Супер Лига - Индия
събота, 16.05.2026
15:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Бхубанешвар |
| Гост: |
Мохали |
| Разстояние: |
1 484.7 км |
| Начален час |
| Час: |
15:00 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 6.25 |
4.00 |
1.42 |
X2 |
|
|
|
2.63 |
1.11 |
| 14% |
57% |
29% |
1.11 |
|
|
|
31% |
69% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 72% |
28% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
22% |
78% |
Последни 5 директни срещи
|
2025-04-21 |
Одиша
|
0 - 3 |
Пенджаб
|
|
2025-02-10 |
Одиша
|
1 - 1 |
Пенджаб
|
|
2024-09-20 |
Пенджаб
|
2 - 1 |
Одиша
|
|
2024-04-02 |
Одиша
|
3 - 1 |
Пенджаб
|
|
2023-12-26 |
Пенджаб
|
0 - 1 |
Одиша
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
2 |
|
4 |
3 |
1 |
| 40% |
20% |
40% |
|
80% |
60% |
20% |
Одиша последни 12 срещи
|
2026-05-08 |
Спортинг Делхи
|
1 - 2 |
Одиша
|
|
2026-05-04 |
Одиша
|
1 - 1 |
Бенгалуру
|
|
2026-04-28 |
Ийст Бенгал
|
3 - 0 |
Одиша
|
|
2026-04-23 |
Керала Бластърс
|
2 - 1 |
Одиша
|
|
2026-04-17 |
Одиша
|
1 - 1 |
Мохамедан
|
|
2026-04-10 |
Гоа
|
3 - 1 |
Одиша
|
|
2026-04-05 |
Мумбай Сити
|
1 - 0 |
Одиша
|
|
2026-03-20 |
НортИйст Юн.
|
1 - 4 |
Одиша
|
|
2026-03-06 |
Мохун Баган
|
5 - 1 |
Одиша
|
|
2026-03-01 |
Одиша
|
1 - 1 |
Ченайин
|
|
2026-02-24 |
Одиша
|
0 - 0 |
Интер Каши
|
|
2025-04-21 |
Одиша
|
0 - 3 |
Пенджаб
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
10 |
7 |
3 |
| 17% |
33% |
50% |
|
83% |
58% |
25% |
Пенджаб последни 12 срещи
|
2026-05-11 |
Ийст Бенгал
|
0 - 0 |
Пенджаб
|
|
2026-05-06 |
Пенджаб
|
1 - 0 |
Ченайин
|
|
2026-05-02 |
Спортинг Делхи
|
0 - 0 |
Пенджаб
|
|
2026-04-20 |
Пенджаб
|
3 - 0 |
Интер Каши
|
|
2026-04-12 |
Мохун Баган
|
3 - 2 |
Пенджаб
|
|
2026-04-03 |
Пенджаб
|
2 - 1 |
Мохамедан
|
|
2026-03-21 |
Керала Бластърс
|
1 - 3 |
Пенджаб
|
|
2026-03-16 |
Пенджаб
|
1 - 1 |
Гоа
|
|
2026-03-09 |
Пенджаб
|
1 - 1 |
НортИйст Юн.
