Първа Лига - Словения
петък, 06.11.2026
16:30
Нафта Лендава
Олимпия Любляна
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Лендава |
| Гост: |
Любляна |
| Разстояние: |
160.0 км |
| Начален час |
| Час: |
16:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.94 |
3.55 |
1.75 |
X2 |
|
|
|
1.93 |
1.20 |
| 37% |
20% |
43% |
1.20 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.23 |
3.72 |
|
|
|
1.76 |
1.95 |
|
|
|
2.93 |
1.35 |
| 63% |
37% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
26% |
74% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-08-21 |
Олимпия Любляна
|
1 - 0 |
Нафта Лендава
|
|
2025-04-12 |
Нафта Лендава
|
1 - 1 |
Олимпия Любляна
|
|
2025-02-16 |
Олимпия Любляна
|
3 - 0 |
Нафта Лендава
|
|
2024-10-19 |
Нафта Лендава
|
0 - 1 |
Олимпия Любляна
|
|
2024-08-05 |
Олимпия Любляна
|
2 - 0 |
Нафта Лендава
|
|
2023-03-08 |
Нафта Лендава
|
1 - 3 |
Олимпия Любляна
|
|
2021-04-28 |
Нафта Лендава
|
0 - 0 |
Олимпия Любляна
|
|
2020-06-03 |
Олимпия Любляна
|
0 - 1 |
Нафта Лендава
|
|
2012-04-20 |
Олимпия Любляна
|
1 - 0 |
Нафта Лендава
|
|
2012-03-03 |
Нафта Лендава
|
0 - 6 |
Олимпия Любляна
|
|
2011-10-01 |
Олимпия Любляна
|
1 - 1 |
Нафта Лендава
|
|
2011-08-07 |
Нафта Лендава
|
1 - 1 |
Олимпия Любляна
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
7 |
3 |
2 |
| 8% |
33% |
58% |
|
58% |
25% |
17% |
Нафта Лендава последни 12 срещи
|
2026-11-01 |
Целие
|
4 - 0 |
Нафта Лендава
|
|
2026-10-28 |
Нафта Лендава
|
0 - 0 |
Алуминий
|
|
2026-10-23 |
Триглав
|
1 - 1 |
Нафта Лендава
|
|
2026-10-17 |
Мура
|
0 - 0 |
Нафта Лендава
|
|
2026-10-11 |
Нафта Лендава
|
1 - 0 |
Браво Любляна
|
|
2026-09-19 |
Копер
|
2 - 0 |
Нафта Лендава
|
|
2026-09-11 |
Брине Гросупле
|
1 - 2 |
Нафта Лендава
|
|
2026-09-04 |
Нафта Лендава
|
3 - 1 |
Радомлие
|
|
2026-08-30 |
Нафта Лендава
|
2 - 3 |
Марибор
|
|
2026-08-21 |
Олимпия Любляна
|
1 - 0 |
Нафта Лендава
|
|
2026-08-15 |
Нафта Лендава
|
1 - 3 |
Целие
|
|
2026-08-09 |
Алуминий
|
1 - 1 |
Нафта Лендава
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
8 |
5 |
4 |
| 25% |
33% |
42% |
|
67% |
42% |
33% |
Олимпия Любляна последни 12 срещи
|
2026-10-31 |
Марибор
|
0 - 1 |
Олимпия Любляна
|
|
2026-10-28 |
Олимпия Любляна
|
1 - 1 |
Целие
|
|
2026-10-16 |
Алуминий
|
0 - 1 |
Олимпия Любляна
|
|
2026-10-10 |
Олимпия Любляна
|
3 - 3 |
Мура
|
|
2026-10-01 |
Олимпия Любляна
|
2 - 1 |
Славен
|
|
2026-09-20 |
Браво Любляна
|
2 - 1 |
Олимпия Любляна
|
|
2026-09-12 |
Копер
|
1 - 3 |
Олимпия Любляна
|
|
2026-09-05 |
Олимпия Любляна
|
3 - 0 |
Брине Гросупле
|
|
2026-08-29 |
Радомлие
|
0 - 0 |
Олимпия Любляна
|
|
2026-08-21 |
Олимпия Любляна
|
1 - 0 |
Нафта Лендава
|
|
2026-08-15 |
Олимпия Любляна
|
1 - 1 |
Марибор
|
|
2026-08-08 |
Целие
|
1 - 0 |
Олимпия Любляна
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
7 |
5 |
2 |
| 50% |
33% |
17% |
|
58% |
42% |
17% |
Класиране Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Копер |
14 |
8 |
4 |
2 |
25 |
12 |
+13 |
28 |
| 2 |
Марибор |
14 |
6 |
6 |
2 |
21 |
14 |
+7 |
24 |
| 3 |
Олимпия Любляна |
14 |
6 |
4 |
4 |
16 |
12 |
+4 |
22 |
| 4 |
Целие |
13 |
5 |
5 |
3 |
17 |
12 |
+5 |
20 |
| 5 |
Браво Любляна |
14 |
5 |
5 |
4 |
15 |
15 |
0 |
20 |
| 6 |
Нафта Лендава |
14 |
5 |
3 |
6 |
18 |
20 |
-2 |
18 |
| 7 |
Алуминий |
14 |
4 |
5 |
5 |
21 |
13 |
+8 |
17 |
| 8 |
