Суперлига - Албания
неделя, 27.12.2020
15:45
15:45

Партизани

Кукеси
4 - 1
(1 - 0, 3 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тирана |
| Гост: | Кукъс |
| Разстояние: | 97.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:45 (16:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.00 | 3.08 | 1X | 1.33 | 1.53 | |||
| 32% | 39% | 29% | 1.33 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.76 | 1.92 | 3.20 | 1.25 | 6.70 | 1.05 | ||||||
| 53% | 47% | 29% | 71% | 14% | 86% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-08 | Кукеси | 0 - 2 | Партизани |
| 2020-06-07 | Партизани | 1 - 3 | Кукеси |
| 2020-01-26 | Кукеси | 1 - 0 | Партизани |
| 2019-10-28 | Партизани | 0 - 0 | Кукеси |
| 2019-08-23 | Кукеси | 1 - 0 | Партизани |
| 2019-08-18 | Партизани | 2 - 2 | Кукеси |
| 2019-05-26 | Партизани | 1 - 1 | Кукеси |
| 2019-03-29 | Кукеси | 1 - 1 | Партизани |
| 2018-12-14 | Партизани | 0 - 0 | Кукеси |
| 2018-10-08 | Кукеси | 0 - 1 | Партизани |
| 2018-04-14 | Кукеси | 4 - 0 | Партизани |
| 2018-02-19 | Партизани | 1 - 3 | Кукеси |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 4 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 33% | 33% |
Партизани последни 12 срещи
| 2020-12-23 | Партизани | 2 - 0 | Кастриоти Круя |
| 2020-12-19 | Партизани | 0 - 0 | Билис Балш |
| 2020-12-13 | Влазня | 1 - 0 | Партизани |
| 2020-12-09 | Партизани | 0 - 0 | Теута |
| 2020-12-04 | КФ Тирана | 0 - 0 | Партизани |
| 2020-11-29 | Партизани | 4 - 0 | Скендербеу |
| 2020-11-25 | Аполония Фиер | 0 - 3 | Партизани |
| 2020-11-21 | Партизани | 0 - 0 | Лачи |
| 2020-11-12 | Партизани | 1 - 0 | Аполония Фиер |
| 2020-11-08 | Кукеси | 0 - 2 | Партизани |
| 2020-11-04 | Кастриоти Круя | 2 - 1 | Партизани |
| 2020-07-29 | Скендербеу | 4 - 1 | Партизани |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 4 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 33% | 17% |
Кукеси последни 12 срещи
| 2020-12-23 | Кукеси | 0 - 0 | КФ Тирана |
| 2020-12-19 | Кастриоти Круя | 1 - 0 | Кукеси |
| 2020-12-13 | Кукеси | 3 - 1 | Скендербеу |
| 2020-12-09 | Билис Балш | 0 - 3 | Кукеси |
| 2020-12-05 | Кукеси | 1 - 0 | Аполония Фиер |
| 2020-11-29 | Влазня | 2 - 4 | Кукеси |
| 2020-11-25 | Кукеси | 1 - 0 | Лачи |
| 2020-11-21 | Теута | 0 - 0 | Кукеси |
| 2020-11-12 | Кукеси | 2 - 1 | Беса Кавая |
| 2020-11-08 | Кукеси | 0 - 2 | Партизани |
| 2020-11-04 | КФ Тирана | 2 - 0 | Кукеси |
| 2020-09-17 | Кукеси | 0 - 4 | Волфсбург |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 5 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 42% | 25% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Влазня | 10 | +8 | 22 |
| 2 | Кукеси | 10 | +4 | 17 |
| 3 | Партизани | 10 | +9 | 16 |
| 4 | Теута | 10 | +4 | 16 |
| 5 | Лачи | 10 | +6 | 14 |
| 6 | КФ Тирана | 10 | +4 | 14 |
| 7 | Кастриоти Круя | 10 | -3 | 13 |
| 8 | Билис Балш | 10 | -7 | 8 |
| 9 | Скендербеу | 10 | -10 | 6 |
| 10 | Аполония Фиер | 10 | -15 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Партизани | |
| Кукеси | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Партизани | Кукеси |
|---|---|---|---|
| 1 | Влазня | 2 - 4 | |
| 2 | Кукеси | - | |
| 3 | Партизани | - | |
| 4 | Теута | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Лачи | 0 - 0 | |
| 6 | КФ Тирана | 2 - 0 | |
| 7 | Кастриоти Круя | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Билис Балш | 0 - 0 | 0 - 3 |
| 9 | Скендербеу | 4 - 0 | |
| 10 | Аполония Фиер |
Класиране в шампионата
| Партизани | Кукеси | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 16 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 4 |
| Точки | 9 | 7 |
Форма в шампионата
| Партизани | Кукеси | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 2 |
5
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 0 |
2
1 2 |
Голове в шампионата
| Партизани | Кукеси | |
|
Вкарани Получени |
12
3 |
12
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
0 |
7
5 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (50) | |
| Победа за домакина | 36% |
| Равен | 38% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (98) | |
| Средно голове на мач | 1.96 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.06 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.90 |
| Домакинът е отбелязал в | 62% |
| Гостът е отбелязал в | 56% |
| Гол/Гол | 36% |
| Над 1.5 | 60% |
| Над 2.5 | 28% |
| Над 3.5 | 14% |
Партизани следващи 6 срещи
| 2020-12-30 | Лачи | - | Партизани |
| 2021-01-09 | Партизани | - | Аполония Фиер |
| 2021-01-16 | Скендербеу | - | Партизани |
| 2021-01-21 | Партизани | - | КФ Тирана |
| 2021-01-25 | Теута | - | Партизани |
| 2021-01-31 | Партизани | - | Влазня |
Кукеси следващи 6 срещи
| 2020-12-30 | Кукеси | - | Теута |
| 2021-01-09 | Лачи | - | Кукеси |
| 2021-01-15 | Кукеси | - | Влазня |
| 2021-01-20 | Аполония Фиер | - | Кукеси |
| 2021-01-24 | Кукеси | - | Билис Балш |
| 2021-01-30 | Скендербеу | - | Кукеси |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.00 | 3.08 |
| Вероятност | 32% | 39% | 29% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 1.53 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.76 | 1.92 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 1.5 @ 1.76 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.20 | 1.25 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 2.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 6.70 | 1.05 | |
| Вероятност | 14% | 86% | |
| Под 3.5 @ 1.05 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.76 | 1.42 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Без @ 1.42 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2020-12-27 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!