Серия С - гр. B - Италия
неделя, 18.10.2026
13:30
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Равена |
| Гост: |
Ла Специя |
| Разстояние: |
190.7 км |
| Начален час |
| Час: |
13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.00 |
2.60 |
12 |
|
|
|
1.43 |
1.47 |
| 41% |
14% |
45% |
1.34 |
|
|
|
47% |
53% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.32 |
3.10 |
|
|
|
2.00 |
1.70 |
|
|
|
3.60 |
1.25 |
| 77% |
23% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
18% |
82% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Равена последни 12 срещи
|
2026-10-11 |
Равена
|
3 - 1 |
Кампобасо
|
|
2026-10-04 |
Пианезе
|
2 - 1 |
Равена
|
|
2026-09-27 |
Равена
|
2 - 0 |
Губио
|
|
2026-09-20 |
Аталанта Б
|
0 - 2 |
Равена
|
|
2026-09-16 |
Остия Маре Лидо
|
0 - 1 |
Равена
|
|
2026-09-13 |
Равена
|
3 - 0 |
Перуджа
|
|
2026-09-06 |
Пескара
|
0 - 0 |
Равена
|
|
2026-09-01 |
Равена
|
2 - 1 |
Форли
|
|
2026-08-29 |
Равена
|
3 - 1 |
Латина
|
|
2026-08-24 |
Реджана 1919
|
1 - 1 |
Равена
|
|
2026-08-09 |
Беневенто
|
5 - 3 |
Равена
|
|
2026-05-20 |
Равена
|
0 - 2 |
Салернитана
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
10 |
6 |
3 |
| 58% |
17% |
25% |
|
83% |
50% |
25% |
Специя последни 12 срещи
|
2026-10-10 |
Специя
|
2 - 0 |
Губио
|
|
2026-10-04 |
Реджана 1919
|
0 - 1 |
Специя
|
|
2026-09-27 |
Пескара
|
1 - 2 |
Специя
|
|
2026-09-21 |
Специя
|
3 - 1 |
Вис Пезаро 1898
|
|
2026-09-16 |
Перуджа
|
0 - 3 |
Специя
|
|
2026-09-12 |
Специя
|
2 - 0 |
Ливорно
|
|
2026-09-06 |
Самбенедетезе
|
1 - 2 |
Специя
|
|
2026-09-02 |
Специя
|
3 - 0 |
Вадо
|
|
2026-08-29 |
Специя
|
1 - 0 |
Кампобасо
|
|
2026-08-23 |
Гросето
|
1 - 1 |
Специя
|
|
2026-08-16 |
Специя
|
4 - 1 |
Торес
|
|
2026-05-08 |
Пескара
|
1 - 1 |
Специя
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
2 |
0 |
|
10 |
6 |
2 |
| 83% |
17% |
0% |
|
83% |
50% |
17% |
Класиране Серия С - гр. B
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Специя |
9 |
8 |
1 |
0 |
17 |
4 |
+13 |
25 |
| 2 |
Равена |
9 |
6 |
2 |
1 |
16 |
5 |
+11 |
20 |
| 3 |
Гросето |
9 |
5 |
3 |
1 |
17 |
9 |
+8 |
18 |
| 4 |
Ливорно |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
15 |
| 4 |
Торес |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
15 |
| 6 |
Реджана 1919 |
8 |
4 |
2 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
14 |
| 7 |
Гуидония |
9 |
3 |
4 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
13 |
| 8 |
Перуджа |
9 |
4 |
1 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
13 |
| 9 |
Кампобасо |
9 |
3 |
3 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
12 |
| 10 |
Пескара |
9 |
3 |
3 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
12 |
| 11 |
Форли |
9 |
2 |
5 |
2 |
14 |
13 |
+1 |
11 |
| 12 |
Вадо |
9 |
3 |
2 |
4 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 13 |
Латина |
9 |
2 |
4 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
10 |
| 14 |
Остия Маре Лидо |
9 |
2 |
3 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
9 |
| 15 |
Аталанта Б |
8 |
3 |
0 |
5 |
8 |
13 |
-5 |
9 |
| 16 |
Пианезе |
9 |
1 |
4 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
7 |
| 17 |
Пинето |
8 |
1 |
4 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 18 |
Губио |
9 |
2 |
1 |
6 |
10 |
18 |
-8 |
7 |
| 19 |
Самбенедетезе |
