Примера - Боливия
вторник, 12.05.2026
20:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Ентре Риос |
| Гост: |
Винто |
| Разстояние: |
188.5 км |
| Начален час |
| Час: |
20:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.62 |
4.00 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.22 |
2.15 |
| 59% |
19% |
22% |
1.62 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.20 |
1.62 |
| 81% |
19% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
35% |
65% |
Последни 10 директни срещи
|
2025-11-29 |
СА Було Було
|
2 - 0 |
Унив. Винто
|
|
2025-11-07 |
Унив. Винто
|
5 - 2 |
СА Було Було
|
|
2025-08-30 |
СА Було Було
|
2 - 0 |
Унив. Винто
|
|
2025-06-21 |
Унив. Винто
|
1 - 1 |
СА Було Було
|
|
2024-12-06 |
Унив. Винто
|
0 - 2 |
СА Було Було
|
|
2024-08-12 |
СА Було Було
|
2 - 1 |
Унив. Винто
|
|
2024-05-05 |
СА Було Було
|
1 - 1 |
Унив. Винто
|
|
2024-05-01 |
Унив. Винто
|
1 - 2 |
СА Було Було
|
|
2024-03-09 |
Унив. Винто
|
1 - 0 |
СА Було Було
|
|
2024-02-24 |
СА Було Було
|
0 - 0 |
Унив. Винто
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
2 |
|
8 |
3 |
1 |
| 50% |
30% |
20% |
|
80% |
30% |
10% |
СА Було Було последни 12 срещи
|
2026-05-10 |
Реал Томаяпо
|
1 - 0 |
СА Було Було
|
|
2026-05-01 |
СА Було Було
|
2 - 2 |
Инд. Петролеро
|
|
2026-04-28 |
Аурора Кочабамба
|
3 - 1 |
СА Було Було
|
|
2026-04-23 |
СА Було Було
|
2 - 1 |
Реал Оруро
|
|
2026-04-12 |
Стронгест
|
3 - 2 |
СА Було Було
|
|
2026-04-05 |
СА Було Було
|
2 - 0 |
Ориенте Петр.
|
|
2026-03-04 |
Блуминг
|
3 - 0 |
СА Було Було
|
|
2026-02-22 |
Аурора Кочабамба
|
1 - 1 |
СА Було Було
|
|
2026-02-19 |
СА Було Було
|
1 - 1 |
Аурора Кочабамба
|
|
2026-02-07 |
СА Було Було
|
0 - 0 |
Гуабира Монтеро
|
|
2026-01-31 |
Гуабира Монтеро
|
2 - 2 |
СА Було Було
|
|
2025-12-15 |
СА Було Було
|
5 - 3 |
Реал Оруро
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
10 |
7 |
5 |
| 25% |
42% |
33% |
|
83% |
58% |
42% |
Унив. Винто последни 12 срещи
|
2026-05-05 |
Унив. Винто
|
1 - 1 |
Блуминг
|
|
2026-04-25 |
Инд. Петролеро
|
2 - 1 |
Унив. Винто
|
|
2026-04-21 |
Унив. Винто
|
5 - 2 |
АББ Ла Пас
|
|
2026-04-11 |
Насионал Потоси
|
1 - 0 |
Унив. Винто
|
|
2026-04-05 |
Унив. Винто
|
1 - 2 |
Стронгест
|
|
2026-03-10 |
Унив. Винто
|
1 - 1 |
Реал Оруро
|
|
2026-03-07 |
Реал Оруро
|
4 - 3 |
Унив. Винто
|
|
2026-02-25 |
Унив. Винто
|
5 - 2 |
Гуабира Монтеро
|
|
2026-02-20 |
Гуабира Монтеро
|
2 - 1 |
Унив. Винто
|
|
2026-02-07 |
Аурора Кочабамба
|
2 - 1 |
Унив. Винто
|
|
2026-01-31 |
Унив. Винто
|
2 - 2 |
Аурора Кочабамба
|
|
2025-12-13 |
ГВ Сан Хосе
|
5 - 0 |
Унив. Винто
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
11 |
9 |
5 |
| 17% |
25% |
58% |
|
92% |
75% |
42% |
Класиране Примера
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Олуейс Реди |
6 |
4 |
2 |
0 |
11 |
3 |
+8 |
14 |
| 2 |
Стронгест |
6 |
4 |
2 |
0 |
11 |
6 |
+5 |
14 |
| 3 |
Боливар Ла Пас |
6 |
4 |
1 |
1 |
16 |
5 |
+11 |
13 |
| 4 |
Блуминг |
6 |
2 |
3 |
1 |
12 |
7 |
+5 |
9 |
| 5 |
Аурора Кочабамба |
5 |
2 |
3 |
0 |
9 |
5 |
+4 |
9 |
| 6 |
Ориенте Петр. |
6 |
3 |
0 |
3 |
8 |
8 |
0 |
9 |
| 7 |
Инд. Петролеро |
6 |
2 |
3 |
1 |
8 |
9 |
-1 |
9 |
| 8 |
АББ Ла Пас |
6 |
3 |
0 |
3 |
11 |
14 |
-3 |
9 |
| 9 |
Насионал Потоси |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
7 |
| 10 |
СА Було Було |
6 |
2 |
