Първа Лига - Словения
петък, 16.10.2026
16:30
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Кидричево |
| Гост: |
Любляна |
| Разстояние: |
106.4 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Спортен парк Алуминий
|
| Капацитет: |
1 200 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
16:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.75 |
3.38 |
1.83 |
X2 |
|
|
|
1.78 |
1.19 |
| 30% |
34% |
36% |
1.19 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.55 |
|
|
|
1.75 |
1.91 |
|
|
|
2.84 |
1.34 |
| 61% |
39% |
|
|
|
40% |
60% |
|
|
|
28% |
72% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-08-02 |
Олимпия Любляна
|
1 - 0 |
Алуминий
|
|
2026-04-11 |
Олимпия Любляна
|
2 - 1 |
Алуминий
|
|
2026-02-05 |
Алуминий
|
1 - 2 |
Олимпия Любляна
|
|
2025-10-03 |
Олимпия Любляна
|
1 - 1 |
Алуминий
|
|
2025-07-26 |
Алуминий
|
0 - 3 |
Олимпия Любляна
|
|
2024-04-20 |
Олимпия Любляна
|
5 - 0 |
Алуминий
|
|
2024-02-24 |
Алуминий
|
0 - 4 |
Олимпия Любляна
|
|
2023-10-29 |
Олимпия Любляна
|
0 - 0 |
Алуминий
|
|
2023-08-19 |
Алуминий
|
4 - 5 |
Олимпия Любляна
|
|
2023-04-26 |
Олимпия Любляна
|
2 - 1 |
Алуминий
|
|
2022-05-08 |
Алуминий
|
2 - 3 |
Олимпия Любляна
|
|
2022-03-06 |
Олимпия Любляна
|
6 - 0 |
Алуминий
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
2 |
10 |
|
10 |
9 |
5 |
| 0% |
17% |
83% |
|
83% |
75% |
42% |
Алуминий последни 12 срещи
|
2026-10-10 |
Целие
|
1 - 0 |
Алуминий
|
|
2026-10-02 |
Алуминий
|
0 - 0 |
Вараждин
|
|
2026-09-19 |
Марибор
|
2 - 2 |
Алуминий
|
|
2026-09-13 |
Мура
|
1 - 6 |
Алуминий
|
|
2026-09-05 |
Алуминий
|
0 - 0 |
Браво Любляна
|
|
2026-09-02 |
Алуминий
|
0 - 2 |
Целие
|
|
2026-08-28 |
Алуминий
|
0 - 1 |
Копер
|
|
2026-08-21 |
Алуминий
|
4 - 2 |
Брине Гросупле
|
|
2026-08-16 |
Радомлие
|
1 - 3 |
Алуминий
|
|
2026-08-09 |
Алуминий
|
1 - 1 |
Нафта Лендава
|
|
2026-08-02 |
Олимпия Любляна
|
1 - 0 |
Алуминий
|
|
2026-07-30 |
Динамо Сити
|
3 - 0 |
Алуминий
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
7 |
5 |
4 |
| 25% |
33% |
42% |
|
58% |
42% |
33% |
Олимпия Любляна последни 12 срещи
|
2026-10-10 |
Олимпия Любляна
|
3 - 3 |
Мура
|
|
2026-10-01 |
Олимпия Любляна
|
2 - 1 |
Славен
|
|
2026-09-20 |
Браво Любляна
|
2 - 1 |
Олимпия Любляна
|
|
2026-09-12 |
Копер
|
1 - 3 |
Олимпия Любляна
|
|
2026-09-05 |
Олимпия Любляна
|
3 - 0 |
Брине Гросупле
|
|
2026-08-29 |
Радомлие
|
0 - 0 |
Олимпия Любляна
|
|
2026-08-21 |
Олимпия Любляна
|
1 - 0 |
Нафта Лендава
|
|
2026-08-15 |
Олимпия Любляна
|
1 - 1 |
Марибор
|
|
2026-08-08 |
Целие
|
1 - 0 |
Олимпия Любляна
|
|
2026-08-02 |
Олимпия Любляна
|
1 - 0 |
Алуминий
|
|
2026-07-25 |
Мура
|
1 - 0 |
Олимпия Любляна
|
|
2026-07-18 |
Олимпия Любляна
|
0 - 2 |
Браво Любляна
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
7 |
5 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
58% |
42% |
17% |
Класиране Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Марибор |
11 |
6 |
5 |
0 |
21 |
9 |
+12 |
23 |
| 2 |
Копер |
11 |
5 |
4 |
2 |
14 |
11 |
+3 |
19 |
| 3 |
Браво Любляна |
11 |
5 |
3 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
18 |
| 4 |
Нафта Лендава |
11 |
5 |
1 |
5 |
18 |
16 |
+2 |
16 |
| 5 |
Олимпия Любляна |
11 |
4 |
3 |
4 |
13 |
11 |
+2 |
15 |
| 6 |
Целие |
10 |
4 |
3 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
15 |
| 7 |
