Бундеслига - Австрия
сряда, 02.09.2026
19:30
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Залцбург |
| Гост: |
Виена |
| Разстояние: |
251.7 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Ред Бул Арена
|
| Капацитет: |
31 895 (29 800) |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
19:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.81 |
3.80 |
3.75 |
1 |
|
|
|
1.25 |
1.91 |
| 40% |
30% |
30% |
1.81 |
|
|
|
65% |
35% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.48 |
2.60 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 77% |
23% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
33% |
67% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-04-26 |
Рапид Виена
|
1 - 0 |
РБ Залцбург
|
|
2026-03-15 |
РБ Залцбург
|
0 - 1 |
Рапид Виена
|
|
2026-03-08 |
Рапид Виена
|
1 - 0 |
РБ Залцбург
|
|
2025-10-05 |
РБ Залцбург
|
2 - 1 |
Рапид Виена
|
|
2025-05-24 |
РБ Залцбург
|
4 - 2 |
Рапид Виена
|
|
2025-03-30 |
Рапид Виена
|
0 - 2 |
РБ Залцбург
|
|
2024-12-07 |
РБ Залцбург
|
2 - 2 |
Рапид Виена
|
|
2024-09-01 |
Рапид Виена
|
3 - 2 |
РБ Залцбург
|
|
2024-05-05 |
Рапид Виена
|
2 - 0 |
РБ Залцбург
|
|
2024-04-07 |
РБ Залцбург
|
1 - 1 |
Рапид Виена
|
|
2023-12-09 |
Рапид Виена
|
0 - 1 |
РБ Залцбург
|
|
2023-09-03 |
РБ Залцбург
|
2 - 0 |
Рапид Виена
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
8 |
4 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
67% |
33% |
25% |
РБ Залцбург последни 12 срещи
|
2026-08-30 |
РБ Залцбург
|
4 - 1 |
Аустрия Виена
|
|
2026-08-27 |
РБ Залцбург
|
3 - 0 |
Мялби
|
|
2026-08-20 |
Мялби
|
0 - 1 |
РБ Залцбург
|
|
2026-08-16 |
ВШГ Сваровски
|
0 - 3 |
РБ Залцбург
|
|
2026-08-13 |
Пафос
|
3 - 3 |
РБ Залцбург
|
|
2026-08-09 |
Волфсбергер
|
1 - 1 |
РБ Залцбург
|
|
2026-08-06 |
РБ Залцбург
|
1 - 0 |
Пафос
|
|
2026-08-01 |
РБ Залцбург
|
1 - 0 |
Хартберг
|
|
2026-07-15 |
РБ Залцбург
|
1 - 2 |
Ист. Башакшехир
|
|
2026-07-15 |
РБ Залцбург
|
0 - 3 |
Гамба Осака
|
|
2026-07-04 |
РБ Залцбург
|
2 - 1 |
Гурник Забже
|
|
2026-05-17 |
РБ Залцбург
|
1 - 3 |
Хартберг
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
9 |
8 |
3 |
| 58% |
17% |
25% |
|
75% |
67% |
25% |
Рапид Виена последни 12 срещи
|
2026-08-30 |
Рапид Виена
|
3 - 1 |
Щурм Грац
|
|
2026-08-26 |
Рапид Виена
|
1 - 1 |
Хартс
|
|
2026-08-20 |
Хартс
|
2 - 2 |
Рапид Виена
|
|
2026-08-16 |
Рапид Виена
|
8 - 0 |
Грацер АК
|
|
2026-08-12 |
Рапид Виена
|
2 - 0 |
Пайде
|
|
2026-08-09 |
Рийд
|
1 - 2 |
Рапид Виена
|
|
2026-08-06 |
Пайде
|
1 - 4 |
Рапид Виена
|
|
2026-08-02 |
Рапид Виена
|
1 - 0 |
Алтах
|
|
2026-07-29 |
Рапид Виена
|
6 - 2 |
ФК Санта Колома
|
|
2026-07-23 |
ФК Санта Колома
|
1 - 3 |
Рапид Виена
|
|
2026-07-18 |
Рапид Виена
|
3 - 2 |
Хамбургер
|
|
2026-07-15 |
Рапид Виена
|
4 - 1 |
Панатинайкос
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
2 |
0 |
|
11 |
9 |
8 |
| 83% |
17% |
0% |
|
92% |
75% |
67% |
Класиране Бундеслига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рапид Виена |
4 |
4 |
0 |
0 |
14 |
2 |
+12 |
12 |
| 2 |
ЛАСК Линц |
4 |
4 |
0 |
0 |
12 |
1 |
+11 |
12 |
| 3 |
РБ Залцбург |
4 |
3 |
1 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
10 |
| 4 |
Щурм Грац |
5 |
2 |
2 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
8 |
| 5 |
Хартберг |
5 |
2 |
0 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
6 |
| 6 |
А. Лустенау |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
