Ередивизи - Нидерландия
събота, 03.03.2018
17:30
17:30

ПСВ Айндховен

Утрехт
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Айндховен |
| Гост: | Утрехт |
| Разстояние: | 76.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Филипс |
| Капацитет: | 36 500 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 4.75 | 7.00 | 1 | 1.11 | 3.00 | |||
| 50% | 19% | 31% | 1.39 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.53 | 2.39 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 84% | 16% | 63% | 37% | 39% | 61% |
Последни 12 директни срещи
| 2017-09-24 | Утрехт | 1 - 7 | ПСВ Айндховен |
| 2017-02-12 | ПСВ Айндховен | 3 - 0 | Утрехт |
| 2016-08-06 | Утрехт | 1 - 2 | ПСВ Айндховен |
| 2016-02-07 | Утрехт | 0 - 2 | ПСВ Айндховен |
| 2016-02-04 | ПСВ Айндховен | 1 - 3 | Утрехт |
| 2015-11-08 | ПСВ Айндховен | 3 - 1 | Утрехт |
| 2015-02-07 | ПСВ Айндховен | 3 - 1 | Утрехт |
| 2014-10-26 | Утрехт | 1 - 5 | ПСВ Айндховен |
| 2014-09-25 | ПСВ Айндховен | 2 - 0 | Утрехт |
| 2014-03-08 | ПСВ Айндховен | 1 - 0 | Утрехт |
| 2013-12-15 | Утрехт | 1 - 5 | ПСВ Айндховен |
| 2013-02-16 | ПСВ Айндховен | 2 - 1 | Утрехт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 0 | 1 | 11 | 9 | 6 | |
| 92% | 0% | 8% | 92% | 75% | 50% |
ПСВ Айндховен последни 12 срещи
| 2018-02-25 | Фейенорд | 1 - 3 | ПСВ Айндховен |
| 2018-02-17 | ПСВ Айндховен | 2 - 2 | Хееренвеен |
| 2018-02-10 | Спарта Ротердам | 1 - 2 | ПСВ Айндховен |
| 2018-02-07 | ПСВ Айндховен | 1 - 0 | Екселсиор |
| 2018-02-03 | ПСВ Айндховен | 4 - 0 | Цволе |
| 2018-01-31 | Фейенорд | 2 - 0 | ПСВ Айндховен |
| 2018-01-27 | Твенте | 0 - 2 | ПСВ Айндховен |
| 2018-01-21 | Хераклес | 1 - 2 | ПСВ Айндховен |
| 2018-01-13 | ПСВ Айндховен | 1 - 1 | Флуминензе RJ |
| 2018-01-11 | Коринтианс SP | 1 - 1 | ПСВ Айндховен |
| 2017-12-23 | ПСВ Айндховен | 2 - 1 | Витес |
| 2017-12-20 | ПСВ Айндховен | 4 - 1 | ВВВ Венло |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 11 | 7 | 4 | |
| 67% | 25% | 8% | 92% | 58% | 33% |
Утрехт последни 12 срещи
| 2018-02-25 | Утрехт | 3 - 1 | Твенте |
| 2018-02-18 | Рода | 1 - 4 | Утрехт |
| 2018-02-10 | Утрехт | 2 - 1 | Цволе |
| 2018-02-07 | Утрехт | 1 - 0 | Спарта Ротердам |
| 2018-02-04 | Екселсиор | 2 - 2 | Утрехт |
| 2018-01-28 | Утрехт | 0 - 0 | Аякс |
| 2018-01-24 | Утрехт | 1 - 1 | Фейенорд |
| 2018-01-19 | Утрехт | 1 - 1 | АЗ Алкмаар |
| 2018-01-10 | Андерлехт | 3 - 4 | Утрехт |
| 2018-01-07 | Вюрцбургер | 0 - 0 | Утрехт |
| 2017-12-23 | НАК Бреда | 3 - 1 | Утрехт |
| 2017-12-17 | Утрехт | 1 - 1 | Хераклес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 50% | 8% | 75% | 50% | 42% |
Класиране Ередивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСВ Айндховен | 25 | +39 | 65 |
| 2 | Аякс | 25 | +45 | 58 |
| 3 | АЗ Алкмаар | 25 | +24 | 53 |
| 4 | Утрехт | 25 | +6 | 44 |
| 5 | Фейенорд | 25 | +20 | 42 |
| 6 | Цволе | 25 | -1 | 39 |
| 7 | Витес | 25 | +12 | 38 |
| 8 | АДО Ден Хааг | 25 | -3 | 36 |
| 9 | Хераклес | 26 | -13 | 33 |
| 10 | Хееренвеен | 25 | -5 | 32 |
| 11 | Екселсиор | 25 | -5 | 32 |
| 12 | ВВВ Венло | 25 | -5 | 32 |
