Примера - Парагвай

сряда, 29.07.2026
22:30
Насионал Ас.

Насионал Ас.

Олимпия Ас.

Олимпия Ас.

Инфо
Град
Домакин: Асунсион
Гост: Асунсион
Стадион
Стадион: Арсенио Ерико
Капацитет: 5 000
Снимки: Гугъл карта
Начален час
Час: 22:30 (17:30 местно време)

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
2.70 3.10 2.38 X2 1.50 1.40
32% 33% 35% 1.40 45% 55%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.36 3.00 2.15 1.67 3.75 1.25
55% 45% 11% 89% 15% 85%

Последни 12 директни срещи

2026-04-04 Олимпия Ас. 3 - 0 Насионал Ас.
2026-02-08 Насионал Ас. 1 - 2 Олимпия Ас.
2025-09-14 Насионал Ас. 4 - 1 Олимпия Ас.
2025-07-06 Олимпия Ас. 1 - 1 Насионал Ас.
2025-05-25 Насионал Ас. 1 - 1 Олимпия Ас.
2025-03-22 Олимпия Ас. 0 - 1 Насионал Ас.
2024-11-24 Олимпия Ас. 1 - 1 Насионал Ас.
2024-10-30 Олимпия Ас. 0 - 2 Насионал Ас.
2024-09-13 Насионал Ас. 2 - 0 Олимпия Ас.
2024-04-22 Насионал Ас. 0 - 1 Олимпия Ас.
2024-01-27 Олимпия Ас. 2 - 2 Насионал Ас.
2023-10-08 Насионал Ас. 1 - 0 Олимпия Ас.
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 9 4 2
42% 33% 25% 75% 33% 17%

Насионал Ас. последни 12 срещи

2026-07-25 Сп. Амелиано 1 - 1 Насионал Ас.
2026-05-24 Насионал Ас. 2 - 1 Либертад
2026-05-15 Рубио Ню 1 - 1 Насионал Ас.
2026-05-10 Насионал Ас. 2 - 1 Сп. Триниденсе
2026-05-04 Гуарани Ас. 0 - 1 Насионал Ас.
2026-04-24 Насионал Ас. 2 - 1 Реколета
2026-04-21 Сп. Амелиано 1 - 1 Насионал Ас.
2026-04-12 Насионал Ас. 0 - 0 Серо Портеньо
2026-04-04 Олимпия Ас. 3 - 0 Насионал Ас.
2026-03-31 2 де Майо 1 - 1 Насионал Ас.
2026-03-27 Насионал Ас. 3 - 2 Сп. Лукеньо
2026-03-22 Сп. Сан Лоренцо 0 - 0 Насионал Ас.
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
5 6 1 9 5 1
42% 50% 8% 75% 42% 8%

Олимпия Ас. последни 12 срещи

2026-07-26 Олимпия Ас. 0 - 1 Либертад
2026-07-18 Фламенго RJ 4 - 2 Олимпия Ас.
2026-05-27 Олимпия Ас. 3 - 1 Аудакс Италиано
2026-05-23 Сп. Лукеньо 1 - 2 Олимпия Ас.
2026-05-20 Олимпия Ас. 3 - 1 Васко да Гама
2026-05-15 Олимпия Ас. 3 - 2 Реколета
2026-05-10 Сп. Сан Лоренцо 1 - 0 Олимпия Ас.
2026-05-07 Баракас Сентрал 1 - 2 Олимпия Ас.
2026-05-03 Олимпия Ас. 1 - 1 Сп. Амелиано
2026-04-30 Васко да Гама 3 - 0 Олимпия Ас.
2026-04-26 Либертад 3 - 2 Олимпия Ас.
2026-04-19 Олимпия Ас. 3 - 0 Серо Портеньо
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 10 9 5
50% 8% 42% 83% 75% 42%

Класиране Примера

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Сп. Лукеньо 1 1 0 0 2 1 +1 3
1 Сп. Триниденсе 1 1 0 0 2 1 +1 3
3 2 де Майо 1 1 0 0 1 0 +1 3
3 Либертад 1 1 0 0 1 0 +1 3
5 Насионал Ас. 1 0 1 0 1 1 0 1
5 Реколета 1 0 1 0 1 1 0 1
5 Сп. Амелиано 1 0 1 0 1 1 0 1
5 Сп. Сан Лоренцо 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Гуарани Ас. 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 Серо Портеньо 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 Олимпия Ас. 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Рубио Ню 1 0 0 1 0 1 -1 0

Хронология на изиграните мачове

Насионал Ас.  
Олимпия Ас.  
Домакин  
Гост  

Представяне в Шампионата

  Насионал Ас. Олимпия Ас.
Победи 0 0
Равни 1 0
Загуби 0 1
Вкарани голове 1 0
Получени голове 1 1
Средно вкарани 1.00 0.00
Средно получени 1.00 1.00
Мачове вкарал 100% 0%
Мачове получил 100% 100%
Гол/Гол 100% 0%
Над 1.5 100% 0%
Над 2.5 0% 0%
Над 3.5 0% 0%
  Домакин Гост
Победи 0 0
Равни 0 0
Загуби 0 0
Вкарани голове 0 0
Получени голове 0 0
Средно вкарани 0.00 0.00
Средно получени 0.00 0.00
Мачове вкарал 0% 0%
Мачове получил 0% 0%
Гол/Гол 0% 0%
Над 1.5 0% 0%
Над 2.5 0% 0%
Над 3.5 0% 0%

Обща статистика за Примера

Мачове   (6)
Победа за домакина 17%
Равен 33%
Победа за госта 50%
Изиграни мачове 5%
Голове   (12)
Средно голове на мач 2.00
Домакинът е отбелязал средно 0.83
Гостът е отбелязал средно 1.17
Домакинът е отбелязал в 83%
Гостът е отбелязал в 83%
Гол/Гол 67%
Над 1.5 67%
Над 2.5 33%
Над 3.5 0%

Насионал Ас. следващи 1 срещи

2026-08-03 Реколета - Насионал Ас.

Олимпия Ас. следващи 1 срещи

2026-08-02 Олимпия Ас. - Рубио Ню

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 2.70 3.10 2.38
Вероятност 32% 33% 35%
X2 @ 1.40
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.50 1.40
Вероятност 45% 55%
X2 @ 1.40
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.36 3.00
Вероятност   55% 45%
Над 1.5 @ 1.36
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   2.15 1.67
Вероятност   11% 89%
Под 2.5 @ 1.67
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   3.75 1.25
Вероятност   15% 85%
Под 3.5 @ 1.25
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   1.83 1.83
Вероятност   55% 45%
Г/Г @ 1.83

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-07-27 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!