо |
33 |
9 |
10 |
14 |
28 |
37 |
-9 |
37 |
| 14 |
Атлетико Митре |
33 |
7 |
15 |
11 |
29 |
39 |
-10 |
36 |
| 15 |
Сентрал Норте |
33 |
6 |
16 |
11 |
21 |
30 |
-9 |
34 |
| 16 |
Ол Бойс |
33 |
6 |
16 |
11 |
18 |
28 |
-10 |
34 |
| 17 |
Атл. Акасусо |
33 |
8 |
8 |
17 |
25 |
35 |
-10 |
32 |
| 18 |
Сан Мигел |
33 |
6 |
14 |
13 |
26 |
39 |
-13 |
32 |
|
| 1 |
Тристан Суарес |
33 |
15 |
14 |
4 |
32 |
15 |
+17 |
59 |
| 2 |
Темперлей |
33 |
16 |
11 |
6 |
40 |
27 |
+13 |
59 |
| 3 |
Атл. Атланта |
33 |
18 |
4 |
11 |
39 |
30 |
+9 |
58 |
| 4 |
Химнасия Хухуй |
33 |
15 |
10 |
8 |
50 |
42 |
+8 |
55 |
| 5 |
Фер. Мидланд |
33 |
14 |
9 |
10 |
38 |
26 |
+12 |
51 |
| 6 |
Химнасия и Тиро |
33 |
13 |
10 |
10 |
34 |
30 |
+4 |
49 |
| 7 |
Депортиво Майпу |
33 |
13 |
9 |
11 |
40 |
32 |
+8 |
48 |
| 8 |
Атл. Колегиалес |
33 |
13 |
8 |
12 |
32 |
31 |
+1 |
47 |
| 9 |
Сан Мартин С.Х. |
33 |
12 |
10 |
11 |
35 |
33 |
+2 |
46 |
| 10 |
Сан Мартин Т. |
33 |
10 |
13 |
10 |
35 |
33 |
+2 |
43 |
| 11 |
Атл. Рафаела |
33 |
11 |
9 |
13 |
27 |
34 |
-7 |
42 |
| 12 |
Клуб Алмагро |
33 |
11 |
8 |
14 |
30 |
39 |
-9 |
41 |
| 13 |
Агропекуарио |
33 |
10 |
10 |
13 |
27 |
35 |
-8 |
40 |
| 14 |
Килмес |
33 |
10 |
9 |
14 |
30 |
28 |
+2 |
39 |
| 15 |
Патронато Парана |
33 |
7 |
16 |
10 |
29 |
32 |
-3 |
37 |
| 16 |
Нуева Чикаго |
33 |
9 |
9 |
15 |
24 |
32 |
-8 |
36 |
| 17 |
Чакарита Хун. |
33 |
9 |
6 |
18 |
25 |
35 |
-10 |
33 |
| 18 |
Атлетико Гюемес |
33 |
5 |
8 |
20 |
23 |
56 |
-33 |
23 |
Хронология на изиграните мачове
| Сан Мартин С.Х. |
|
| Темперлей |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Сан Мартин С.Х. |
Темперлей |
| 1 |
Феро К. Оесте |
|
|
| 2 |
Депортиво Морон |
|
|
| 3 |
Годой Крус |
|
|
| 4 |
Деп. Мадрин |
|
|
| 5 |
Колон Санта Фе |
|
|
| 6 |
Ест. Буенос Айрес |
|
|
| 7 |
Сиудад Боливар |
|
|
| 8 |
Алмиранте Браун |
|
|
| 9 |
Лос Андес |
|
0 - 1 |
| 10 |
Чако Фор Евър |
|
|
| 11 |
Расинг Кордоба |
0 - 0 |
|
| 12 |
Дефенсорес |
|
|
| 13 |
Сан Телмо |
|
|
| 14 |
Атлетико Митре |
|
|
| 15 |
Сентрал Норте |
|
|
| 16 |
Ол Бойс |
|
|
| 17 |
Атл. Акасусо |
|
|
| 18 |
Сан Мигел |
|
|
|
| 1 |
Тристан Суарес |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 2 |
Темперлей |
|
- |
| 3 |
Атл. Атланта |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 4 |
Химнасия Хухуй |
|
1 - 0 |
| 5 |
Фер. Мидланд |
3 - 2 |
0 - 0 |
| 6 |
Химнасия и Тиро |
3 - 1 |
0 - 0 |
| 7 |
Депортиво Майпу |
2 - 1 |
1 - 0 |
| 8 |
Атл. Колегиалес |
2 - 0 |
1 - 1 |
| 9 |
Сан Мартин С.Х. |
- |
|
| 10 |
Сан Мартин Т. |
1 - 1 |
1 - 2 |
| 11 |
Атл. Рафаела |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 12 |
