Чемпиъншип - Англия
събота, 26.12.2020
15:00
15:00

Рединг

Лутън Таун
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Рединг |
| Гост: | Лутън |
| Разстояние: | 60.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Мадейски Стейдиъм |
| Капацитет: | 24 161 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.25 | 3.60 | 1 | 1.28 | 1.66 | |||
| 51% | 15% | 34% | 2.15 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.75 | 2.30 | 1.61 | 4.33 | 1.22 | ||||||
| 70% | 30% | 39% | 61% | 17% | 83% |
Последни 8 директни срещи
| 2020-09-15 | Рединг | 0 - 1 | Лутън Таун |
| 2020-07-04 | Лутън Таун | 0 - 5 | Рединг |
| 2019-11-09 | Рединг | 3 - 0 | Лутън Таун |
| 2008-08-26 | Рединг | 5 - 1 | Лутън Таун |
| 2006-02-17 | Лутън Таун | 3 - 2 | Рединг |
| 2005-12-03 | Рединг | 3 - 0 | Лутън Таун |
| 2005-09-20 | Рединг | 1 - 0 | Лутън Таун |
| 2001-04-02 | Лутън Таун | 1 - 1 | Рединг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 2 | 6 | 5 | 3 | |
| 62% | 12% | 25% | 75% | 62% | 38% |
Рединг последни 12 срещи
| 2020-12-19 | Брентфорд | 3 - 1 | Рединг |
| 2020-12-16 | Рединг | 1 - 2 | Норич |
| 2020-12-12 | КПР | 0 - 1 | Рединг |
| 2020-12-09 | Рединг | 1 - 2 | Бирмингам |
| 2020-12-05 | Рединг | 2 - 0 | Нотингам Форест |
| 2020-12-02 | Шефилд Уензди | 1 - 1 | Рединг |
| 2020-11-28 | Рединг | 3 - 1 | Бристъл Сити |
| 2020-11-25 | Милуол | 1 - 1 | Рединг |
| 2020-11-21 | Борнемут | 4 - 2 | Рединг |
| 2020-11-07 | Рединг | 0 - 3 | Сток Сити |
| 2020-11-04 | Рединг | 0 - 3 | Престън |
| 2020-10-30 | Ковънтри | 3 - 2 | Рединг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 8 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 67% | 33% |
Лутън Таун последни 12 срещи
| 2020-12-19 | Лутън Таун | 0 - 0 | Борнемут |
| 2020-12-16 | Мидълзбро | 1 - 0 | Лутън Таун |
| 2020-12-12 | Лутън Таун | 3 - 0 | Престън |
| 2020-12-08 | Ковънтри | 0 - 0 | Лутън Таун |
| 2020-12-05 | Суонзи | 2 - 0 | Лутън Таун |
| 2020-12-02 | Лутън Таун | 3 - 1 | Норич |
| 2020-11-28 | Кардиф | 4 - 0 | Лутън Таун |
| 2020-11-24 | Лутън Таун | 1 - 1 | Бирмингам |
| 2020-11-21 | Лутън Таун | 1 - 1 | Блекбърн |
| 2020-11-07 | Хъдърсфийлд | 1 - 1 | Лутън Таун |
| 2020-11-04 | Родъръм Юнайтед | 0 - 1 | Лутън Таун |
| 2020-10-31 | Лутън Таун | 0 - 3 | Брентфорд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 4 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 33% | 17% |
Класиране Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Норич | 20 | +11 | 43 |
| 2 | Борнемут | 20 | +19 | 38 |
| 3 | Суонзи | 20 | +11 | 36 |
| 4 | Брентфорд | 20 | +13 | 35 |
| 5 | Уотфорд | 20 | +8 | 34 |
| 6 | Мидълзбро | 20 | +9 | 33 |
| 7 | Сток Сити | 20 | +5 | 33 |
| 8 | Рединг | 20 | +4 | 33 |
| 9 | Бристъл Сити | 20 | -1 | 30 |
| 10 | Кардиф | 20 | +6 | 29 |
| 11 | Блекбърн | 20 | +10 | 28 |
| 12 | Хъдърсфийлд | 20 | -3 | 28 |
| 13 | Барнзли | 20 | -3 | 28 |
| 14 | Лутън Таун | 20 | -4 | 27 |
| 15 | Престън | 20 | -3 | 26 |
| 16 | Милуол | 20 | -1 | 25 |
| 17 | Бирмингам | 20 | -6 | 22 |
