Висша Лига - Египет
събота, 23.12.2017
15:00
15:00

Миср Ел Макаса

Ел Исмаили
1 - 4
(0 - 3, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Фаюм |
| Гост: | Исмаилия |
| Разстояние: | 199.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.89 | 2.75 | 2.60 | 2 | 1.50 | 1.39 | |||
| 35% | 11% | 54% | 2.60 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.74 | 2.14 | 1.66 | 3.91 | 1.21 | ||||||
| 78% | 22% | 43% | 57% | 26% | 74% |
Последни 9 директни срещи
| 2017-04-02 | Миср Ел Макаса | 3 - 2 | Ел Исмаили |
| 2016-10-27 | Ел Исмаили | 1 - 2 | Миср Ел Макаса |
| 2016-05-13 | Миср Ел Макаса | 3 - 2 | Ел Исмаили |
| 2015-12-23 | Ел Исмаили | 1 - 4 | Миср Ел Макаса |
| 2015-05-02 | Миср Ел Макаса | 0 - 2 | Ел Исмаили |
| 2014-09-21 | Ел Исмаили | 2 - 2 | Миср Ел Макаса |
| 2011-12-18 | Ел Исмаили | 0 - 0 | Миср Ел Макаса |
| 2011-05-22 | Миср Ел Макаса | 0 - 0 | Ел Исмаили |
| 2010-09-27 | Ел Исмаили | 1 - 1 | Миср Ел Макаса |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 1 | 7 | 5 | 4 | |
| 44% | 44% | 11% | 78% | 56% | 44% |
Миср Ел Макаса последни 12 срещи
| 2017-12-19 | Ел Раджа | 1 - 1 | Миср Ел Макаса |
| 2017-12-14 | Миср Ел Макаса | 1 - 4 | Ал Насър Кайро |
| 2017-12-10 | Миср Ел Макаса | 3 - 2 | Ал Ахли |
| 2017-12-04 | Миср Ел Макаса | 4 - 0 | Ел Гаиш |
| 2017-11-27 | Замалек | 1 - 3 | Миср Ел Макаса |
| 2017-11-22 | Миср Ел Макаса | 2 - 0 | Петроджет |
| 2017-11-15 | Вади Дегла | 3 - 3 | Миср Ел Макаса |
| 2017-11-05 | Миср Ел Макаса | 2 - 0 | Смуха |
| 2017-10-26 | Танта | 3 - 3 | Миср Ел Макаса |
| 2017-10-19 | Миср Ел Макаса | 1 - 2 | Енппи |
| 2017-10-12 | Ел Масри | 3 - 2 | Миср Ел Макаса |
| 2017-09-30 | Миср Ел Макаса | 1 - 2 | Ел Даклиех |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 12 | 9 | 7 | |
| 42% | 25% | 33% | 100% | 75% | 58% |
Ел Исмаили последни 12 срещи
| 2017-12-19 | Ел Исмаили | 1 - 1 | Ел Гаиш |
| 2017-12-14 | Замалек | 0 - 1 | Ел Исмаили |
| 2017-12-03 | Ел Исмаили | 0 - 0 | Петроджет |
| 2017-11-29 | Вади Дегла | 1 - 2 | Ел Исмаили |
| 2017-11-24 | Ел Исмаили | 1 - 0 | Смуха |
| 2017-11-20 | Ел Исмаили | 0 - 2 | Ал Ахли |
| 2017-11-16 | Танта | 0 - 1 | Ел Исмаили |
| 2017-11-10 | Ел Исмаили | 3 - 1 | Ел Шаркия |
| 2017-11-02 | Ел Исмаили | 1 - 1 | Енппи |
| 2017-10-27 | Ел Масри | 1 - 2 | Ел Исмаили |
| 2017-10-20 | Ел Исмаили | 2 - 1 | Ел Даклиех |
| 2017-10-13 | Ел-Ентаг ЕХ | 0 - 1 | Ел Исмаили |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 7 | 4 | 1 | |
| 67% | 25% | 8% | 58% | 33% | 8% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ел Исмаили | 14 | +9 | 31 |
| 2 | Ал Ахли | 12 | +16 | 29 |
| 3 | Ел Масри | 15 | +6 | 27 |
| 4 | Енппи | 15 | +3 | 24 |
| 5 | Замалек | 13 | +7 | 22 |
| 6 | Араб Контрактърс | 13 | +3 | 22 |
| 7 | Миср Ел Макаса | 14 | +4 | 19 |
| 8 | Смуха | 14 | +3 | 19 |
| 9 | Ел-Ентаг ЕХ | 14 | -1 | 19 |
| 10 | Петроджет | 14 | -1 | 17 |
| 11 | Пирамидс | 14 | -3 | 16 |
| 12 | Ел Гаиш | 13 | -9 | 15 |
| 13 | Ел Даклиех | 14 | -4 | 14 |
| 14 | Вади Дегла | 14 | -7 | 14 |