|
|
2026-02-27 |
Бенгалуру
|
0 - 2 |
Пенджаб
|
|
2026-02-21 |
Джамшедпур
|
1 - 0 |
Пенджаб
|
|
2025-12-04 |
Ийст Бенгал
|
3 - 1 |
Пенджаб
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
5 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
42% |
25% |
Класиране Супер Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ийст Бенгал |
11 |
6 |
4 |
1 |
27 |
9 |
+18 |
22 |
| 2 |
Мохун Баган |
11 |
6 |
4 |
1 |
20 |
7 |
+13 |
22 |
| 3 |
Джамшедпур |
12 |
6 |
3 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
21 |
| 4 |
Бенгалуру |
12 |
5 |
5 |
2 |
16 |
11 |
+5 |
20 |
| 5 |
Гоа |
12 |
5 |
5 |
2 |
14 |
9 |
+5 |
20 |
| 6 |
Пенджаб |
11 |
5 |
4 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
19 |
| 7 |
Мумбай Сити |
11 |
5 |
4 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
19 |
| 8 |
Керала Бластърс |
12 |
4 |
2 |
6 |
13 |
16 |
-3 |
14 |
| 9 |
НортИйст Юн. |
12 |
3 |
4 |
5 |
14 |
21 |
-7 |
13 |
| 10 |
Интер Каши |
11 |
3 |
3 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
12 |
| 11 |
Спортинг Делхи |
11 |
2 |
4 |
5 |
12 |
15 |
-3 |
10 |
| 12 |
Одиша |
11 |
2 |
4 |
5 |
12 |
19 |
-7 |
10 |
| 13 |
Ченайин |
12 |
2 |
3 |
7 |
8 |
19 |
-11 |
9 |
| 14 |
Мохамедан |
11 |
0 |
3 |
8 |
7 |
26 |
-19 |
3 |
Хронология на изиграните мачове
| Одиша |
|
| Пенджаб |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Одиша |
Пенджаб |
| 1 |
Ийст Бенгал |
|
0 - 0 |
| 2 |
Мохун Баган |
|
3 - 2 |
| 3 |
Джамшедпур |
|
1 - 0 |
| 4 |
Бенгалуру |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 5 |
Гоа |
|
|
| 6 |
Пенджаб |
|
- |
| 7 |
Мумбай Сити |
|
|
| 8 |
Керала Бластърс |
|
1 - 3 |
| 9 |
НортИйст Юн. |
|
|
| 10 |
Интер Каши |
0 - 0 |
|
| 11 |
Спортинг Делхи |
|
0 - 0 |
| 12 |
Одиша |
- |
|
| 13 |
Ченайин |
1 - 1 |
|
| 14 |
Мохамедан |
1 - 1 |
|
Представяне в Шампионата
| |
Одиша |
Пенджаб |
| Победи |
2 |
5 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
5 |
2 |
| Вкарани голове |
12 |
15 |
| Получени голове |
19 |
8 |
| Средно вкарани |
1.09 |
1.36 |
| Средно получени |
1.73 |
0.73 |
| Мачове вкарал |
73% |
73% |
| Мачове получил |
91% |
55% |
| Гол/Гол |
73% |
45% |
| Над 1.5 |
82% |
64% |
| Над 2.5 |
55% |
36% |
| Над 3.5 |
27% |
18% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
4 |
2 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани голове |
3 |
7 |
| Получени голове |
3 |
5 |
| Средно вкарани |
0.75 |
1.17 |
| Средно получени |
0.75 |
0.83 |
| Мачове вкарал |
75% |
50% |
| Мачове получил |
75% |
50% |
| Гол/Гол |
75% |
33% |
| Над 1.5 |
75% |
50% |
| Над 2.5 |
0% |
33% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (80) |
| Победа за домакина |
40% |
| Равен |
32% |
| Победа за госта |
28% |
| Изиграни мачове |
88% |
| Голове (194) |
| Средно голове на мач |
2.42 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.41 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.01 |
| Домакинът е отбелязал в |
78% |
| Гостът е отбелязал в |
65% |
| Гол/Гол |
52% |
| Над 1.5 |
72% |
| Над 2.5 |
40% |
| Над 3.5 |
21% |
Одиша следващи 2 срещи
|
2026-05-18 |
Джамшедпур
|
- |
Одиша
|
|
2026-05-21 |
Джамшедпур
|
- |
Одиша
|
Пенджаб следващи 2 срещи
|
2026-05-21 |
Пенджаб
|
- |
Мумбай Сити
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
6.25 |
4.00 |
1.42 |
| Вероятност |
14% |
57% |
29% |
|
X2 @ 1.11 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.63 |
1.11 |
| Вероятност |
31% |
69% |
|
X2 @ 1.11 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.25 |
3.75 |
| Вероятност |
|
72% |
28% |
|
Над 1.5 @ 1.25 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.80 |
2.00 |
| Вероятност |
|
43% |
57% |
|
Под 2.5 @ 2.00 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.00 |
1.36 |
| Вероятност |
|
22% |
78% |
|
Под 3.5 @ 1.36 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.00 |
1.73 |
| Вероятност |
|
56% |
44% |
|
Г/Г @ 2.00 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-15 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!