1 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
7 |
| 11 |
Реал Потоси |
6 |
1 |
3 |
2 |
5 |
5 |
0 |
6 |
| 12 |
Реал Томаяпо |
6 |
1 |
2 |
3 |
3 |
14 |
-11 |
5 |
| 13 |
Унив. Винто |
5 |
1 |
1 |
3 |
8 |
8 |
0 |
4 |
| 14 |
Реал Оруро |
5 |
1 |
1 |
3 |
9 |
13 |
-4 |
4 |
| 15 |
Гуабира Монтеро |
6 |
1 |
1 |
4 |
8 |
16 |
-8 |
4 |
| 16 |
ГВ Сан Хосе |
6 |
0 |
2 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
2 |
Хронология на изиграните мачове
| СА Було Було |
|
| Унив. Винто |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
СА Було Було |
Унив. Винто |
| 1 |
Олуейс Реди |
|
|
| 2 |
Стронгест |
|
|
| 3 |
Боливар Ла Пас |
|
|
| 4 |
Блуминг |
|
|
| 5 |
Аурора Кочабамба |
|
|
| 6 |
Ориенте Петр. |
2 - 0 |
|
| 7 |
Инд. Петролеро |
2 - 2 |
2 - 1 |
| 8 |
АББ Ла Пас |
|
|
| 9 |
Насионал Потоси |
|
1 - 0 |
| 10 |
СА Було Було |
- |
|
| 11 |
Реал Потоси |
|
|
| 12 |
Реал Томаяпо |
|
|
| 13 |
Унив. Винто |
|
- |
| 14 |
Реал Оруро |
2 - 1 |
|
| 15 |
Гуабира Монтеро |
|
|
| 16 |
ГВ Сан Хосе |
|
|
Представяне в Шампионата
| |
СА Було Було |
Унив. Винто |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани голове |
9 |
8 |
| Получени голове |
10 |
8 |
| Средно вкарани |
1.50 |
1.60 |
| Средно получени |
1.67 |
1.60 |
| Мачове вкарал |
83% |
80% |
| Мачове получил |
83% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
80% |
| Над 1.5 |
83% |
80% |
| Над 2.5 |
67% |
60% |
| Над 3.5 |
50% |
20% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани голове |
6 |
1 |
| Получени голове |
3 |
3 |
| Средно вкарани |
2.00 |
0.50 |
| Средно получени |
1.00 |
1.50 |
| Мачове вкарал |
100% |
50% |
| Мачове получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
67% |
50% |
| Над 3.5 |
33% |
0% |
Обща статистика за Примера
| Мачове (46) |
| Победа за домакина |
52% |
| Равен |
28% |
| Победа за госта |
20% |
| Изиграни мачове |
19% |
| Голове (140) |
| Средно голове на мач |
3.04 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.96 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.09 |
| Домакинът е отбелязал в |
85% |
| Гостът е отбелязал в |
67% |
| Гол/Гол |
63% |
| Над 1.5 |
83% |
| Над 2.5 |
65% |
| Над 3.5 |
37% |
СА Було Було следващи 3 срещи
|
2026-05-19 |
Реал Потоси
|
- |
СА Було Було
|
|
2026-05-22 |
СА Було Було
|
- |
АББ Ла Пас
|
|
2026-05-29 |
СА Було Було
|
- |
Гуабира Монтеро
|
Унив. Винто следващи 3 срещи
|
2026-05-16 |
Унив. Винто
|
- |
Боливар Ла Пас
|
|
2026-05-23 |
Олуейс Реди
|
- |
Унив. Винто
|
|
2026-06-02 |
Унив. Винто
|
- |
Аурора Кочабамба
|
|
2026-06-11 |
Реал Оруро
|
- |
Унив. Винто
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.62 |
4.00 |
4.20 |
| Вероятност |
59% |
19% |
22% |
|
1 @ 1.62 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.22 |
2.15 |
| Вероятност |
72% |
28% |
|
1X @ 1.22 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.14 |
5.50 |
| Вероятност |
|
81% |
19% |
|
Над 1.5 @ 1.14 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.50 |
2.50 |
| Вероятност |
|
63% |
37% |
|
Над 2.5 @ 1.50 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.20 |
1.62 |
| Вероятност |
|
35% |
65% |
|
Под 3.5 @ 1.62 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.53 |
2.38 |
| Вероятност |
|
69% |
31% |
|
Г/Г @ 1.53 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-12 04:02. Възможни са промени към настоящия момент!