9 |
1 |
3 |
5 |
12 |
15 |
-3 |
6 |
| 20 |
Вис Пезаро 1898 |
8 |
1 |
1 |
6 |
10 |
19 |
-9 |
4 |
Хронология на изиграните мачове
| Равена |
|
| Специя |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Равена |
Специя |
| 1 |
Специя |
|
- |
| 2 |
Равена |
- |
|
| 3 |
Гросето |
|
1 - 1 |
| 4 |
Ливорно |
|
|
| 4 |
Торес |
|
|
| 6 |
Реджана 1919 |
|
0 - 1 |
| 7 |
Гуидония |
|
|
| 8 |
Перуджа |
3 - 0 |
0 - 3 |
| 9 |
Кампобасо |
3 - 1 |
|
| 10 |
Пескара |
|
1 - 2 |
| 11 |
Форли |
|
|
| 12 |
Вадо |
|
|
| 13 |
Латина |
3 - 1 |
|
| 14 |
Остия Маре Лидо |
|
|
| 15 |
Аталанта Б |
|
|
| 16 |
Пианезе |
|
|
| 17 |
Пинето |
|
|
| 18 |
Губио |
2 - 0 |
|
| 19 |
Самбенедетезе |
|
1 - 2 |
| 20 |
Вис Пезаро 1898 |
|
|
Представяне в Шампионата
| |
Равена |
Специя |
| Победи |
6 |
8 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани голове |
16 |
17 |
| Получени голове |
5 |
4 |
| Средно вкарани |
1.78 |
1.89 |
| Средно получени |
0.56 |
0.44 |
| Мачове вкарал |
89% |
100% |
| Мачове получил |
44% |
44% |
| Гол/Гол |
44% |
44% |
| Над 1.5 |
78% |
78% |
| Над 2.5 |
44% |
44% |
| Над 3.5 |
22% |
11% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
4 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани голове |
11 |
9 |
| Получени голове |
2 |
3 |
| Средно вкарани |
2.75 |
1.80 |
| Средно получени |
0.50 |
0.60 |
| Мачове вкарал |
100% |
100% |
| Мачове получил |
50% |
60% |
| Гол/Гол |
50% |
60% |
| Над 1.5 |
100% |
80% |
| Над 2.5 |
75% |
60% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Обща статистика за Серия С - гр. B
| Мачове (88) |
| Победа за домакина |
45% |
| Равен |
30% |
| Победа за госта |
25% |
| Изиграни мачове |
23% |
| Голове (220) |
| Средно голове на мач |
2.50 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.40 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.10 |
| Домакинът е отбелязал в |
81% |
| Гостът е отбелязал в |
68% |
| Гол/Гол |
57% |
| Над 1.5 |
76% |
| Над 2.5 |
44% |
| Над 3.5 |
23% |
Равена следващи 6 срещи
|
2026-10-24 |
Вис Пезаро 1898
|
- |
Равена
|
|
2026-11-01 |
Равена
|
- |
Пинето
|
|
2026-11-07 |
Вадо
|
- |
Равена
|
|
2026-11-15 |
Равена
|
- |
Форли
|
|
2026-11-22 |
Ливорно
|
- |
Равена
|
|
2026-11-29 |
Равена
|
- |
Торес
|
Специя следващи 6 срещи
|
2026-10-24 |
Специя
|
- |
Латина
|
|
2026-11-01 |
Специя
|
- |
Аталанта Б
|
|
2026-11-07 |
Остия Маре Лидо
|
- |
Специя
|
|
2026-11-15 |
Специя
|
- |
Вадо
|
|
2026-11-22 |
Торес
|
- |
Специя
|
|
2026-11-29 |
Специя
|
- |
Пинето
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.45 |
3.00 |
2.60 |
| Вероятност |
41% |
14% |
45% |
|
12 @ 1.34 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.43 |
1.47 |
| Вероятност |
47% |
53% |
|
X2 @ 1.47 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.32 |
3.10 |
| Вероятност |
|
77% |
23% |
|
Над 1.5 @ 1.32 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.00 |
1.70 |
| Вероятност |
|
44% |
56% |
|
Под 2.5 @ 1.70 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.60 |
1.25 |
| Вероятност |
|
18% |
82% |
|
Под 3.5 @ 1.25 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.75 |
1.93 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Без @ 1.93 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-10-16 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!