Трета Лига - Германия
събота, 07.11.2026
13:00
Рот-Вайс Есен
Алемания Аахен
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Есен |
| Гост: |
Аахен |
| Разстояние: |
99.2 км |
| Начален час |
| Час: |
13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.80 |
3.60 |
3.60 |
12 |
|
|
|
1.25 |
1.83 |
| 42% |
21% |
37% |
1.25 |
|
|
|
53% |
47% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.20 |
1.62 |
| 71% |
29% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
30% |
70% |
Последни 5 директни срещи
|
2026-02-08 |
Алемания Аахен
|
3 - 3 |
Рот-Вайс Есен
|
|
2025-08-31 |
Рот-Вайс Есен
|
2 - 3 |
Алемания Аахен
|
|
2025-01-19 |
Алемания Аахен
|
2 - 0 |
Рот-Вайс Есен
|
|
2024-08-03 |
Рот-Вайс Есен
|
1 - 2 |
Алемания Аахен
|
|
2022-07-16 |
Алемания Аахен
|
1 - 3 |
Рот-Вайс Есен
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
3 |
|
5 |
4 |
3 |
| 20% |
20% |
60% |
|
100% |
80% |
60% |
Рот-Вайс Есен последни 12 срещи
|
2026-11-01 |
Зоненхоф
|
0 - 1 |
Рот-Вайс Есен
|
|
2026-10-27 |
Рот-Вайс Есен
|
1 - 2 |
РБ Лайпциг
|
|
2026-10-23 |
Рот-Вайс Есен
|
1 - 0 |
Ян Регенсбург
|
|
2026-10-17 |
Инголщат
|
1 - 0 |
Рот-Вайс Есен
|
|
2026-10-13 |
Рот-Вайс Есен
|
2 - 0 |
Фортуна Кьолн
|
|
2026-10-09 |
Пройсен Мюнстер
|
3 - 3 |
Рот-Вайс Есен
|
|
2026-09-20 |
Рот-Вайс Есен
|
1 - 1 |
Ханза Рощок
|
|
2026-09-16 |
Валдхоф Манхайм
|
1 - 2 |
Рот-Вайс Есен
|
|
2026-09-12 |
Рот-Вайс Есен
|
6 - 2 |
Вюрцбургер
|
|
2026-09-05 |
Рот-Вайс Есен
|
1 - 0 |
Виктория Кьолн
|
|
2026-08-29 |
Веен Висбаден
|
0 - 0 |
Рот-Вайс Есен
|
|
2026-08-23 |
Рот-Вайс Есен
|
2 - 0 |
Санкт Паули
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
7 |
4 |
2 |
| 58% |
25% |
17% |
|
58% |
33% |
17% |
Алемания Аахен последни 12 срещи
|
2026-11-01 |
Алемания Аахен
|
2 - 1 |
Пройсен Мюнстер
|
|
2026-10-24 |
Щутгарт II
|
1 - 2 |
Алемания Аахен
|
|
2026-10-17 |
Алемания Аахен
|
2 - 0 |
Ханза Рощок
|
|
2026-10-14 |
Веен Висбаден
|
3 - 0 |
Алемания Аахен
|
|
2026-10-11 |
Алемания Аахен
|
2 - 5 |
Виктория Кьолн
|
|
2026-10-01 |
Ойпен
|
3 - 1 |
Алемания Аахен
|
|
2026-09-19 |
Алемания Аахен
|
1 - 0 |
Ф. Дюселдорф
|
|
2026-09-15 |
Вюрцбургер
|
1 - 0 |
Алемания Аахен
|
|
2026-09-12 |
Алемания Аахен
|
2 - 2 |
Ян Регенсбург
|
|
2026-09-04 |
Инголщат
|
0 - 3 |
Алемания Аахен
|
|
2026-08-29 |
Алемания Аахен
|
0 - 3 |
Мепен
|
|
2026-08-15 |
Фортуна Кьолн
|
1 - 1 |
Алемания Аахен
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
8 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
67% |
25% |
Класиране Трета Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Виктория Кьолн |
12 |
8 |
2 |
2 |
31 |
15 |
+16 |
26 |
| 2 |
Дуисбург |
12 |
8 |
2 |
2 |
31 |
17 |
+14 |
26 |
| 3 |
Рот-Вайс Есен |
12 |
7 |
3 |
2 |
20 |
13 |
+7 |
24 |
| 4 |
Саарбрюкен |
12 |
6 |
2 |
4 |
28 |
21 |
+7 |
20 |
| 5 |
Алемания Аахен |
12 |
6 |
2 |
4 |
19 |
18 |
+1 |
20 |
| 6 |
Веен Висбаден |
12 |
5 |
3 |
4 |
23 |
17 |
+6 |
18 |
| 7 |
Инголщат |
12 |
5 |
3 |
4 |
16 |
17 |
-1 |
18 |
| 8 |
Валдхоф Манхайм |
12 |
5 |
1 |
6 |
21 |
19 |
+2 |
16 |
| 9 |
Хофенхайм II |
12 |
5 |
1 |
6 |
21 |
20 |
+1 |
16 |
| 10 |
Ф. Дюселдорф |
12 |
4 |
4 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
16 |
| 11 |
Ханза Рощок |
12 |
4 |
4 |
4 |
19 |
22 |
-3 |
16 |
| 12 |
Мепен |
12 |
4 |
3 |
5 |
16 |
17 |
-1 |
15 |
| 13 |
Щутгарт II |
12 |
4 |
3 |
5 |
21 |
23 |
-2 |
15 |
| 14 |
Пройсен Мюнстер |
12 |
4 |
3 |
5 |
20 |
23 |
-3 |
15 |
| 15 |
Вюрцбургер |
12 |
4 |
2 |
6 |
17 |
24 |
-7 |
14 |
| 16 |
Ян Регенсбург |
12 |
3 |
4 |
5 |
22 |
21 |
+1 |
13 |
| 17 |
Ферл |
12 |
3 |
3 |
6 |
17 |
26 |
-9 |
