Премиършип - Шотландия
събота, 07.11.2026
20:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Пейсли |
| Гост: |
Глазгоу |
| Разстояние: |
11.5 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Сейнт Мирън Парк
|
| Капацитет: |
8 023 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
20:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.25 |
5.00 |
1.41 |
X2 |
|
|
|
2.63 |
1.17 |
| 23% |
37% |
40% |
1.17 |
|
|
|
36% |
64% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.57 |
2.38 |
|
|
|
2.38 |
1.57 |
| 69% |
31% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
30% |
70% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-09-09 |
Рейнджърс
|
1 - 0 |
Сейнт Мирън
|
|
2026-08-16 |
Рейнджърс
|
5 - 1 |
Сейнт Мирън
|
|
2026-03-15 |
Сейнт Мирън
|
0 - 1 |
Рейнджърс
|
|
2025-12-30 |
Рейнджърс
|
2 - 1 |
Сейнт Мирън
|
|
2025-08-24 |
Сейнт Мирън
|
1 - 1 |
Рейнджърс
|
|
2025-04-26 |
Сейнт Мирън
|
2 - 2 |
Рейнджърс
|
|
2025-02-22 |
Рейнджърс
|
0 - 2 |
Сейнт Мирън
|
|
2024-12-26 |
Сейнт Мирън
|
2 - 1 |
Рейнджърс
|
|
2024-10-27 |
Рейнджърс
|
2 - 1 |
Сейнт Мирън
|
|
2024-04-28 |
Сейнт Мирън
|
1 - 2 |
Рейнджърс
|
|
2024-01-27 |
Сейнт Мирън
|
0 - 1 |
Рейнджърс
|
|
2023-12-03 |
Рейнджърс
|
2 - 0 |
Сейнт Мирън
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
9 |
6 |
2 |
| 17% |
17% |
67% |
|
75% |
50% |
17% |
Сейнт Мирън последни 12 срещи
|
2026-10-31 |
Мъдъруел
|
1 - 0 |
Сейнт Мирън
|
|
2026-10-28 |
Сейнт Мирън
|
1 - 1 |
Хибърниън
|
|
2026-10-24 |
Сейнт Мирън
|
2 - 1 |
Дънди ФК
|
|
2026-10-17 |
Абърдийн
|
3 - 1 |
Сейнт Мирън
|
|
2026-10-10 |
Хартс
|
5 - 0 |
Сейнт Мирън
|
|
2026-09-19 |
Сейнт Мирън
|
0 - 3 |
Дънди Юнайтед
|
|
2026-09-09 |
Рейнджърс
|
1 - 0 |
Сейнт Мирън
|
|
2026-09-05 |
Сейнт Мирън
|
1 - 2 |
Селтик
|
|
2026-09-02 |
Килмарнък
|
0 - 1 |
Сейнт Мирън
|
|
2026-08-30 |
Сейнт Мирън
|
3 - 3 |
Мъдъруел
|
|
2026-08-16 |
Рейнджърс
|
5 - 1 |
Сейнт Мирън
|
|
2026-08-08 |
Сейнт Мирън
|
1 - 0 |
Сейнт Джонстън
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
8 |
7 |
4 |
| 25% |
17% |
58% |
|
67% |
58% |
33% |
Рейнджърс последни 12 срещи
|
2026-10-31 |
Рейнджърс
|
1 - 0 |
Абърдийн
|
|
2026-10-28 |
Хартс
|
2 - 2 |
Рейнджърс
|
|
2026-10-24 |
Рейнджърс
|
4 - 0 |
Сейнт Джонстън
|
|
2026-10-17 |
Дънди ФК
|
2 - 2 |
Рейнджърс
|
|
2026-10-10 |
Рейнджърс
|
3 - 1 |
Килмарнък
|
|
2026-09-20 |
Селтик
|
0 - 1 |
Рейнджърс
|
|
2026-09-13 |
Рейнджърс
|
3 - 0 |
Селтик
|
|
2026-09-09 |
Рейнджърс
|
1 - 0 |
Сейнт Мирън
|
|
2026-09-05 |
Рейнджърс
|
1 - 0 |
Мъдъруел
|
|
2026-09-02 |
Фолкърк
|
1 - 2 |
Рейнджърс
|
|
2026-08-30 |
Абърдийн
|
0 - 1 |
Рейнджърс
|
|
2026-08-27 |
Яблонец
|
1 - 0 |
Рейнджърс
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
6 |
6 |
4 |
| 75% |
17% |
8% |
|
50% |
50% |
33% |
Класиране Премиършип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Селтик |
12 |
9 |
1 |
2 |
27 |
10 |
+17 |
28 |
| 2 |
Рейнджърс |
11 |
7 |
3 |
1 |
19 |
9 |
+10 |
24 |
| 3 |
Хартс |
11 |
6 |
2 |
3 |
24 |
17 |
+7 |
20 |
| 4 |
Фолкърк |
12 |
5 |
3 |
4 |
15 |
12 |
+3 |
18 |
| 5 |
Дънди ФК |
11 |
5 |
2 |
4 |
17 |
13 |
+4 |
17 |
| 6 |
Дънди Юнайтед |
11 |
4 |
4 |
3 |
16 |
16 |
0 |
16 |
| 7 |
Сейнт Джонстън |
12 |
3 |
5 |
4 |
15 |
19 |
-4 |
14 |
| 8 |
Сейнт Мирън |
12 |
4 |
2 |
6 |
12 |
20 |
-8 |
14 |
| 9 |
Мъдъруел |
12 |