5 |
| 7 |
Волфсбергер |
4 |
1 |
2 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
5 |
| 8 |
Рийд |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
4 |
| 9 |
ВШГ Сваровски |
4 |
1 |
1 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
4 |
| 10 |
Грацер АК |
5 |
1 |
1 |
3 |
2 |
13 |
-11 |
4 |
| 11 |
Алтах |
5 |
1 |
0 |
4 |
4 |
8 |
-4 |
3 |
| 12 |
Аустрия Виена |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
9 |
-6 |
3 |
Хронология на изиграните мачове
| РБ Залцбург |
|
| Рапид Виена |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
РБ Залцбург |
Рапид Виена |
| 1 |
Рапид Виена |
|
- |
| 2 |
ЛАСК Линц |
|
|
| 3 |
РБ Залцбург |
- |
|
| 4 |
Щурм Грац |
|
|
| 5 |
Хартберг |
1 - 0 |
|
| 6 |
А. Лустенау |
|
|
| 7 |
Волфсбергер |
|
|
| 8 |
Рийд |
|
1 - 2 |
| 9 |
ВШГ Сваровски |
|
|
| 10 |
Грацер АК |
|
|
| 11 |
Алтах |
|
|
| 12 |
Аустрия Виена |
4 - 1 |
|
Представяне в Шампионата
| |
РБ Залцбург |
Рапид Виена |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани голове |
9 |
14 |
| Получени голове |
2 |
2 |
| Средно вкарани |
2.25 |
3.50 |
| Средно получени |
0.50 |
0.50 |
| Мачове вкарал |
100% |
100% |
| Мачове получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
50% |
75% |
| Над 3.5 |
25% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани голове |
5 |
2 |
| Получени голове |
1 |
1 |
| Средно вкарани |
2.50 |
2.00 |
| Средно получени |
0.50 |
1.00 |
| Мачове вкарал |
100% |
100% |
| Мачове получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Обща статистика за Бундеслига
| Мачове (27) |
| Победа за домакина |
56% |
| Равен |
19% |
| Победа за госта |
26% |
| Изиграни мачове |
20% |
| Голове (77) |
| Средно голове на мач |
2.85 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.78 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.07 |
| Домакинът е отбелязал в |
78% |
| Гостът е отбелязал в |
67% |
| Гол/Гол |
48% |
| Над 1.5 |
81% |
| Над 2.5 |
56% |
| Над 3.5 |
26% |
РБ Залцбург следващи 6 срещи
|
2026-09-12 |
Рийд
|
- |
РБ Залцбург
|
|
2026-09-19 |
РБ Залцбург
|
- |
Щурм Грац
|
|
2026-10-10 |
Грацер АК
|
- |
РБ Залцбург
|
|
2026-10-17 |
РБ Залцбург
|
- |
Алтах
|
|
2026-10-24 |
ЛАСК Линц
|
- |
РБ Залцбург
|
|
2026-10-31 |
РБ Залцбург
|
- |
А. Лустенау
|
Рапид Виена следващи 6 срещи
|
2026-09-12 |
Волфсбергер
|
- |
Рапид Виена
|
|
2026-09-19 |
Рапид Виена
|
- |
ВШГ Сваровски
|
|
2026-10-10 |
ЛАСК Линц
|
- |
Рапид Виена
|
|
2026-10-17 |
Рапид Виена
|
- |
Хартберг
|
|
2026-10-24 |
Рапид Виена
|
- |
А. Лустенау
|
|
2026-10-31 |
Аустрия Виена
|
- |
Рапид Виена
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.81 |
3.80 |
3.75 |
| Вероятност |
40% |
30% |
30% |
|
1 @ 1.81 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.25 |
1.91 |
| Вероятност |
65% |
35% |
|
1X @ 1.25 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.13 |
6.00 |
| Вероятност |
|
77% |
23% |
|
Над 1.5 @ 1.13 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.48 |
2.60 |
| Вероятност |
|
60% |
40% |
|
Над 2.5 @ 1.48 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.10 |
1.67 |
| Вероятност |
|
33% |
67% |
|
Под 3.5 @ 1.67 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.44 |
2.63 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Без @ 2.63 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-09-01 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!