| 13 | Грьонинген | 25 | -5 | 25 |
| 14 | Вилем II | 25 | -14 | 23 |
| 15 | НАК Бреда | 25 | -16 | 21 |
| 16 | Твенте | 25 | -19 | 17 |
| 17 | Рода | 26 | -31 | 17 |
| 18 | Спарта Ротердам | 25 | -29 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| ПСВ Айндховен | |
| Утрехт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | ПСВ Айндховен | Утрехт |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСВ Айндховен | - | |
| 2 | Аякс | 1 - 2 | |
| 3 | АЗ Алкмаар | 3 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Утрехт | - | |
| 5 | Фейенорд | 1 - 0 | |
| 6 | Цволе | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Витес | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | АДО Ден Хааг | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 9 | Хераклес | 3 - 0 | |
| 10 | Хееренвеен | 2 - 2 | |
| 11 | Екселсиор | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 12 | ВВВ Венло | 0 - 1 | |
| 13 | Грьонинген | 2 - 1 | |
| 14 | Вилем II | 4 - 0 | |
| 15 | НАК Бреда | 3 - 1 | |
| 16 | Твенте | 4 - 3 | 4 - 0 |
| 17 | Рода | 2 - 0 | 1 - 4 |
| 18 | Спарта Ротердам | 1 - 0 | 1 - 3 |
Класиране в шампионата
| ПСВ Айндховен | Утрехт | |
| Позиция | 1 | 4 |
| Точки | 65 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 7 |
| Точки | 34 | 18 |
Форма в шампионата
| ПСВ Айндховен | Утрехт | |
|
Победи Равни Загуби |
21
2 2 |
12
8 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
11
1 0 |
5
3 4 |
Голове в шампионата
| ПСВ Айндховен | Утрехт | |
|
Вкарани Получени |
65
26 |
41
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
30
8 |
19
19 |
Обща статистика за Ередивизи
| Мачове (226) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (675) | |
| Средно голове на мач | 2.99 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.59 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.39 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 74% |
| Гол/Гол | 59% |
| Над 1.5 | 82% |
| Над 2.5 | 59% |
| Над 3.5 | 35% |
ПСВ Айндховен следващи 6 срещи
| 2018-03-10 | Вилем II | - | ПСВ Айндховен |
| 2018-03-17 | ПСВ Айндховен | - | ВВВ Венло |
| 2018-03-31 | ПСВ Айндховен | - | НАК Бреда |
| 2018-04-07 | АЗ Алкмаар | - | ПСВ Айндховен |
| 2018-04-15 | ПСВ Айндховен | - | Аякс |
| 2018-04-18 | Рода | - | ПСВ Айндховен |
Утрехт следващи 6 срещи
| 2018-03-11 | Утрехт | - | Витес |
| 2018-03-17 | Хееренвеен | - | Утрехт |
| 2018-03-31 | Вилем II | - | Утрехт |
| 2018-04-08 | Утрехт | - | АДО Ден Хааг |
| 2018-04-15 | Фейенорд | - | Утрехт |
| 2018-04-19 | Утрехт | - | Грьонинген |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.39 | 4.75 | 7.00 |
| Вероятност | 50% | 19% | 31% |
| 1 @ 1.39 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 3.00 |
| Вероятност | 61% | 39% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 5.00 | |
| Вероятност | 84% | 16% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.39 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.00 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Г/Г @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-03-03 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!