Национална Дивизия - Люксембург

неделя, 07.04.2019
14:00
Пр. Нидеркорн

Пр. Нидеркорн

Фола Еш

Фола Еш

1 - 1
(0 - 1,  1 - 0)
Инфо
Град
Домакин: Нидеркорн
Гост: Еш сюр Алзет
Разстояние: 7.2 км
Стадион
Стадион: Йос Хауперт
Капацитет: 4 830
Снимки: Гугъл карта
Начален час
Час: 14:00 (15:00 местно време)
Реклама

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
2.15 3.70 2.65 1X 1.40 1.60
45% 17% 38% 1.40 53% 47%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.13 5.30 1.48 2.45 2.20 1.60
92% 8% 65% 35% 32% 68%

Последни 12 директни срещи

2018-10-01 Фола Еш 2 - 1 Пр. Нидеркорн
2018-03-07 Фола Еш 2 - 4 Пр. Нидеркорн
2017-08-14 Пр. Нидеркорн 2 - 1 Фола Еш
2017-02-25 Пр. Нидеркорн 2 - 2 Фола Еш
2016-08-26 Фола Еш 1 - 1 Пр. Нидеркорн
2016-04-09 Пр. Нидеркорн 0 - 1 Фола Еш
2015-09-26 Фола Еш 1 - 1 Пр. Нидеркорн
2015-05-23 Фола Еш 2 - 4 Пр. Нидеркорн
2014-08-03 Пр. Нидеркорн 1 - 0 Фола Еш
2014-04-19 Фола Еш 4 - 0 Пр. Нидеркорн
2013-10-21 Пр. Нидеркорн 1 - 2 Фола Еш
2013-04-03 Пр. Нидеркорн 0 - 3 Фола Еш
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 10 8 4
33% 25% 42% 83% 67% 33%

Пр. Нидеркорн последни 12 срещи

2019-03-30 Диферданж 2 - 0 Пр. Нидеркорн
2019-03-15 Пр. Нидеркорн 1 - 0 РМ Хам Бенфика
2019-03-10 ЮС Хостерт 0 - 1 Пр. Нидеркорн
2019-03-01 Пр. Нидеркорн 3 - 3 Викт. Роспорт
2019-02-24 Етцела Етелбрюк 1 - 1 Пр. Нидеркорн
2018-12-09 РМ Хам Бенфика 2 - 4 Пр. Нидеркорн
2018-12-02 Пр. Нидеркорн 5 - 0 Жюнес Еш
2018-11-25 Пр. Нидеркорн 2 - 0 Юн. Люксембург
2018-11-10 Петанж 1 - 5 Пр. Нидеркорн
2018-11-03 Пр. Нидеркорн 2 - 0 УНА Щрасен
2018-10-20 Ф91 Дюделанж 4 - 1 Пр. Нидеркорн
2018-10-06 Пр. Нидеркорн 2 - 1 Мондорф-ле-Бен
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 10 6 5
67% 17% 17% 83% 50% 42%

Фола Еш последни 12 срещи

2019-03-31 Фола Еш 3 - 0 Юн. Люксембург
2019-03-15 Петанж 2 - 1 Фола Еш
2019-03-10 Фола Еш 1 - 1 УНА Щрасен
2019-03-03 Ф91 Дюделанж 1 - 1 Фола Еш
2019-02-24 Фола Еш 5 - 0 Мондорф-ле-Бен
2018-12-09 Ф91 Дюделанж 2 - 1 Фола Еш
2018-12-02 Фола Еш 3 - 0 Диферданж
2018-11-25 РМ Хам Бенфика 1 - 2 Фола Еш
2018-11-10 Фола Еш 4 - 1 ЮС Хостерт
2018-11-04 Викт. Роспорт 1 - 4 Фола Еш
2018-10-21 Фола Еш 6 - 0 Етцела Етелбрюк
2018-10-07 Рюмеланж 0 - 3 Фола Еш
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 12 10 4
67% 17% 17% 100% 83% 33%
Реклама