3 |
3 |
6 |
14 |
20 |
-6 |
12 |
| 10 |
Абърдийн |
11 |
3 |
2 |
6 |
12 |
14 |
-2 |
11 |
| 11 |
Килмарнък |
12 |
2 |
3 |
7 |
13 |
28 |
-15 |
9 |
| 12 |
Хибърниън |
11 |
2 |
2 |
7 |
11 |
17 |
-6 |
8 |
Хронология на изиграните мачове
| Сейнт Мирън |
|
| Рейнджърс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Сейнт Мирън |
Рейнджърс |
| 1 |
Селтик |
1 - 2 |
0 - 1 |
| 2 |
Рейнджърс |
|
- |
| 3 |
Хартс |
|
2 - 2 |
| 4 |
Фолкърк |
|
1 - 2 |
| 5 |
Дънди ФК |
2 - 1 |
2 - 2 |
| 6 |
Дънди Юнайтед |
0 - 3 |
1 - 1 |
| 7 |
Сейнт Джонстън |
1 - 0 |
|
| 8 |
Сейнт Мирън |
- |
|
| 9 |
Мъдъруел |
3 - 3 |
|
| 10 |
Абърдийн |
|
0 - 1 |
| 11 |
Килмарнък |
|
|
| 12 |
Хибърниън |
1 - 1 |
|
Представяне в Шампионата
| |
Сейнт Мирън |
Рейнджърс |
| Победи |
4 |
7 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
6 |
1 |
| Вкарани голове |
12 |
19 |
| Получени голове |
20 |
9 |
| Средно вкарани |
1.00 |
1.73 |
| Средно получени |
1.67 |
0.82 |
| Мачове вкарал |
67% |
100% |
| Мачове получил |
75% |
55% |
| Гол/Гол |
42% |
55% |
| Над 1.5 |
67% |
64% |
| Над 2.5 |
50% |
55% |
| Над 3.5 |
25% |
36% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани голове |
8 |
9 |
| Получени голове |
10 |
6 |
| Средно вкарани |
1.33 |
1.50 |
| Средно получени |
1.67 |
1.00 |
| Мачове вкарал |
83% |
100% |
| Мачове получил |
83% |
67% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
83% |
67% |
| Над 2.5 |
67% |
50% |
| Над 3.5 |
17% |
33% |
Обща статистика за Премиършип
| Мачове (69) |
| Победа за домакина |
42% |
| Равен |
23% |
| Победа за госта |
35% |
| Изиграни мачове |
35% |
| Голове (195) |
| Средно голове на мач |
2.83 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.52 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.30 |
| Домакинът е отбелязал в |
77% |
| Гостът е отбелязал в |
77% |
| Гол/Гол |
57% |
| Над 1.5 |
78% |
| Над 2.5 |
58% |
| Над 3.5 |
29% |
Сейнт Мирън следващи 6 срещи
|
2026-11-21 |
Селтик
|
- |
Сейнт Мирън
|
|
2026-11-28 |
Сейнт Мирън
|
- |
Килмарнък
|
|
2026-12-02 |
Сейнт Джонстън
|
- |
Сейнт Мирън
|
|
2026-12-05 |
Сейнт Мирън
|
- |
Хартс
|
|
2026-12-12 |
Дънди Юнайтед
|
- |
Сейнт Мирън
|
|
2026-12-19 |
Сейнт Мирън
|
- |
Фолкърк
|
Рейнджърс следващи 6 срещи
|
2026-11-21 |
Мъдъруел
|
- |
Рейнджърс
|
|
2026-11-24 |
Рейнджърс
|
- |
Абърдийн
|
|
2026-11-28 |
Рейнджърс
|
- |
Фолкърк
|
|
2026-12-02 |
Рейнджърс
|
- |
Дънди Юнайтед
|
|
2026-12-05 |
Хибърниън
|
- |
Рейнджърс
|
|
2026-12-12 |
Сейнт Джонстън
|
- |
Рейнджърс
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
5.25 |
5.00 |
1.41 |
| Вероятност |
23% |
37% |
40% |
|
X2 @ 1.17 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.63 |
1.17 |
| Вероятност |
36% |
64% |
|
X2 @ 1.17 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.17 |
5.00 |
| Вероятност |
|
69% |
31% |
|
Над 1.5 @ 1.17 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.57 |
2.38 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Над 2.5 @ 1.57 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.38 |
1.57 |
| Вероятност |
|
30% |
70% |
|
Под 3.5 @ 1.57 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.75 |
2.00 |
| Вероятност |
|
50% |
50% |
|
Г/Г @ 1.75 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-11-06 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!