Премиършип - Шотландия
неделя, 21.02.2021
15:00
15:00

Рейнджърс

Дънди Юнайтед
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Глазгоу |
| Гост: | Дънди |
| Разстояние: | 106.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Айброкс |
| Капацитет: | 51 082 |
| Размер: | 105 x 69 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 7.00 | 15.00 | 1 | 1.03 | 4.50 | |||
| 57% | 23% | 20% | 1.18 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.53 | 2.50 | 2.37 | 1.57 | ||||||
| 72% | 28% | 44% | 56% | 20% | 80% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-13 | Дънди Юнайтед | 1 - 2 | Рейнджърс |
| 2020-09-12 | Рейнджърс | 4 - 0 | Дънди Юнайтед |
| 2014-04-12 | Рейнджърс | 1 - 3 | Дънди Юнайтед |
| 2013-02-02 | Дънди Юнайтед | 3 - 0 | Рейнджърс |
| 2012-05-02 | Рейнджърс | 5 - 0 | Дънди Юнайтед |
| 2012-03-17 | Дънди Юнайтед | 2 - 1 | Рейнджърс |
| 2012-02-05 | Рейнджърс | 0 - 2 | Дънди Юнайтед |
| 2011-11-05 | Рейнджърс | 3 - 1 | Дънди Юнайтед |
| 2011-09-10 | Дънди Юнайтед | 0 - 1 | Рейнджърс |
| 2011-05-10 | Рейнджърс | 2 - 0 | Дънди Юнайтед |
| 2011-04-19 | Дънди Юнайтед | 0 - 4 | Рейнджърс |
| 2011-04-02 | Рейнджърс | 2 - 3 | Дънди Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 11 | 9 | 6 | |
| 58% | 0% | 42% | 92% | 75% | 50% |
Рейнджърс последни 12 срещи
| 2021-02-18 | Роял Антверп | 3 - 4 | Рейнджърс |
| 2021-02-13 | Рейнджърс | 1 - 0 | Килмарнък |
| 2021-02-07 | Хамилтън | 1 - 1 | Рейнджърс |
| 2021-02-03 | Рейнджърс | 1 - 0 | Сейнт Джонстън |
| 2021-01-27 | Хибърниън | 0 - 1 | Рейнджърс |
| 2021-01-23 | Рейнджърс | 5 - 0 | Рос Каунти |
| 2021-01-17 | Мъдъруел | 1 - 1 | Рейнджърс |
| 2021-01-10 | Абърдийн | 1 - 2 | Рейнджърс |
| 2021-01-02 | Рейнджърс | 1 - 0 | Селтик |
| 2020-12-30 | Сейнт Мирън | 0 - 2 | Рейнджърс |
| 2020-12-26 | Рейнджърс | 1 - 0 | Хибърниън |
| 2020-12-23 | Сейнт Джонстън | 0 - 3 | Рейнджърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 7 | 4 | 2 | |
| 83% | 17% | 0% | 58% | 33% | 17% |
Дънди Юнайтед последни 12 срещи
| 2021-02-13 | Дънди Юнайтед | 3 - 0 | Ливингстън |
| 2021-02-06 | Рос Каунти | 0 - 2 | Дънди Юнайтед |
| 2021-02-03 | Мъдъруел | 2 - 1 | Дънди Юнайтед |
| 2021-01-30 | Дънди Юнайтед | 0 - 2 | Хибърниън |
| 2021-01-27 | Дънди Юнайтед | 1 - 5 | Сейнт Мирън |
| 2021-01-16 | Хамилтън | 0 - 0 | Дънди Юнайтед |
| 2021-01-12 | Дънди Юнайтед | 2 - 2 | Сейнт Джонстън |
| 2021-01-02 | Абърдийн | 0 - 0 | Дънди Юнайтед |
| 2020-12-30 | Селтик | 3 - 0 | Дънди Юнайтед |
| 2020-12-26 | Дънди Юнайтед | 1 - 1 | Мъдъруел |
| 2020-12-23 | Дънди Юнайтед | 2 - 0 | Килмарнък |
| 2020-12-19 | Хибърниън | 1 - 1 | Дънди Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 5 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 42% | 17% |
Класиране Премиършип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рейнджърс | 29 | +61 | 79 |
| 2 | Селтик | 29 | +42 | 64 |
| 3 | Хибърниън | 29 | +15 | 52 |
| 4 | Абърдийн | 30 | +3 | 48 |
| 5 | Ливингстън | 29 | +1 | 40 |
| 6 | Сейнт Мирън | 29 | -6 | 35 |
| 7 | Дънди Юнайтед | 29 | -12 | 34 |
| 8 | Сейнт Джонстън | 30 | -8 | 33 |
| 9 | Мъдъруел | 29 | -20 | 28 |
| 10 | Килмарнък | 30 | -16 | 24 |
| 11 | Хамилтън | 29 | -28 | 24 |
| 12 | Рос Каунти | 28 | -32 | 23 |
Хронология на изиграните мачове
| Рейнджърс | |
| Дънди Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Рейнджърс | Дънди Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | Рейнджърс | - | 4 - 0 |
| 2 | Селтик | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 3 | Хибърниън | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Абърдийн | 4 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Ливингстън | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Сейнт Мирън | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Дънди Юнайтед | 4 - 0 | - |
| 8 | Сейнт Джонстън | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Мъдъруел | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Килмарнък | 1 - 0 | 4 - 0 |
| 11 | Хамилтън | 8 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | Рос Каунти | 5 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Рейнджърс | Дънди Юнайтед | |
| Позиция | 1 | 7 |
| Точки | 79 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 9 |
| Точки | 42 | 15 |
Форма в шампионата
| Рейнджърс | Дънди Юнайтед | |
|
Победи Равни Загуби |
25
4 0 |
8
10 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
14
0 0 |
3
6 5 |
Голове в шампионата
| Рейнджърс | Дънди Юнайтед | |
|
Вкарани Получени |
69
8 |
26
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
40
1 |
8
18 |
Обща статистика за Премиършип
| Мачове (175) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 39% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (428) | |
| Средно голове на мач | 2.45 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.23 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.22 |
| Домакинът е отбелязал в | 66% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 39% |
| Над 1.5 | 73% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 21% |
Рейнджърс следващи 6 срещи
| 2021-02-25 | Рейнджърс | - | Роял Антверп |
| 2021-03-03 | Ливингстън | - | Рейнджърс |
| 2021-03-06 | Рейнджърс | - | Сейнт Мирън |
| 2021-03-11 | Славия Прага | - | Рейнджърс |
| 2021-03-18 | Рейнджърс | - | Славия Прага |
| 2021-03-21 | Селтик | - | Рейнджърс |
Дънди Юнайтед следващи 6 срещи
| 2021-02-27 | Килмарнък | - | Дънди Юнайтед |
| 2021-03-07 | Дънди Юнайтед | - | Селтик |
| 2021-03-20 | Дънди Юнайтед | - | Абърдийн |
| 2021-04-03 | Дънди Юнайтед | - | Партик Тисъл |
| 2021-04-10 | Хамилтън | - | Дънди Юнайтед |
| 2021-04-16 | Форфар Атлетик | - | Дънди Юнайтед |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 7.00 | 15.00 |
| Вероятност | 57% | 23% | 20% |
| 1 @ 1.18 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.03 | 4.50 |
| Вероятност | 74% | 26% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 5.00 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.50 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 2.50 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.57 | |
| Вероятност | 20% | 80% | |
| Под 3.5 @ 1.57 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Без @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-21 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!