Класиране Национална Дивизия

№ Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Ф91 Дюделанж 18 11 4 3 50 24 +26 37
2 Фола Еш 18 11 2 5 43 17 +26 35
3 Жюнес Еш 18 10 4 4 32 20 +12 34
4 Пр. Нидеркорн 18 10 3 5 35 23 +12 33
5 Петанж 18 9 3 6 30 32 -2 30
6 Юн. Люксембург 18 7 6 5 28 22 +6 27
7 УНА Щрасен 18 8 3 7 31 26 +5 27
8 Диферданж 18 8 3 7 24 26 -2 27
9 Мондорф-ле-Бен 18 6 3 9 27 31 -4 21
10 Етцела Етелбрюк 18 5 6 7 23 31 -8 21
11 Викт. Роспорт 18 4 6 8 25 37 -12 18
12 ЮС Хостерт 18 5 3 10 22 38 -16 18
13 РМ Хам Бенфика 18 3 3 12 19 35 -16 12
14 Рюмеланж 18 3 3 12 27 54 -27 12

Хронология на изиграните мачове

Пр. Нидеркорн                   
Фола Еш                   
Домакин                   
Гост                   

Мачове Домакин/Гост

№ Отбор Пр. Нидеркорн Фола Еш
1 Ф91 Дюделанж   1 - 1
2 Фола Еш   -
3 Жюнес Еш 5 - 0 3 - 1
4 Пр. Нидеркорн -  
5 Петанж   2 - 1
6 Юн. Люксембург 2 - 0 2 - 1
7 УНА Щрасен 2 - 0 0 - 2
8 Диферданж 2 - 0  
9 Мондорф-ле-Бен 2 - 1 2 - 0
10 Етцела Етелбрюк 4 - 3  
11 Викт. Роспорт 3 - 3 1 - 4
12 ЮС Хостерт 1 - 1  
13 РМ Хам Бенфика 1 - 0 1 - 2
14 Рюмеланж   0 - 3

Класиране в шампионата

  Пр. Нидеркорн Фола Еш
Позиция 4 2
Точки 33 35
  Домакин Гост
Позиция 1 4
Точки 23 13

Форма в шампионата

  Пр. Нидеркорн Фола Еш
Победи
Равни
Загуби
10           
3    
5      
11            
2   
5      
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
7        
2   
0  
4     
1  
4     

Голове в шампионата

  Пр. Нидеркорн Фола Еш
Вкарани
Получени
35                                    
23                        
43                                            
17                  
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
22                       
8         
15                
12             

Обща статистика за Национална Дивизия

Мачове   (126)
Победа за домакина 46%
Равен 21%
Победа за госта 33%
Изиграни мачове 100%
Голове   (416)
Средно голове на мач 3.30
Домакинът е отбелязал средно 1.78
Гостът е отбелязал средно 1.52
Домакинът е отбелязал в 80%
Гостът е отбелязал в 73%
Гол/Гол 56%
Над 1.5 87%
Над 2.5 63%
Над 3.5 40%

Пр. Нидеркорн следващи 6 срещи

2019-04-14 Мондорф-ле-Бен - Пр. Нидеркорн
2019-04-20 Пр. Нидеркорн - Ф91 Дюделанж
2019-04-24 Ф91 Дюделанж - Пр. Нидеркорн
2019-04-28 УНА Щрасен - Пр. Нидеркорн
2019-05-01 Пр. Нидеркорн - Петанж
2019-05-05 Юн. Люксембург - Пр. Нидеркорн

Фола Еш следващи 6 срещи

2019-04-14 Фола Еш - Рюмеланж
2019-04-20 Етцела Етелбрюк - Фола Еш
2019-04-27 Фола Еш - Викт. Роспорт
2019-05-01 ЮС Хостерт - Фола Еш
2019-05-05 Фола Еш - РМ Хам Бенфика
2019-05-12 Диферданж - Фола Еш

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 2.15 3.70 2.65
Вероятност 45% 17% 38%
1X @ 1.40
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.40 1.60
Вероятност 53% 47%
1X @ 1.40
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.13 5.30
Вероятност   92% 8%
Над 1.5 @ 1.13
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   1.48 2.45
Вероятност   65% 35%
Над 2.5 @ 1.48
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   2.20 1.60
Вероятност   32% 68%
Под 3.5 @ 1.60
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   1.48 2.50
Вероятност   57% 43%
Г/Г @ 1.48

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2019-04-07 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!