Клуб Алмагро |
1 - 2 |
1 - 1 |
| 13 |
Агропекуарио |
2 - 0 |
0 - 0 |
| 14 |
Килмес |
1 - 0 |
0 - 1 |
| 15 |
Патронато Парана |
1 - 1 |
0 - 0 |
| 16 |
Нуева Чикаго |
1 - 0 |
1 - 1 |
| 17 |
Чакарита Хун. |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 18 |
Атлетико Гюемес |
2 - 1 |
|
Представяне в Шампионата
| |
Сан Мартин С.Х. |
Темперлей |
| Победи |
12 |
16 |
| Равни |
10 |
11 |
| Загуби |
11 |
6 |
| Вкарани голове |
35 |
40 |
| Получени голове |
33 |
27 |
| Средно вкарани |
1.06 |
1.21 |
| Средно получени |
1.00 |
0.82 |
| Мачове вкарал |
76% |
67% |
| Мачове получил |
70% |
61% |
| Гол/Гол |
55% |
45% |
| Над 1.5 |
70% |
55% |
| Над 2.5 |
36% |
39% |
| Над 3.5 |
6% |
15% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
4 |
| Равни |
5 |
8 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани голове |
21 |
8 |
| Получени голове |
13 |
8 |
| Средно вкарани |
1.31 |
0.50 |
| Средно получени |
0.81 |
0.50 |
| Мачове вкарал |
81% |
44% |
| Мачове получил |
62% |
50% |
| Гол/Гол |
56% |
25% |
| Над 1.5 |
69% |
25% |
| Над 2.5 |
38% |
6% |
| Над 3.5 |
12% |
0% |
Обща статистика за Примера Насионал
| Мачове (594) |
| Победа за домакина |
47% |
| Равен |
32% |
| Победа за госта |
21% |
| Изиграни мачове |
47% |
| Голове (1150) |
| Средно голове на мач |
1.94 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.19 |
| Гостът е отбелязал средно |
0.75 |
| Домакинът е отбелязал в |
71% |
| Гостът е отбелязал в |
53% |
| Гол/Гол |
39% |
| Над 1.5 |
59% |
| Над 2.5 |
33% |
| Над 3.5 |
12% |
Сан Мартин С.Х. следващи 2 срещи
|
2026-10-24 |
Нуева Чикаго
|
- |
Сан Мартин С.Х.
|
|
2026-10-31 |
Сан Мартин С.Х.
|
- |
Химнасия Хухуй
|
Темперлей следващи 2 срещи
|
2026-10-25 |
Темперлей
|
- |
Чакарита Хун.
|
|
2026-10-31 |
Атлетико Гюемес
|
- |
Темперлей
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.01 |
2.85 |
4.00 |
| Вероятност |
38% |
34% |
28% |
|
1X @ 1.22 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.22 |
1.73 |
| Вероятност |
65% |
35% |
|
1X @ 1.22 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.57 |
2.25 |
| Вероятност |
|
61% |
39% |
|
Над 1.5 @ 1.57 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.88 |
1.40 |
| Вероятност |
|
36% |
64% |
|
Под 2.5 @ 1.40 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
6.00 |
1.13 |
| Вероятност |
|
15% |
85% |
|
Под 3.5 @ 1.13 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.38 |
1.53 |
| Вероятност |
|
46% |
54% |
|
Без @ 1.53 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-10-16 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!