Алуминий |
11 |
3 |
4 |
4 |
16 |
12 |
+4 |
13 |
| 8 |
Брине Гросупле |
11 |
3 |
2 |
6 |
15 |
20 |
-5 |
11 |
| 9 |
Мура |
11 |
2 |
4 |
5 |
13 |
24 |
-11 |
10 |
| 10 |
Радомлие |
10 |
1 |
3 |
6 |
12 |
21 |
-9 |
6 |
Хронология на изиграните мачове
| Алуминий |
|
| Олимпия Любляна |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Алуминий |
Олимпия Любляна |
| 1 |
Марибор |
0 - 0 |
|
| 2 |
Копер |
0 - 1 |
1 - 3 |
| 3 |
Браво Любляна |
0 - 0 |
2 - 1 |
| 4 |
Нафта Лендава |
1 - 1 |
|
| 5 |
Олимпия Любляна |
|
- |
| 6 |
Целие |
0 - 2 |
1 - 0 |
| 7 |
Алуминий |
- |
|
| 8 |
Брине Гросупле |
4 - 2 |
|
| 9 |
Мура |
|
1 - 0 |
| 10 |
Радомлие |
|
0 - 0 |
Представяне в Шампионата
| |
Алуминий |
Олимпия Любляна |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
4 |
4 |
| Вкарани голове |
16 |
13 |
| Получени голове |
12 |
11 |
| Средно вкарани |
1.45 |
1.18 |
| Средно получени |
1.09 |
1.00 |
| Мачове вкарал |
45% |
64% |
| Мачове получил |
82% |
64% |
| Гол/Гол |
45% |
36% |
| Над 1.5 |
55% |
55% |
| Над 2.5 |
36% |
36% |
| Над 3.5 |
36% |
18% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани голове |
5 |
4 |
| Получени голове |
6 |
5 |
| Средно вкарани |
0.83 |
0.80 |
| Средно получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове вкарал |
33% |
40% |
| Мачове получил |
67% |
80% |
| Гол/Гол |
33% |
40% |
| Над 1.5 |
50% |
40% |
| Над 2.5 |
17% |
40% |
| Над 3.5 |
17% |
20% |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (54) |
| Победа за домакина |
35% |
| Равен |
30% |
| Победа за госта |
35% |
| Изиграни мачове |
30% |
| Голове (146) |
| Средно голове на мач |
2.70 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.33 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.37 |
| Домакинът е отбелязал в |
74% |
| Гостът е отбелязал в |
70% |
| Гол/Гол |
54% |
| Над 1.5 |
74% |
| Над 2.5 |
50% |
| Над 3.5 |
30% |
Алуминий следващи 6 срещи
|
2026-10-28 |
Нафта Лендава
|
- |
Алуминий
|
|
2026-10-31 |
Алуминий
|
- |
Радомлие
|
|
2026-11-07 |
Брине Гросупле
|
- |
Алуминий
|
|
2026-11-21 |
Копер
|
- |
Алуминий
|
|
2026-11-28 |
Браво Любляна
|
- |
Алуминий
|
|
2026-12-05 |
Алуминий
|
- |
Мура
|
Олимпия Любляна следващи 6 срещи
|
2026-10-28 |
Олимпия Любляна
|
- |
Целие
|
|
2026-10-31 |
Марибор
|
- |
Олимпия Любляна
|
|
2026-11-07 |
Нафта Лендава
|
- |
Олимпия Любляна
|
|
2026-11-21 |
Олимпия Любляна
|
- |
Радомлие
|
|
2026-11-28 |
Брине Гросупле
|
- |
Олимпия Любляна
|
|
2026-12-05 |
Олимпия Любляна
|
- |
Копер
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
3.75 |
3.38 |
1.83 |
| Вероятност |
30% |
34% |
36% |
|
X2 @ 1.19 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.78 |
1.19 |
| Вероятност |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.19 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.22 |
3.55 |
| Вероятност |
|
61% |
39% |
|
Над 1.5 @ 1.22 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.75 |
1.91 |
| Вероятност |
|
40% |
60% |
|
Под 2.5 @ 1.91 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.84 |
1.34 |
| Вероятност |
|
28% |
72% |
|
Под 3.5 @ 1.34 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.66 |
2.03 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Без @ 2.03 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-10-13 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!