| 15 | Танта | 14 | -3 | 13 |
| 16 | Ал Итихат | 14 | -5 | 13 |
| 17 | Ал Насър Кайро | 13 | -2 | 11 |
| 18 | Ел Раджа | 14 | -16 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Миср Ел Макаса | |
| Ел Исмаили | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Миср Ел Макаса | Ел Исмаили |
|---|---|---|---|
| 1 | Ел Исмаили | - | |
| 2 | Ал Ахли | 3 - 2 | |
| 3 | Ел Масри | 1 - 2 | |
| 4 | Енппи | 1 - 2 | |
| 5 | Замалек | 0 - 1 | |
| 6 | Араб Контрактърс | ||
| 7 | Миср Ел Макаса | - | |
| 8 | Смуха | 2 - 0 | |
| 9 | Ел-Ентаг ЕХ | 0 - 1 | |
| 10 | Петроджет | 2 - 0 | |
| 11 | Пирамидс | 0 - 2 | |
| 12 | Ел Гаиш | 4 - 0 | |
| 13 | Ел Даклиех | 1 - 2 | |
| 14 | Вади Дегла | 1 - 2 | |
| 15 | Танта | 0 - 1 | |
| 16 | Ал Итихат | 2 - 4 | |
| 17 | Ал Насър Кайро | 1 - 4 | |
| 18 | Ел Раджа |
Класиране в шампионата
| Миср Ел Макаса | Ел Исмаили | |
| Позиция | 7 | 1 |
| Точки | 19 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 12 | 21 |
Форма в шампионата
| Миср Ел Макаса | Ел Исмаили | |
|
Победи Равни Загуби |
5
4 5 |
9
4 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
0 3 |
7
0 0 |
Голове в шампионата
| Миср Ел Макаса | Ел Исмаили | |
|
Вкарани Получени |
27
23 |
19
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
10 |
13
4 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (124) | |
| Победа за домакина | 34% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (303) | |
| Средно голове на мач | 2.44 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.27 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.18 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 21% |
Миср Ел Макаса следващи 6 срещи
| 2017-12-29 | Ал Итихат | - | Миср Ел Макаса |
| 2018-01-04 | Миср Ел Макаса | - | Араб Контрактърс |
| 2018-01-09 | Миср Ел Макаса | - | Араб Контрактърс |
| 2018-01-13 | Миср Ел Макаса | - | Пирамидс |
| 2018-01-21 | Ал Ахли | - | Миср Ел Макаса |
| 2018-01-25 | Миср Ел Макаса | - | Ел-Ентаг ЕХ |
Ел Исмаили следващи 6 срещи
| 2017-12-27 | Ел Исмаили | - | Ел Раджа |
| 2018-01-06 | Ал Насър Кайро | - | Ел Исмаили |
| 2018-01-09 | Ал Насър Кайро | - | Ел Исмаили |
| 2018-01-13 | Ел Исмаили | - | Ал Итихат |
| 2018-01-17 | Араб Контрактърс | - | Ел Исмаили |
| 2018-01-22 | Ел Исмаили | - | Пирамидс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.89 | 2.75 | 2.60 |
| Вероятност | 35% | 11% | 54% |
| 2 @ 2.60 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.39 |
| Вероятност | 39% | 61% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.39 | 2.74 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.39 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.14 | 1.66 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.91 | 1.21 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.21 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.86 | 1.85 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Г/Г @ 1.86 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2017-12-23 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!