| 18 | Ковънтри | 20 | -8 | 22 |
| 19 | КПР | 20 | -8 | 20 |
| 20 | Нотингам Форест | 20 | -11 | 17 |
| 21 | Родъръм Юнайтед | 19 | -9 | 16 |
| 22 | Дарби Каунти | 19 | -12 | 16 |
| 23 | Шефилд Уензди | 20 | -10 | 12 |
| 24 | Уикъмб | 20 | -17 | 12 |
Хронология на изиграните мачове
| Рединг | |
| Лутън Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Рединг | Лутън Таун |
|---|---|---|---|
| 1 | Норич | 1 - 2 | |
| 2 | Борнемут | ||
| 3 | Суонзи | 2 - 0 | |
| 4 | Брентфорд | ||
| 5 | Уотфорд | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Мидълзбро | 1 - 0 | |
| 7 | Сток Сити | 0 - 3 | |
| 8 | Рединг | - | |
| 9 | Бристъл Сити | 3 - 1 | |
| 10 | Кардиф | 4 - 0 | |
| 11 | Блекбърн | ||
| 12 | Хъдърсфийлд | 1 - 1 | |
| 13 | Барнзли | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Лутън Таун | - | |
| 15 | Престън | 0 - 3 | |
| 16 | Милуол | 2 - 0 | |
| 17 | Бирмингам | 1 - 2 | |
| 18 | Ковънтри | 0 - 0 | |
| 19 | КПР | ||
| 20 | Нотингам Форест | 2 - 0 | |
| 21 | Родъръм Юнайтед | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 22 | Дарби Каунти | ||
| 23 | Шефилд Уензди | 0 - 1 | |
| 24 | Уикъмб | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Рединг | Лутън Таун | |
| Позиция | 8 | 14 |
| Точки | 33 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 15 |
| Точки | 18 | 11 |
Форма в шампионата
| Рединг | Лутън Таун | |
|
Победи Равни Загуби |
10
3 7 |
7
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
0 4 |
3
2 5 |
Голове в шампионата
| Рединг | Лутън Таун | |
|
Вкарани Получени |
30
26 |
17
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
11 |
4
11 |
Обща статистика за Чемпиъншип
| Мачове (239) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (529) | |
| Средно голове на мач | 2.21 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.21 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.00 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 63% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 38% |
| Над 3.5 | 17% |
Рединг следващи 6 срещи
| 2020-12-30 | Суонзи | - | Рединг |
| 2021-01-02 | Хъдърсфийлд | - | Рединг |
| 2021-01-09 | Лутън Таун | - | Рединг |
| 2021-01-19 | Рединг | - | Ковънтри |
| 2021-01-24 | Престън | - | Рединг |
| 2021-01-29 | Рединг | - | Борнемут |
Лутън Таун следващи 6 срещи
| 2020-12-29 | Лутън Таун | - | Бристъл Сити |
| 2021-01-02 | Лутън Таун | - | КПР |
| 2021-01-09 | Лутън Таун | - | Рединг |
| 2021-01-12 | Лутън Таун | - | КПР |
| 2021-01-16 | Борнемут | - | Лутън Таун |
| 2021-01-20 | Брентфорд | - | Лутън Таун |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 3.25 | 3.60 |
| Вероятност | 51% | 15% | 34% |
| 1 @ 2.15 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.66 |
| Вероятност | 59% | 41% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.75 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.61 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.22 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2020-12-26 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!