Висша Лига - Азербайджан
събота, 05.09.2026
17:30
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Баку |
| Гост: |
Баку |
| Стадион |
| Стадион: |
Баксел Арена
|
| Капацитет: |
11 000 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
17:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.31 |
4.75 |
7.25 |
1 |
|
|
|
1.08 |
3.10 |
| 72% |
3% |
25% |
1.31 |
|
|
|
73% |
27% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.40 |
|
|
|
1.58 |
2.20 |
|
|
|
2.45 |
1.47 |
| 48% |
52% |
|
|
|
33% |
67% |
|
|
|
31% |
69% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Нефтчи Баку последни 12 срещи
|
2026-08-30 |
Зира Баку
|
1 - 0 |
Нефтчи Баку
|
|
2026-08-23 |
Нефтчи Баку
|
5 - 0 |
Араз-Нахичеван
|
|
2026-08-16 |
Сумгаит
|
1 - 3 |
Нефтчи Баку
|
|
2026-07-30 |
Динамо Минск
|
0 - 1 |
Нефтчи Баку
|
|
2026-07-22 |
Нефтчи Баку
|
2 - 4 |
Динамо Минск
|
|
2026-07-13 |
Нефтчи Баку
|
0 - 1 |
Осиек
|
|
2026-07-10 |
Раднички Ниш
|
0 - 3 |
Нефтчи Баку
|
|
2026-07-06 |
Партизан
|
1 - 0 |
Нефтчи Баку
|
|
2026-07-02 |
Нефтчи Баку
|
1 - 2 |
Клуж
|
|
2026-05-23 |
Капаз Ганджа
|
0 - 1 |
Нефтчи Баку
|
|
2026-05-17 |
Сабах Баку
|
1 - 2 |
Нефтчи Баку
|
|
2026-05-10 |
Нефтчи Баку
|
3 - 0 |
Шамахи
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
0 |
5 |
|
7 |
7 |
3 |
| 58% |
0% |
42% |
|
58% |
58% |
25% |
Шафа Баку последни 3 срещи
|
2026-08-29 |
Шафа Баку
|
0 - 1 |
Имишли
|
|
2026-08-22 |
Габала
|
0 - 1 |
Шафа Баку
|
|
2026-08-16 |
Зира Баку
|
2 - 0 |
Шафа Баку
|
Класиране Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Зира Баку |
3 |
3 |
0 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
9 |
| 2 |
Нефтчи Баку |
3 |
2 |
0 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
6 |
| 3 |
Карабах |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 4 |
Сабах Баку |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 5 |
Шамахи |
4 |
1 |
2 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 6 |
Туран Товуз |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
4 |
| 7 |
Габала |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
| 8 |
Имишли |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
| 9 |
Шафа Баку |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
3 |
| 10 |
Капаз Ганджа |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
3 |
| 11 |
Араз-Нахичеван |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
6 |
-6 |
1 |
| 12 |
Сумгаит |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
Хронология на изиграните мачове
| Нефтчи Баку |
|
| Шафа Баку |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Нефтчи Баку |
Шафа Баку |
| 1 |
Зира Баку |
|
2 - 0 |
| 2 |
Нефтчи Баку |
- |
|
| 3 |
Карабах |
|
|
| 4 |
Сабах Баку |
|
|
| 5 |
Шамахи |
|
|
| 6 |
Туран Товуз |
|
|
| 7 |
Габала |
|
0 - 1 |
| 8 |
Имишли |
|
|
| 9 |
Шафа Баку |
|
- |
| 10 |
Капаз Ганджа |
|
|
| 11 |
Араз-Нахичеван |
5 - 0 |
|
| 12 |
Сумгаит |
|
|
Представяне в Шампионата
| |
Нефтчи Баку |
Шафа Баку |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани голове |
8 |
1 |
| Получени голове |
2 |
3 |
| Средно вкарани |
2.67 |
0.33 |
| Средно получени |
0.67 |
1.00 |
| Мачове вкарал |
67% |
33% |
| Мачове получил |
67% |
67% |
| Гол/Гол |
33% |
0% |
| Над 1.5 |
67% |
33% |
| Над 2.5 |
67% |
0% |
| Над 3.5 |
67% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани голове |
5 |
1 |
| Получени голове |
0 |
2 |
| Средно вкарани |
5.00 |
0.50 |
| Средно получени |
0.00 |
1.00 |
| Мачове вкарал |
100% |
50% |
| Мачове получил |
0% |
50% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (18) |
| Победа за домакина |
50% |
| Равен |
17% |
| Победа за госта |
33% |
| Изиграни мачове |
9% |
| Голове (36) |
| Средно голове на мач |
2.00 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.22 |
| Гостът е отбелязал средно |
0.78 |
| Домакинът е отбелязал в |
61% |
| Гостът е отбелязал в |
50% |
| Гол/Гол |
28% |
| Над 1.5 |
44% |
| Над 2.5 |
33% |
| Над 3.5 |
28% |
Нефтчи Баку следващи 6 срещи
|
2026-09-11 |
Имишли
|
- |
Нефтчи Баку
|
|
2026-09-18 |
Габала
|
- |
Нефтчи Баку
|
|
2026-10-09 |
Нефтчи Баку
|
- |
Сабах Баку
|
|
2026-10-17 |
Карабах
|
- |
Нефтчи Баку
|
|
2026-10-24 |
Нефтчи Баку
|
- |
Туран Товуз
|
|
2026-10-31 |
Шамахи
|
- |
Нефтчи Баку
|
Шафа Баку следващи 6 срещи
|
2026-09-14 |
Шафа Баку
|
- |
Сабах Баку
|
|
2026-09-18 |
Карабах
|
- |
Шафа Баку
|
|
2026-10-11 |
Шафа Баку
|
- |
Туран Товуз
|
|
2026-10-17 |
Шамахи
|
- |
Шафа Баку
|
|
2026-10-24 |
Шафа Баку
|
- |
Капаз Ганджа
|
|
2026-10-31 |
Сумгаит
|
- |
Шафа Баку
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.31 |
4.75 |
7.25 |
| Вероятност |
72% |
3% |
25% |
|
1 @ 1.31 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.08 |
3.10 |
| Вероятност |
73% |
27% |
|
1X @ 1.08 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.18 |
4.40 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Под 1.5 @ 4.40 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.58 |
2.20 |
| Вероятност |
|
33% |
67% |
|
Под 2.5 @ 2.20 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.45 |
1.47 |
| Вероятност |
|
31% |
69% |
|
Под 3.5 @ 1.47 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.93 |
1.77 |
| Вероятност |
|
20% |
80% |
|
Без @ 1.77 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-09-05 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!