12 |
| 18 |
Зоненхоф |
12 |
3 |
3 |
6 |
13 |
26 |
-13 |
12 |
| 19 |
Фортуна Кьолн |
12 |
2 |
4 |
6 |
9 |
14 |
-5 |
10 |
| 20 |
Хафелзе |
12 |
2 |
4 |
6 |
17 |
26 |
-9 |
10 |
Хронология на изиграните мачове
| Рот-Вайс Есен |
|
| Алемания Аахен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Рот-Вайс Есен |
Алемания Аахен |
| 1 |
Виктория Кьолн |
1 - 0 |
|
| 2 |
Дуисбург |
|
|
| 3 |
Рот-Вайс Есен |
- |
|
| 4 |
Саарбрюкен |
|
|
| 5 |
Алемания Аахен |
|
- |
| 6 |
Веен Висбаден |
|
3 - 0 |
| 7 |
Инголщат |
|
0 - 3 |
| 8 |
Валдхоф Манхайм |
|
|
| 9 |
Хофенхайм II |
|
|
| 10 |
Ф. Дюселдорф |
|
|
| 11 |
Ханза Рощок |
1 - 1 |
|
| 12 |
Мепен |
|
|
| 13 |
Щутгарт II |
|
1 - 2 |
| 14 |
Пройсен Мюнстер |
|
|
| 15 |
Вюрцбургер |
6 - 2 |
1 - 0 |
| 16 |
Ян Регенсбург |
1 - 0 |
|
| 17 |
Ферл |
|
|
| 18 |
Зоненхоф |
|
|
| 19 |
Фортуна Кьолн |
2 - 0 |
1 - 1 |
| 20 |
Хафелзе |
1 - 0 |
|
Представяне в Шампионата
| |
Рот-Вайс Есен |
Алемания Аахен |
| Победи |
7 |
6 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани голове |
20 |
19 |
| Получени голове |
13 |
18 |
| Средно вкарани |
1.67 |
1.58 |
| Средно получени |
1.08 |
1.50 |
| Мачове вкарал |
83% |
75% |
| Мачове получил |
50% |
75% |
| Гол/Гол |
42% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
83% |
| Над 2.5 |
33% |
67% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
2 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани голове |
12 |
6 |
| Получени голове |
3 |
6 |
| Средно вкарани |
2.00 |
1.20 |
| Средно получени |
0.50 |
1.20 |
| Мачове вкарал |
100% |
60% |
| Мачове получил |
33% |
80% |
| Гол/Гол |
33% |
40% |
| Над 1.5 |
50% |
80% |
| Над 2.5 |
17% |
60% |
| Над 3.5 |
17% |
0% |
Обща статистика за Трета Лига
| Мачове (120) |
| Победа за домакина |
42% |
| Равен |
23% |
| Победа за госта |
35% |
| Изиграни мачове |
32% |
| Голове (393) |
| Средно голове на мач |
3.28 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.72 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.56 |
| Домакинът е отбелязал в |
83% |
| Гостът е отбелязал в |
76% |
| Гол/Гол |
63% |
| Над 1.5 |
81% |
| Над 2.5 |
64% |
| Над 3.5 |
40% |
Рот-Вайс Есен следващи 6 срещи
|
2026-11-21 |
Ферл
|
- |
Рот-Вайс Есен
|
|
2026-11-28 |
Рот-Вайс Есен
|
- |
Хофенхайм II
|
|
2026-12-05 |
Мепен
|
- |
Рот-Вайс Есен
|
|
2026-12-12 |
Рот-Вайс Есен
|
- |
Дуисбург
|
|
2026-12-19 |
Ф. Дюселдорф
|
- |
Рот-Вайс Есен
|
|
2027-01-16 |
Рот-Вайс Есен
|
- |
Щутгарт II
|
Алемания Аахен следващи 6 срещи
|
2026-11-21 |
Алемания Аахен
|
- |
Валдхоф Манхайм
|
|
2026-11-28 |
Саарбрюкен
|
- |
Алемания Аахен
|
|
2026-12-05 |
Алемания Аахен
|
- |
Хафелзе
|
|
2026-12-12 |
Зоненхоф
|
- |
Алемания Аахен
|
|
2026-12-19 |
Дуисбург
|
- |
Алемания Аахен
|
|
2027-01-16 |
Алемания Аахен
|
- |
Хофенхайм II
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.80 |
3.60 |
3.60 |
| Вероятност |
42% |
21% |
37% |
|
12 @ 1.25 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.25 |
1.83 |
| Вероятност |
53% |
47% |
|
1X @ 1.25 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.14 |
5.50 |
| Вероятност |
|
71% |
29% |
|
Над 1.5 @ 1.14 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.53 |
2.40 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Над 2.5 @ 1.53 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.20 |
1.62 |
| Вероятност |
|
30% |
70% |
|
Под 3.5 @ 1.62 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.50 |
2.50 |
| Вероятност |
|
51% |
49% |
|
Г/Г @ 1.50 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-11-06 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!