Суперлига - Узбекистан
сряда, 25.04.2018
14:30
14:30

Пахтакор

Навбахор
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ташкент |
| Гост: | Наманган |
| Разстояние: | 207.8 км |
| Начален час | |
| Час: | 14:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 4.50 | 9.25 | 1 | 1.03 | 3.25 | |||
| 48% | 16% | 36% | 1.28 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.10 | 1.95 | 1.75 | 3.45 | 1.27 | ||||||
| 62% | 38% | 46% | 54% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2017-10-01 | Навбахор | 2 - 0 | Пахтакор |
| 2017-04-28 | Пахтакор | 1 - 0 | Навбахор |
| 2016-09-24 | Навбахор | 1 - 5 | Пахтакор |
| 2016-05-07 | Пахтакор | 3 - 0 | Навбахор |
| 2015-09-20 | Навбахор | 0 - 1 | Пахтакор |
| 2015-05-01 | Пахтакор | 1 - 0 | Навбахор |
| 2014-10-02 | Навбахор | 0 - 1 | Пахтакор |
| 2014-05-20 | Пахтакор | 2 - 1 | Навбахор |
| 2013-11-08 | Навбахор | 2 - 2 | Пахтакор |
| 2013-03-03 | Пахтакор | 2 - 0 | Навбахор |
| 2012-08-18 | Навбахор | 0 - 1 | Пахтакор |
| 2012-07-04 | Пахтакор | 1 - 1 | Навбахор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 7 | 4 | 2 | |
| 75% | 17% | 8% | 58% | 33% | 17% |
Пахтакор последни 12 срещи
| 2018-04-19 | Мет. Бекобод | 0 - 5 | Пахтакор |
| 2018-04-12 | Пахтакор | 2 - 1 | Кизилкум |
| 2018-04-06 | Бухара | 1 - 0 | Пахтакор |
| 2018-03-31 | Пахтакор | 3 - 0 | Нефтчи Фергана |
| 2018-03-18 | Пахтакор | 2 - 1 | АГМК Алмалик |
| 2018-03-10 | Буньодкор | 1 - 0 | Пахтакор |
| 2018-03-02 | Пахтакор | 2 - 0 | Согдиана Джизак |
| 2018-01-30 | Ал-Гарафа Доха | 2 - 1 | Пахтакор |
| 2017-11-25 | Пахтакор | 3 - 0 | Обод Ташкент |
| 2017-11-19 | Насаф Карши | 4 - 0 | Пахтакор |
| 2017-11-09 | Пахтакор | 2 - 0 | АГМК Алмалик |
| 2017-11-03 | Согдиана Джизак | 0 - 1 | Пахтакор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 9 | 7 | 2 | |
| 67% | 0% | 33% | 75% | 58% | 17% |
Навбахор последни 12 срещи
| 2018-04-20 | Навбахор | 2 - 1 | Буньодкор |
| 2018-04-11 | Согдиана Джизак | 3 - 2 | Навбахор |
| 2018-04-07 | Навбахор | 0 - 0 | Насаф Карши |
| 2018-03-31 | Коканд 1912 | 1 - 0 | Навбахор |
| 2018-03-17 | Навбахор | 2 - 0 | Лок. Ташкент |
| 2018-03-08 | АГМК Алмалик | 1 - 2 | Навбахор |
| 2018-03-04 | Мет. Бекобод | 0 - 0 | Навбахор |
| 2017-11-25 | Навбахор | 1 - 0 | Насаф Карши |
| 2017-11-19 | АГМК Алмалик | 2 - 1 | Навбахор |
| 2017-11-08 | Навбахор | 4 - 1 | Согдиана Джизак |
| 2017-11-03 | Буньодкор | 2 - 2 | Навбахор |
| 2017-10-26 | Навбахор | 1 - 0 | Бухара |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 50% | 25% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бухара | 8 | +5 | 18 |
| 2 | Буньодкор | 7 | +6 | 16 |
| 3 | Пахтакор | 7 | +10 | 15 |
| 4 | Насаф Карши | 7 | +4 | 13 |
| 5 | Навбахор | 7 | +2 | 11 |
| 6 | Мет. Бекобод | 8 | -4 | 10 |
| 7 | Коканд 1912 | 7 | +1 | 9 |
| 8 | Лок. Ташкент | 7 | +1 | 8 |
| 9 | АГМК Алмалик | 7 | -1 | 8 |
| 10 | Кизилкум | 8 | -6 | 6 |
| 11 | Согдиана Джизак | 7 | -10 | 4 |
| 12 | Нефтчи Фергана | 8 | -8 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Пахтакор | |
| Навбахор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Пахтакор | Навбахор |
|---|---|---|---|
| 1 | Бухара | ||
| 2 | Буньодкор | ||
| 3 | Пахтакор | - | |
| 4 | Насаф Карши | ||
| 5 | Навбахор | - | |
| 6 | Мет. Бекобод | 0 - 0 | |
| 7 | Коканд 1912 | 1 - 0 | |
| 8 | Лок. Ташкент | ||
| 9 | АГМК Алмалик | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Кизилкум | 2 - 1 | |
| 11 | Согдиана Джизак | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 12 | Нефтчи Фергана | 3 - 0 |
Класиране в шампионата
| Пахтакор | Навбахор | |
| Позиция | 3 | 5 |
| Точки | 15 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 12 | 4 |
Форма в шампионата
| Пахтакор | Навбахор | |
|
Победи Равни Загуби |
5
0 2 |
3
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
0 0 |
1
1 2 |
Голове в шампионата
| Пахтакор | Навбахор | |
|
Вкарани Получени |
14
4 |
8
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
2 |
4
5 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (44) | |
| Победа за домакина | 52% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 23% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (92) | |
| Средно голове на мач | 2.09 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.23 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.86 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 52% |
| Гол/Гол | 39% |
| Над 1.5 | 59% |
| Над 2.5 | 39% |
| Над 3.5 | 18% |
Пахтакор следващи 6 срещи
| 2018-04-29 | Лок. Ташкент | - | Пахтакор |
| 2018-05-06 | Пахтакор | - | Коканд 1912 |
| 2018-05-11 | Насаф Карши | - | Пахтакор |
| 2018-05-15 | Согдиана Джизак | - | Пахтакор |
| 2018-05-25 | Пахтакор | - | Буньодкор |
| 2018-06-12 | Нефтчи Фергана | - | Пахтакор |
Навбахор следващи 6 срещи
| 2018-04-29 | Навбахор | - | Нефтчи Фергана |
| 2018-05-06 | Бухара | - | Навбахор |
| 2018-05-12 | Навбахор | - | Кизилкум |
| 2018-05-15 | Навбахор | - | Мет. Бекобод |
| 2018-05-26 | Навбахор | - | АГМК Алмалик |
| 2018-06-10 | Навбахор | - | Коканд 1912 |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 4.50 | 9.25 |
| Вероятност | 48% | 16% | 36% |
| 1 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.03 | 3.25 |
| Вероятност | 57% | 43% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.32 | 3.10 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.32 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.75 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.45 | 1.27 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.27 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | - | - | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Без | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-04-25 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!