Примера Дивисион - Чили

събота, 25.11.2017
15:00
Палестино

Палестино

Депортес Икике

Депортес Икике

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Инфо
Град
Домакин: Сантяго
Гост: Икике
Разстояние: 1 472.7 км
Стадион
Стадион: Де ла Систерна
Капацитет: 12 000
Размер: 105 x 68 м
Снимки: Гугъл карта
Начален час
Час: 15:00 (12:00 местно време)
Реклама

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
2.00 3.50 3.60 1 1.29 1.83
47% 32% 21% 2.00 68% 32%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.22 4.00 1.80 2.00 2.75 1.39
65% 35% 46% 54% 26% 74%

Последни 12 директни срещи

2017-03-11 Палестино 0 - 2 Депортес Икике
2016-10-02 Депортес Икике 2 - 2 Палестино
2016-02-26 Палестино 2 - 2 Депортес Икике
2015-09-26 Депортес Икике 0 - 2 Палестино
2015-03-01 Палестино 2 - 2 Депортес Икике
2014-09-28 Депортес Икике 2 - 4 Палестино
2014-04-19 Палестино 0 - 1 Депортес Икике
2013-12-01 Депортес Икике 0 - 1 Палестино
2013-01-27 Депортес Икике 0 - 0 Палестино
2012-10-20 Депортес Икике 2 - 1 Палестино
2012-04-28 Палестино 0 - 1 Депортес Икике
2011-10-16 Депортес Икике 1 - 3 Палестино
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 8 6 5
33% 33% 33% 67% 50% 42%

Палестино последни 12 срещи

2017-11-03 У. Консепсион 1 - 1 Палестино
2017-10-28 Палестино 0 - 1 Уачипато
2017-10-23 У. де Чили 2 - 1 Палестино
2017-10-14 Палестино 4 - 0 Унион Еспаньола
2017-10-01 Палестино 2 - 2 Депортес Темуко
2017-09-24 О'Хигинс 2 - 1 Палестино
2017-09-10 Евертън ВМ 3 - 1 Палестино
2017-09-02 Палестино 1 - 2 Курико Унидо
2017-08-30 Курико Унидо 2 - 1 Палестино
2017-08-26 Палестино 1 - 3 Сан Луис Килота
2017-08-19 Антофагаста 2 - 1 Палестино
2017-08-15 Палестино 1 - 1 Коло-Коло
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
1 3 8 11 9 4
8% 25% 67% 92% 75% 33%

Депортес Икике последни 12 срещи

2017-11-05 Депортес Икике 0 - 1 О'Хигинс
2017-10-28 Унион Еспаньола 4 - 2 Депортес Икике
2017-10-21 Депортес Икике 0 - 1 Депортес Темуко
2017-10-15 У. Католика 2 - 0 Депортес Икике
2017-09-30 Депортес Икике 0 - 4 У. Консепсион
2017-09-25 Уачипато 1 - 0 Депортес Икике
2017-09-09 Депортес Икике 1 - 1 Коло-Коло
2017-08-26 Сантяго Уонд. 0 - 0 Депортес Икике
2017-08-20 Депортес Икике 0 - 1 Курико Унидо
2017-08-13 Аудакс Италиано 1 - 3 Депортес Икике
2017-08-06 Антофагаста 0 - 0 Депортес Икике
2017-08-03 Депортес Икике 1 - 2 Индепендиенте
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
1 3 8 6 4 3
8% 25% 67% 50% 33% 25%
Реклама

Класиране Примера Дивисион

№ Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Коло-Коло 12 7 3 2 24 9 +15 24
2 У. де Чили 12 7 3 2 17 14 +3 24
3 Унион Еспаньола 12 7 3 2 13 11 +2 24
4 Евертън ВМ 12 6 5 1 21 14 +7 23
5 Аудакс Италиано 12 6 3 3 20 16 +4 21
6 Антофагаста 12 5 5 2 10 6 +4 20
7 Депортес Темуко 12 5 4 3 12 9 +3 19
8 Уачипато 12 5 1 6 11 12 -1 16
9 Сан Луис Килота 12 5 1 6 13 17 -4 16
10 У. Консепсион 12 3 6 3 14 11 +3 15
11 Сантяго Уонд. 12 2 6 4 13 14 -1 12
12 Курико Унидо 12 3 3 6 7 11 -4 12
13 У. Католика 12 2 4 6 8 13 -5 10
14 Палестино 12 2 3 7 16 20 -4 9
15 О'Хигинс 12 2 3 7 11 22 -11 9
16 Депортес Икике 12 1 3 8 6 17 -11 6

Хронология на изиграните мачове

Палестино             
Депортес Икике             
Домакин             
Гост             

Мачове Домакин/Гост

№ Отбор Палестино Депортес Икике
1 Коло-Коло 1 - 1  
2 У. де Чили    
3 Унион Еспаньола 4 - 0 4 - 2
4 Евертън ВМ    
5 Аудакс Италиано   1 - 3
6 Антофагаста   0 - 0
7 Депортес Темуко 2 - 2  
8 Уачипато 0 - 1 1 - 0
9 Сан Луис Килота 1 - 3  
10 У. Консепсион    
11 Сантяго Уонд.   0 - 0
12 Курико Унидо 2 - 1  
13 У. Католика   2 - 0
14 Палестино -  
15 О'Хигинс    
16 Депортес Икике   -

Класиране в шампионата

  Палестино Депортес Икике
Позиция 14 16
Точки 9 6
  Домакин Гост
Позиция 10 13
Точки 8 5

Форма в шампионата

  Палестино Депортес Икике
Победи
Равни
Загуби
2   
3    
7        
1  
3    
8         
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
2   
2   
2   
1  
2   
3    

Голове в шампионата

  Палестино Депортес Икике
Вкарани
Получени
16                 
20                     
6       
17                  
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
10           
8         
5      
8         

Обща статистика за Примера Дивисион

Мачове   (96)
Победа за домакина 41%
Равен 29%
Победа за госта 30%
Изиграни мачове 100%
Голове   (216)
Средно голове на мач 2.25
Домакинът е отбелязал средно 1.21
Гостът е отбелязал средно 1.04
Домакинът е отбелязал в 69%
Гостът е отбелязал в 67%
Гол/Гол 45%
Над 1.5 64%
Над 2.5 40%
Над 3.5 22%

Палестино следващи 6 срещи

2017-12-04 У. Католика - Палестино
2017-12-10 Палестино - Сантяго Уонд.
2018-02-03 Палестино - Унион Ла Калера
2018-02-10 Унион Еспаньола - Палестино
2018-02-17 Палестино - Коло-Коло
2018-02-24 Сан Луис Килота - Палестино

Депортес Икике следващи 6 срещи

2017-12-02 Депортес Икике - Сан Луис Килота
2017-12-09 У. де Чили - Депортес Икике
2018-02-04 Евертън ВМ - Депортес Икике
2018-02-10 Депортес Икике - У. де Чили
2018-02-18 Депортес Икике - Унион Ла Калера
2018-02-25 Антофагаста - Депортес Икике

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 2.00 3.50 3.60
Вероятност 47% 32% 21%
1 @ 2.00
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.29 1.83
Вероятност 68% 32%
1X @ 1.29
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.22 4.00
Вероятност   65% 35%
Над 1.5 @ 1.22
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   1.80 2.00
Вероятност   46% 54%
Под 2.5 @ 2.00
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   2.75 1.39
Вероятност   26% 74%
Под 3.5 @ 1.39
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   1.66 2.10
Вероятност   51% 49%
Г/Г @ 1.66

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2017-11-25 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!