Висша Лига - Азербайджан
четвъртък, 24.12.2020
12:00
12:00

Карабах

Зира Баку
3 - 2
(0 - 1, 3 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Агдам / Баку |
| Гост: | Баку |
| Разстояние: | 255.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Азерсън Арена (Баку) |
| Капацитет: | 5 800 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 12:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 4.82 | 7.70 | 1 | 1.08 | 2.52 | |||
| 41% | 33% | 26% | 1.35 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.55 | 1.82 | 1.90 | 3.05 | 1.33 | ||||||
| 70% | 30% | 46% | 54% | 25% | 75% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-25 | Зира Баку | 0 - 0 | Карабах |
| 2020-02-15 | Зира Баку | 0 - 6 | Карабах |
| 2019-11-10 | Карабах | 1 - 1 | Зира Баку |
| 2019-09-23 | Зира Баку | 1 - 3 | Карабах |
| 2019-04-27 | Зира Баку | 0 - 3 | Карабах |
| 2019-03-09 | Карабах | 0 - 0 | Зира Баку |
| 2018-12-09 | Зира Баку | 0 - 6 | Карабах |
| 2018-09-26 | Карабах | 3 - 2 | Зира Баку |
| 2018-04-27 | Зира Баку | 1 - 2 | Карабах |
| 2018-03-10 | Карабах | 2 - 0 | Зира Баку |
| 2017-11-26 | Зира Баку | 2 - 3 | Карабах |
| 2017-10-01 | Карабах | 0 - 0 | Зира Баку |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 9 | 7 | 5 | |
| 67% | 33% | 0% | 75% | 58% | 42% |
Карабах последни 12 срещи
| 2020-12-20 | Габала | 1 - 1 | Карабах |
| 2020-12-03 | Карабах | 1 - 1 | Макаби Тел Авив |
| 2020-11-29 | Сабаил Баку | 1 - 1 | Карабах |
| 2020-11-26 | Карабах | 2 - 3 | Сивасспор |
| 2020-11-21 | Карабах | 6 - 1 | Сумгаит |
| 2020-11-08 | Нефтчи Баку | 0 - 6 | Карабах |
| 2020-11-05 | Сивасспор | 2 - 0 | Карабах |
| 2020-11-01 | Карабах | 6 - 1 | Шамахи |
| 2020-10-29 | Карабах | 1 - 3 | Виляреал |
| 2020-10-25 | Зира Баку | 0 - 0 | Карабах |
| 2020-10-22 | Макаби Тел Авив | 1 - 0 | Карабах |
| 2020-10-17 | Карабах | 3 - 0 | Габала |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 6 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 50% | 42% |
Зира Баку последни 12 срещи
| 2020-12-20 | Зира Баку | 2 - 2 | Сумгаит |
| 2020-11-28 | Нефтчи Баку | 0 - 0 | Зира Баку |
| 2020-11-22 | Зира Баку | 3 - 1 | Шамахи |
| 2020-11-08 | Сабах Баку | 0 - 1 | Зира Баку |
| 2020-10-31 | Зира Баку | 0 - 0 | Сабаил Баку |
| 2020-10-25 | Зира Баку | 0 - 0 | Карабах |
| 2020-10-18 | Сумгаит | 2 - 1 | Зира Баку |
| 2020-10-03 | Зира Баку | 1 - 0 | Нефтчи Баку |
| 2020-09-26 | Шамахи | 2 - 3 | Зира Баку |
| 2020-09-20 | Зира Баку | 0 - 2 | Сабах Баку |
| 2020-09-12 | Сабаил Баку | 1 - 2 | Зира Баку |
| 2020-08-23 | Габала | 1 - 1 | Зира Баку |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 7 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 58% | 42% | 25% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нефтчи Баку | 12 | 0 | 21 |
| 2 | Карабах | 11 | +20 | 20 |
| 3 | Зира Баку | 12 | +3 | 20 |
| 4 | Сумгаит | 12 | -3 | 16 |
| 5 | Сабаил Баку | 11 | 0 | 13 |
| 6 | Шамахи | 12 | -6 | 13 |
| 7 | Габала | 12 | -9 | 12 |
| 8 | Сабах Баку | 12 | -5 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Карабах | |
| Зира Баку | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Карабах | Зира Баку |
|---|---|---|---|
| 1 | Нефтчи Баку | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 2 | Карабах | - | |
| 3 | Зира Баку | - | |
| 4 | Сумгаит | 6 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Сабаил Баку | 1 - 2 | |
| 6 | Шамахи | 6 - 1 | 2 - 3 |
| 7 | Габала | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Сабах Баку | 2 - 0 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Карабах | Зира Баку | |
| Позиция | 2 | 3 |
| Точки | 20 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 2 |
| Точки | 12 | 11 |
Форма в шампионата
| Карабах | Зира Баку | |
|
Победи Равни Загуби |
5
5 1 |
5
5 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
0 1 |
3
2 1 |
Голове в шампионата
| Карабах | Зира Баку | |
|
Вкарани Получени |
28
8 |
14
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
18
4 |
8
6 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (47) | |
| Победа за домакина | 34% |
| Равен | 34% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (116) | |
| Средно голове на мач | 2.47 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.28 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.19 |
| Домакинът е отбелязал в | 66% |
| Гостът е отбелязал в | 77% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 19% |
Карабах следващи 6 срещи
| 2021-01-21 | Сабах Баку | - | Карабах |
| 2021-01-28 | Карабах | - | Сабаил Баку |
| 2021-02-01 | Карабах | - | Габала |
| 2021-02-06 | Габала | - | Карабах |
| 2021-02-13 | Карабах | - | Нефтчи Баку |
| 2021-02-19 | Сумгаит | - | Карабах |
Зира Баку следващи 6 срещи
| 2021-01-21 | Зира Баку | - | Габала |
| 2021-02-02 | Нефтчи Баку | - | Зира Баку |
| 2021-02-07 | Зира Баку | - | Нефтчи Баку |
| 2021-02-14 | Зира Баку | - | Сабах Баку |
| 2021-02-20 | Шамахи | - | Зира Баку |
| 2021-02-25 | Зира Баку | - | Нефтчи Баку |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.35 | 4.82 | 7.70 |
| Вероятност | 41% | 33% | 26% |
| 1 @ 1.35 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.08 | 2.52 |
| Вероятност | 74% | 26% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.55 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.82 | 1.90 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.05 | 1.33 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.06 | 1.71 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.71 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2020-12-24 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!