Първа Лига - Словения
събота, 20.02.2021
16:15
16:15

Марибор

Целие
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Марибор |
| Гост: | Целие |
| Разстояние: | 46.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Людски |
| Капацитет: | 12 994 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:15 (17:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 3.60 | 6.50 | 1X | 1.10 | 2.37 | |||
| 44% | 36% | 20% | 1.10 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 80% | 20% | 46% | 54% | 25% | 75% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-25 | Целие | 0 - 2 | Марибор |
| 2020-09-19 | Марибор | 2 - 2 | Целие |
| 2020-07-12 | Марибор | 1 - 2 | Целие |
| 2020-03-04 | Целие | 2 - 0 | Марибор |
| 2019-10-26 | Марибор | 1 - 0 | Целие |
| 2019-08-17 | Целие | 2 - 1 | Марибор |
| 2019-05-15 | Целие | 1 - 3 | Марибор |
| 2019-03-30 | Марибор | 1 - 1 | Целие |
| 2018-11-04 | Целие | 0 - 5 | Марибор |
| 2018-08-26 | Марибор | 1 - 1 | Целие |
| 2018-05-23 | Целие | 0 - 4 | Марибор |
| 2018-04-07 | Марибор | 3 - 2 | Целие |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 7 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 58% | 42% |
Марибор последни 12 срещи
| 2021-02-13 | Марибор | 1 - 1 | Браво Любляна |
| 2021-02-10 | Домжале | 3 - 3 | Марибор |
| 2021-01-28 | Марибор | 3 - 2 | Колос Ковалевка |
| 2021-01-22 | Марибор | 0 - 1 | Чукарички |
| 2020-12-20 | Марибор | 2 - 2 | Алуминий |
| 2020-12-17 | Марибор | 2 - 1 | Мура |
| 2020-12-12 | Копер | 1 - 2 | Марибор |
| 2020-12-06 | Марибор | 3 - 1 | Горица |
| 2020-12-03 | Олимпия Любляна | 2 - 0 | Марибор |
| 2020-11-28 | Марибор | 1 - 0 | Табор Сежана |
| 2020-11-25 | Целие | 0 - 2 | Марибор |
| 2020-11-21 | Браво Любляна | 1 - 2 | Марибор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 7 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 58% | 33% |
Целие последни 12 срещи
| 2021-02-17 | Алуминий | 1 - 0 | Целие |
| 2021-02-14 | Целие | 0 - 2 | Домжале |
| 2021-01-27 | Криля Советов | 1 - 1 | Целие |
| 2021-01-24 | Химки | 1 - 3 | Целие |
| 2021-01-16 | Целие | 1 - 1 | Нафта Лендава |
| 2020-12-20 | Целие | 1 - 3 | Мура |
| 2020-12-16 | Целие | 2 - 0 | Копер |
| 2020-12-12 | Горица | 0 - 2 | Целие |
| 2020-12-09 | Табор Сежана | 1 - 0 | Целие |
| 2020-12-06 | Целие | 1 - 1 | Олимпия Любляна |
| 2020-11-29 | Браво Любляна | 2 - 1 | Целие |
| 2020-11-25 | Целие | 0 - 2 | Марибор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 3 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 25% | 17% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олимпия Любляна | 21 | +14 | 41 |
| 2 | Марибор | 21 | +15 | 40 |
| 3 | Мура | 21 | +9 | 34 |
| 4 | Копер | 21 | +3 | 30 |
| 5 | Домжале | 21 | +4 | 29 |
| 6 | Браво Любляна | 21 | -2 | 27 |
| 7 | Табор Сежана | 21 | -3 | 26 |
| 8 | Целие | 21 | -4 | 23 |
| 9 | Алуминий | 21 | -16 | 19 |
| 10 | Горица | 21 | -20 | 14 |
Хронология на изиграните мачове
| Марибор | |
| Целие | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Марибор | Целие |
|---|---|---|---|
| 1 | Олимпия Любляна | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Марибор | - | 2 - 2 |
| 3 | Мура | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Копер | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Домжале | 4 - 3 | 0 - 1 |
| 6 | Браво Любляна | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Табор Сежана | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Целие | 2 - 2 | - |
| 9 | Алуминий | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 10 | Горица | 3 - 1 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Марибор | Целие | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 40 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 23 | 9 |
Форма в шампионата
| Марибор | Целие | |
|
Победи Равни Загуби |
11
7 3 |
6
5 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
5 0 |
2
3 5 |
Голове в шампионата
| Марибор | Целие | |
|
Вкарани Получени |
42
27 |
20
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
24
13 |
6
10 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (105) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 23% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (251) | |
| Средно голове на мач | 2.39 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.40 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.99 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 19% |
Марибор следващи 6 срещи
| 2021-02-24 | Табор Сежана | - | Марибор |
| 2021-02-27 | Марибор | - | Олимпия Любляна |
| 2021-03-06 | Горица | - | Марибор |
| 2021-03-11 | Марибор | - | Копер |
| 2021-03-14 | Мура | - | Марибор |
| 2021-03-19 | Марибор | - | Браво Любляна |
Целие следващи 6 срещи
| 2021-02-24 | Целие | - | Браво Любляна |
| 2021-02-27 | Целие | - | Табор Сежана |
| 2021-03-03 | Триглав | - | Целие |
| 2021-03-07 | Олимпия Любляна | - | Целие |
| 2021-03-11 | Целие | - | Горица |
| 2021-03-14 | Копер | - | Целие |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 3.60 | 6.50 |
| Вероятност | 44% | 36% | 20% |
| 1X @ 1.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.10 | 2.37 |
| Вероятност | 68% | 32% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 80% | 20% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.10 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 2.10 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-20 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!