Висша Лига - Азербайджан
събота, 07.04.2018
14:30
14:30

Карабах

Сабаил Баку
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Агдам / Баку |
| Гост: | Баку |
| Разстояние: | 255.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Азерсън Арена (Баку) |
| Капацитет: | 5 800 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 6.50 | 13.00 | 1 | 1.01 | 5.00 | |||
| 46% | 36% | 18% | 1.14 | 91% | 9% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.43 | 1.57 | 2.35 | 2.43 | 1.49 | ||||||
| 81% | 19% | 61% | 39% | 40% | 60% |
Последни 3 директни срещи
| 2018-02-18 | Сабаил Баку | 0 - 1 | Карабах |
| 2017-12-08 | Сабаил Баку | 0 - 2 | Карабах |
| 2017-10-27 | Карабах | 1 - 0 | Сабаил Баку |
Карабах последни 12 срещи
| 2018-04-01 | Карабах | 1 - 1 | Шамахи |
| 2018-03-14 | Нефтчи Баку | 0 - 0 | Карабах |
| 2018-03-10 | Карабах | 2 - 0 | Зира Баку |
| 2018-03-03 | Сумгаит | 1 - 1 | Карабах |
| 2018-02-25 | Карабах | 1 - 0 | Капаз Ганджа |
| 2018-02-18 | Сабаил Баку | 0 - 1 | Карабах |
| 2018-02-10 | Карабах | 0 - 0 | Габала |
| 2017-12-11 | Карабах | 2 - 1 | Сумгаит |
| 2017-12-08 | Сабаил Баку | 0 - 2 | Карабах |
| 2017-12-05 | Рома | 1 - 0 | Карабах |
| 2017-12-01 | Карабах | 1 - 0 | Нефтчи Баку |
| 2017-11-26 | Зира Баку | 2 - 3 | Карабах |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 6 | 2 | 1 | |
| 58% | 33% | 8% | 50% | 17% | 8% |
Сабаил Баку последни 12 срещи
| 2018-04-02 | Нефтчи Баку | 2 - 0 | Сабаил Баку |
| 2018-03-14 | Зира Баку | 1 - 1 | Сабаил Баку |
| 2018-03-10 | Сабаил Баку | 0 - 1 | Сумгаит |
| 2018-03-03 | Капаз Ганджа | 2 - 1 | Сабаил Баку |
| 2018-02-24 | Сабаил Баку | 2 - 1 | Габала |
| 2018-02-18 | Сабаил Баку | 0 - 1 | Карабах |
| 2018-02-11 | Шамахи | 1 - 1 | Сабаил Баку |
| 2017-12-11 | Габала | 1 - 0 | Сабаил Баку |
| 2017-12-08 | Сабаил Баку | 0 - 2 | Карабах |
| 2017-12-03 | Сабаил Баку | 0 - 1 | Зира Баку |
| 2017-11-26 | Сумгаит | 0 - 0 | Сабаил Баку |
| 2017-11-18 | Капаз Ганджа | 2 - 3 | Сабаил Баку |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 3 | 1 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 25% | 8% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 21 | +23 | 50 |
| 2 | Габала | 21 | +14 | 40 |
| 3 | Сумгаит | 21 | +5 | 35 |
| 4 | Зира Баку | 21 | +8 | 34 |
| 5 | Нефтчи Баку | 21 | +4 | 30 |
| 6 | Сабаил Баку | 21 | -16 | 18 |
| 7 | Шамахи | 21 | -15 | 17 |
| 8 | Капаз Ганджа | 21 | -23 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Карабах | |
| Сабаил Баку | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Карабах | Сабаил Баку |
|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | - | 1 - 0 |
| 2 | Габала | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 3 | Сумгаит | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 4 | Зира Баку | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Нефтчи Баку | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Сабаил Баку | 1 - 0 | - |
| 7 | Шамахи | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Капаз Ганджа | 1 - 0 | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Карабах | Сабаил Баку | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 50 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 8 |
| Точки | 30 | 6 |
Форма в шампионата
| Карабах | Сабаил Баку | |
|
Победи Равни Загуби |
15
5 1 |
5
3 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
9
3 0 |
1
3 6 |
Голове в шампионата
| Карабах | Сабаил Баку | |
|
Вкарани Получени |
31
8 |
14
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
3 |
8
15 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (84) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (192) | |
| Средно голове на мач | 2.29 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.17 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 17% |
Карабах следващи 6 срещи
| 2018-04-14 | Капаз Ганджа | - | Карабах |
| 2018-04-22 | Сумгаит | - | Карабах |
| 2018-04-27 | Зира Баку | - | Карабах |
| 2018-05-06 | Карабах | - | Нефтчи Баку |
| 2018-05-12 | Шамахи | - | Карабах |
| 2018-05-21 | Габала | - | Карабах |
Сабаил Баку следващи 6 срещи
| 2018-04-15 | Габала | - | Сабаил Баку |
| 2018-04-22 | Сабаил Баку | - | Капаз Ганджа |
| 2018-04-29 | Сумгаит | - | Сабаил Баку |
| 2018-05-05 | Сабаил Баку | - | Зира Баку |
| 2018-05-12 | Нефтчи Баку | - | Сабаил Баку |
| 2018-05-20 | Сабаил Баку | - | Шамахи |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 6.50 | 13.00 |
| Вероятност | 46% | 36% | 18% |
| 1 @ 1.14 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.01 | 5.00 |
| Вероятност | 91% | 9% |
| 1X @ 1.01 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.17 | 4.43 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.17 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.35 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.43 | 1.49 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 3.5 @ 1.49 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.52 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.52 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-04-07 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!