Национална Дивизия - Люксембург

събота, 01.08.2026
18:00
Пр. Нидеркорн

Пр. Нидеркорн

Жюнес Еш

Жюнес Еш

Инфо
Град
Домакин: Нидеркорн
Гост: Еш сюр Алзет
Разстояние: 7.2 км
Стадион
Стадион: Йос Хауперт
Капацитет: 4 830
Снимки: Гугъл карта
Начален час
Час: 18:00 (19:00 местно време)

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
2.05 3.20 3.10 1X 1.32 1.66
37% 32% 31% 1.32 60% 40%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.26 3.50 1.85 1.83 3.10 1.32
24% 76% 17% 83% 15% 85%

Последни 12 директни срещи

2026-05-17 Жюнес Еш 2 - 1 Пр. Нидеркорн
2025-12-06 Пр. Нидеркорн 0 - 2 Жюнес Еш
2025-11-07 Пр. Нидеркорн 1 - 0 Жюнес Еш
2025-03-12 Жюнес Еш 0 - 3 Пр. Нидеркорн
2025-02-09 Жюнес Еш 3 - 1 Пр. Нидеркорн
2024-08-11 Пр. Нидеркорн 3 - 0 Жюнес Еш
2024-05-26 Пр. Нидеркорн 1 - 3 Жюнес Еш
2023-08-06 Жюнес Еш 1 - 3 Пр. Нидеркорн
2023-03-12 Жюнес Еш 0 - 1 Пр. Нидеркорн
2022-09-11 Пр. Нидеркорн 2 - 1 Жюнес Еш
2022-02-20 Жюнес Еш 0 - 1 Пр. Нидеркорн
2021-08-28 Пр. Нидеркорн 2 - 1 Жюнес Еш
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
8 0 4 9 8 3
67% 0% 33% 75% 67% 25%

Пр. Нидеркорн последни 12 срещи

2026-07-25 Пр. Нидеркорн 1 - 1 Виртон
2026-05-23 Пр. Нидеркорн 2 - 4 Ф91 Дюделанж
2026-05-17 Жюнес Еш 2 - 1 Пр. Нидеркорн
2026-05-13 Пр. Нидеркорн 2 - 2 Викт. Роспорт
2026-05-08 Пр. Нидеркорн 2 - 3 Диферданж
2026-05-03 Жюнес Канах 1 - 0 Пр. Нидеркорн
2026-04-26 Пр. Нидеркорн 1 - 0 Роданж 91
2026-04-22 Атерт Бисен 1 - 2 Пр. Нидеркорн
2026-04-18 Юн. Люксембург 2 - 2 Пр. Нидеркорн
2026-04-12 Пр. Нидеркорн 1 - 1 Мамер 32
2026-04-04 Атерт Бисен 2 - 0 Пр. Нидеркорн
2026-03-22 Пр. Нидеркорн 2 - 2 Каерйенг
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 10 7 5
17% 42% 42% 83% 58% 42%

Жюнес Еш последни 12 срещи

2026-05-23 Каерйенг 0 - 2 Жюнес Еш
2026-05-17 Жюнес Еш 2 - 1 Пр. Нидеркорн
2026-05-10 УНА Щрасен 3 - 0 Жюнес Еш
2026-05-03 Жюнес Еш 1 - 1 Петанж
2026-04-26 Викт. Роспорт 1 - 2 Жюнес Еш
2026-04-19 Жюнес Еш 1 - 1 Суифт Есперанж
2026-04-12 Мондорф-ле-Бен 1 - 1 Жюнес Еш
2026-04-04 Жюнес Еш 0 - 1 Ф91 Дюделанж
2026-03-22 Жюнес Еш 2 - 3 ЮС Хостерт
2026-03-15 Диферданж 1 - 1 Жюнес Еш
2026-03-08 Жюнес Еш 0 - 1 Жюнес Канах
2026-02-28 Роданж 91 3 - 3 Жюнес Еш
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 10 5 2
25% 42% 33% 83% 42% 17%

Пр. Нидеркорн следващи 6 срещи

2026-08-09 Рез. Валферданж - Пр. Нидеркорн
2026-08-16 Атерт Бисен - Пр. Нидеркорн
2026-08-23 Пр. Нидеркорн - УНА Щрасен
2026-08-30 Мондорф-ле-Бен - Пр. Нидеркорн
2026-09-06 Пр. Нидеркорн - Рюмеланж
2026-09-13 Вилц 71 - Пр. Нидеркорн

Жюнес Еш следващи 6 срещи

2026-08-09 Жюнес Еш - Атерт Бисен
2026-08-16 УНА Щрасен - Жюнес Еш
2026-08-23 Жюнес Еш - Мондорф-ле-Бен
2026-08-30 Рюмеланж - Жюнес Еш
2026-09-06 Жюнес Еш - Вилц 71
2026-09-13 Юн. Люксембург - Жюнес Еш

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 2.05 3.20 3.10
Вероятност 37% 32% 31%
1X @ 1.32
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.32 1.66
Вероятност 60% 40%
1X @ 1.32
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.26 3.50
Вероятност   24% 76%
Под 1.5 @ 3.50
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   1.85 1.83
Вероятност   17% 83%
Под 2.5 @ 1.83
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   3.10 1.32
Вероятност   15% 85%
Под 3.5 @ 1.32
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   1.68 2.00
Вероятност   16% 84%
Без @ 2.00

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-08-01 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!