Брине Гросупле |
14 |
3 |
4 |
7 |
15 |
25 |
-10 |
13 |
| 9 |
Мура |
14 |
2 |
7 |
5 |
14 |
25 |
-11 |
13 |
| 10 |
Радомлие |
13 |
1 |
5 |
7 |
15 |
29 |
-14 |
8 |
Хронология на изиграните мачове
| Нафта Лендава |
|
| Олимпия Любляна |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Нафта Лендава |
Олимпия Любляна |
| 1 |
Копер |
0 - 2 |
1 - 3 |
| 2 |
Марибор |
2 - 3 |
0 - 1 |
| 3 |
Олимпия Любляна |
|
- |
| 4 |
Целие |
1 - 3 |
1 - 0 |
| 5 |
Браво Любляна |
1 - 0 |
2 - 1 |
| 6 |
Нафта Лендава |
- |
|
| 7 |
Алуминий |
0 - 0 |
0 - 1 |
| 8 |
Брине Гросупле |
|
|
| 9 |
Мура |
5 - 2 |
1 - 0 |
| 10 |
Радомлие |
3 - 1 |
0 - 0 |
Представяне в Шампионата
| |
Нафта Лендава |
Олимпия Любляна |
| Победи |
5 |
6 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
6 |
4 |
| Вкарани голове |
18 |
16 |
| Получени голове |
20 |
12 |
| Средно вкарани |
1.29 |
1.14 |
| Средно получени |
1.43 |
0.86 |
| Мачове вкарал |
57% |
71% |
| Мачове получил |
71% |
57% |
| Гол/Гол |
43% |
36% |
| Над 1.5 |
71% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
29% |
| Над 3.5 |
36% |
14% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани голове |
12 |
6 |
| Получени голове |
11 |
5 |
| Средно вкарани |
1.71 |
0.86 |
| Средно получени |
1.57 |
0.71 |
| Мачове вкарал |
71% |
57% |
| Мачове получил |
71% |
57% |
| Гол/Гол |
57% |
29% |
| Над 1.5 |
71% |
29% |
| Над 2.5 |
57% |
29% |
| Над 3.5 |
57% |
14% |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (69) |
| Победа за домакина |
33% |
| Равен |
35% |
| Победа за госта |
32% |
| Изиграни мачове |
38% |
| Голове (177) |
| Средно голове на мач |
2.57 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.38 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.19 |
| Домакинът е отбелязал в |
70% |
| Гостът е отбелязал в |
64% |
| Гол/Гол |
48% |
| Над 1.5 |
70% |
| Над 2.5 |
48% |
| Над 3.5 |
30% |
Нафта Лендава следващи 6 срещи
|
2026-11-21 |
Марибор
|
- |
Нафта Лендава
|
|
2026-11-28 |
Радомлие
|
- |
Нафта Лендава
|
|
2026-12-05 |
Нафта Лендава
|
- |
Брине Гросупле
|
|
2027-01-30 |
Нафта Лендава
|
- |
Копер
|
|
2027-02-06 |
Браво Любляна
|
- |
Нафта Лендава
|
|
2027-02-10 |
Нафта Лендава
|
- |
Мура
|
Олимпия Любляна следващи 6 срещи
|
2026-11-21 |
Олимпия Любляна
|
- |
Радомлие
|
|
2026-11-28 |
Брине Гросупле
|
- |
Олимпия Любляна
|
|
2026-12-05 |
Олимпия Любляна
|
- |
Копер
|
|
2027-01-30 |
Олимпия Любляна
|
- |
Браво Любляна
|
|
2027-02-06 |
Мура
|
- |
Олимпия Любляна
|
|
2027-02-10 |
Олимпия Любляна
|
- |
Алуминий
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
3.94 |
3.55 |
1.75 |
| Вероятност |
37% |
20% |
43% |
|
X2 @ 1.20 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.93 |
1.20 |
| Вероятност |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.20 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.23 |
3.72 |
| Вероятност |
|
63% |
37% |
|
Над 1.5 @ 1.23 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.76 |
1.95 |
| Вероятност |
|
42% |
58% |
|
Под 2.5 @ 1.95 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.93 |
1.35 |
| Вероятност |
|
26% |
74% |
|
Под 3.5 @ 1.35 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.70 |
2.00 |
| Вероятност |
|
42% |
58% |
|
Без @ 2.00 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-11-03 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!