Чемпиъншип - Англия
събота, 13.01.2018
17:30
17:30

Нотингам Форест

Астън Вила
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Нотингам |
| Гост: | Бирмингам |
| Разстояние: | 72.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сити Граунд |
| Капацитет: | 30 576 |
| Размер: | 105 x 71 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Домакин: | Оливър Гласнер (Авс) |
| Гост: | Унай Емери (Исп) |
| Начален час | |
| Час: | 17:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.20 | 2.54 | X2 | 1.55 | 1.37 | |||
| 37% | 16% | 47% | 1.37 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 75% | 25% | 51% | 49% | 23% | 77% |
Последни 5 директни срещи
| 2017-09-23 | Астън Вила | 2 - 1 | Нотингам Форест |
| 2017-02-04 | Нотингам Форест | 2 - 1 | Астън Вила |
| 2016-09-11 | Астън Вила | 2 - 2 | Нотингам Форест |
| 2015-08-01 | Нотингам Форест | 3 - 3 | Астън Вила |
| 2012-08-04 | Нотингам Форест | 3 - 1 | Астън Вила |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 1 | 5 | 5 | 3 | |
| 40% | 40% | 20% | 100% | 100% | 60% |
Нотингам Форест последни 12 срещи
| 2018-01-07 | Нотингам Форест | 4 - 2 | Арсенал |
| 2018-01-01 | Лийдс | 0 - 0 | Нотингам Форест |
| 2017-12-30 | Нотингам Форест | 0 - 1 | Съндърланд |
| 2017-12-26 | Нотингам Форест | 0 - 3 | Шефилд Уензди |
| 2017-12-23 | Престън | 1 - 1 | Нотингам Форест |
| 2017-12-16 | Бристъл Сити | 2 - 1 | Нотингам Форест |
| 2017-12-09 | Нотингам Форест | 3 - 2 | Болтън |
| 2017-12-02 | Ипсуич | 4 - 2 | Нотингам Форест |
| 2017-11-26 | Нотингам Форест | 0 - 2 | Кардиф |
| 2017-11-21 | Нотингам Форест | 1 - 0 | Норич |
| 2017-11-18 | Бирмингам | 1 - 0 | Нотингам Форест |
| 2017-11-04 | Нотингам Форест | 4 - 0 | КПР |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 50% | 33% |
Астън Вила последни 12 срещи
| 2018-01-06 | Астън Вила | 1 - 3 | Питърбъро |
| 2018-01-01 | Астън Вила | 5 - 0 | Бристъл Сити |
| 2017-12-30 | Мидълзбро | 0 - 1 | Астън Вила |
| 2017-12-26 | Брентфорд | 2 - 1 | Астън Вила |
| 2017-12-23 | Астън Вила | 2 - 2 | Шефилд Юнайтед |
| 2017-12-16 | Дарби Каунти | 2 - 0 | Астън Вила |
| 2017-12-09 | Астън Вила | 0 - 0 | Милуол |
| 2017-12-01 | Лийдс | 1 - 1 | Астън Вила |
| 2017-11-25 | Астън Вила | 2 - 0 | Ипсуич |
| 2017-11-21 | Астън Вила | 2 - 1 | Съндърланд |
| 2017-11-18 | КПР | 1 - 2 | Астън Вила |
| 2017-11-04 | Астън Вила | 1 - 2 | Шефилд Уензди |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Класиране Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Уулвърхямптън | 26 | +30 | 61 |
| 2 | Дарби Каунти | 26 | +18 | 49 |
| 3 | Кардиф | 26 | +11 | 47 |
| 4 | Бристъл Сити | 26 | +9 | 47 |
| 5 | Астън Вила | 26 | +14 | 44 |
| 6 | Шефилд Юнайтед | 27 | +9 | 43 |
| 7 | Лийдс | 26 | +9 | 43 |
| 8 | Мидълзбро | 26 | +9 | 41 |
| 9 | Престън | 26 | +4 | 40 |
| 10 | Фулъм | 26 | +5 | 39 |
| 11 | Брентфорд | 26 | +4 | 37 |
| 12 | Ипсуич | 26 | 0 | 36 |
| 13 | Норич | 26 | -5 | 34 |
| 14 | Нотингам Форест | 26 | -9 | 32 |
| 15 | Шефилд Уензди | 27 | -4 | 31 |
| 16 | Милуол | 26 | -1 | 30 |
| 17 | КПР | 26 | -8 | 30 |
| 18 | Рединг | 26 | -5 | 28 |
| 19 | Барнзли | 26 | -10 | 26 |
| 20 | Болтън | 26 | -18 | 25 |
| 21 | Хъл Сити | 26 | -5 | 24 |
| 22 | Бъртън Албион | 26 | -23 | 24 |
| 23 | Бирмингам | 26 | -20 | 23 |
| 24 | Съндърланд | 26 | -14 | 22 |
Хронология на изиграните мачове
| Нотингам Форест | |
| Астън Вила | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Нотингам Форест | Астън Вила |
|---|---|---|---|
| 1 | Уулвърхямптън | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Дарби Каунти | 2 - 0 | |
| 3 | Кардиф | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Бристъл Сити | 1 - 1 | |
| 5 | Астън Вила | - | |
| 6 | Шефилд Юнайтед | 2 - 1 | |
| 7 | Лийдс | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Мидълзбро | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Престън | 0 - 2 | |
| 10 | Фулъм | 1 - 3 | |
| 11 | Брентфорд | 2 - 1 | |
| 12 | Ипсуич | ||
| 13 | Норич | 1 - 0 | |
| 14 | Нотингам Форест | - | |
| 15 | Шефилд Уензди | 0 - 3 | |
| 16 | Милуол | 1 - 0 | |
| 17 | КПР | 4 - 0 | 1 - 2 |
| 18 | Рединг | 2 - 1 | |
| 19 | Барнзли | 0 - 3 | |
| 20 | Болтън | 3 - 2 | |
| 21 | Хъл Сити | ||
| 22 | Бъртън Албион | 2 - 0 | 0 - 4 |
| 23 | Бирмингам | 0 - 0 | |
| 24 | Съндърланд | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Нотингам Форест | Астън Вила | |
| Позиция | 14 | 5 |
| Точки | 32 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 8 |
| Точки | 21 | 18 |
Форма в шампионата
| Нотингам Форест | Астън Вила | |
|
Победи Равни Загуби |
10
2 14 |
12
8 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
0 6 |
5
3 5 |
Голове в шампионата
| Нотингам Форест | Астън Вила | |
|
Вкарани Получени |
33
42 |
38
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
17 |
16
14 |
Обща статистика за Чемпиъншип
| Мачове (313) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (794) | |
| Средно голове на мач | 2.54 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.41 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.13 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 73% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 24% |
Нотингам Форест следващи 6 срещи
| 2018-01-20 | Уулвърхямптън | - | Нотингам Форест |
| 2018-01-27 | Хъл Сити | - | Нотингам Форест |
| 2018-01-30 | Нотингам Форест | - | Престън |
| 2018-02-03 | Фулъм | - | Нотингам Форест |
| 2018-02-10 | Нотингам Форест | - | Хъл Сити |
| 2018-02-17 | Бъртън Албион | - | Нотингам Форест |
Астън Вила следващи 6 срещи
| 2018-01-20 | Астън Вила | - | Барнзли |
| 2018-01-30 | Шефилд Юнайтед | - | Астън Вила |
| 2018-02-03 | Астън Вила | - | Бъртън Албион |
| 2018-02-11 | Астън Вила | - | Бирмингам |
| 2018-02-17 | Фулъм | - | Астън Вила |
| 2018-02-20 | Астън Вила | - | Престън |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 3.20 | 2.54 |
| Вероятност | 37% | 16% | 47% |
| X2 @ 1.37 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.55 | 1.37 |
| Вероятност | 43% | 57% |
| X2 @ 1.37 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.14 | 1.66 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Над 2.5 @ 2.14 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-01-13 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!