Чемпиъншип - Англия
вторник, 02.02.2021
18:00
18:00

Милуол

Норич
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лондон |
| Гост: | Норич |
| Разстояние: | 158.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Дъ Ден |
| Капацитет: | 20 146 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.90 | 3.40 | 2.00 | 2 | 1.72 | 1.25 | |||
| 23% | 37% | 40% | 2.00 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.20 | 2.10 | 1.72 | 4.00 | 1.25 | ||||||
| 65% | 35% | 35% | 65% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-03 | Норич | 0 - 0 | Милуол |
| 2019-03-02 | Милуол | 1 - 3 | Норич |
| 2018-11-10 | Норич | 4 - 3 | Милуол |
| 2018-01-01 | Норич | 2 - 1 | Милуол |
| 2017-08-26 | Милуол | 4 - 0 | Норич |
| 2015-03-07 | Милуол | 1 - 4 | Норич |
| 2014-12-26 | Норич | 6 - 1 | Милуол |
| 2011-02-01 | Норич | 2 - 1 | Милуол |
| 2010-11-09 | Милуол | 1 - 1 | Норич |
| 2009-12-26 | Норич | 2 - 0 | Милуол |
| 2005-11-22 | Милуол | 1 - 0 | Норич |
| 2005-10-15 | Норич | 1 - 1 | Милуол |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 7 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 58% | 42% |
Милуол последни 12 срещи
| 2021-01-30 | Кардиф | 1 - 1 | Милуол |
| 2021-01-26 | Милуол | 0 - 0 | Уотфорд |
| 2021-01-23 | Милуол | 0 - 3 | Бристъл Сити |
| 2021-01-20 | Хъдърсфийлд | 0 - 1 | Милуол |
| 2021-01-16 | Нотингам Форест | 3 - 1 | Милуол |
| 2021-01-12 | Борнемут | 1 - 1 | Милуол |
| 2021-01-09 | Боръм Ууд | 0 - 2 | Милуол |
| 2021-01-02 | Милуол | 1 - 2 | Ковънтри |
| 2020-12-19 | Милуол | 1 - 1 | Нотингам Форест |
| 2020-12-15 | Бристъл Сити | 0 - 2 | Милуол |
| 2020-12-12 | Мидълзбро | 3 - 0 | Милуол |
| 2020-12-08 | Милуол | 1 - 1 | КПР |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 4 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 33% | 8% |
Норич последни 12 срещи
| 2021-01-30 | Норич | 0 - 0 | Мидълзбро |
| 2021-01-23 | Барнзли | 1 - 0 | Норич |
| 2021-01-20 | Норич | 2 - 0 | Бристъл Сити |
| 2021-01-16 | Кардиф | 1 - 2 | Норич |
| 2021-01-09 | Норич | 2 - 0 | Ковънтри |
| 2021-01-02 | Норич | 1 - 0 | Барнзли |
| 2020-12-29 | Норич | 1 - 1 | КПР |
| 2020-12-26 | Уотфорд | 1 - 0 | Норич |
| 2020-12-19 | Норич | 2 - 0 | Кардиф |
| 2020-12-16 | Рединг | 1 - 2 | Норич |
| 2020-12-12 | Блекбърн | 1 - 2 | Норич |
| 2020-12-09 | Норич | 2 - 1 | Нотингам Форест |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 4 | 0 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 33% | 0% |
Класиране Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Норич | 26 | +14 | 54 |
| 2 | Суонзи | 26 | +18 | 50 |
| 3 | Брентфорд | 25 | +21 | 48 |
| 4 | Рединг | 26 | +11 | 47 |
| 5 | Уотфорд | 27 | +11 | 47 |
| 6 | Борнемут | 26 | +15 | 42 |
| 7 | Мидълзбро | 27 | +6 | 40 |
| 8 | Блекбърн | 26 | +13 | 39 |
| 9 | Бристъл Сити | 26 | -1 | 39 |
| 10 | Сток Сити | 27 | +3 | 38 |
| 11 | Престън | 27 | -3 | 36 |
| 12 | Барнзли | 27 | -5 | 36 |
| 13 | Лутън Таун | 26 | -7 | 33 |
| 14 | Хъдърсфийлд | 27 | -8 | 32 |
| 15 | Кардиф | 26 | +2 | 31 |
| 16 | Милуол | 26 | -3 | 31 |
| 17 | КПР | 26 | -7 | 30 |
| 18 | Ковънтри | 26 | -10 | 30 |
| 19 | Дарби Каунти | 26 | -8 | 28 |
| 20 | Бирмингам | 26 | -12 | 27 |
| 21 | Нотингам Форест | 26 | -9 | 26 |
| 22 | Родъръм Юнайтед | 24 | -8 | 23 |
| 23 | Шефилд Уензди | 25 | -9 | 22 |
| 24 | Уикъмб | 24 | -24 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| Милуол | |
| Норич | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Милуол | Норич |
|---|---|---|---|
| 1 | Норич | - | |
| 2 | Суонзи | ||
| 3 | Брентфорд | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Рединг | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 5 | Уотфорд | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Борнемут | 1 - 0 | |
| 7 | Мидълзбро | 0 - 1 | |
| 8 | Блекбърн | 1 - 2 | |
| 9 | Бристъл Сити | 1 - 3 | |
| 10 | Сток Сити | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 11 | Престън | ||
| 12 | Барнзли | 1 - 1 | |
| 13 | Лутън Таун | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 14 | Хъдърсфийлд | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 15 | Кардиф | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 16 | Милуол | - | |
| 17 | КПР | 1 - 1 | |
| 18 | Ковънтри | 1 - 2 | |
| 19 | Дарби Каунти | 0 - 1 | |
| 20 | Бирмингам | ||
| 21 | Нотингам Форест | 1 - 1 | |
| 22 | Родъръм Юнайтед | 1 - 2 | |
| 23 | Шефилд Уензди | ||
| 24 | Уикъмб |
Класиране в шампионата
| Милуол | Норич | |
| Позиция | 16 | 1 |
| Точки | 31 | 54 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 22 | 1 |
| Точки | 11 | 25 |
Форма в шампионата
| Милуол | Норич | |
|
Победи Равни Загуби |
6
13 7 |
16
6 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
8 3 |
8
1 3 |
Голове в шампионата
| Милуол | Норич | |
|
Вкарани Получени |
22
25 |
35
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
12 |
18
13 |
Обща статистика за Чемпиъншип
| Мачове (312) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (686) | |
| Средно голове на мач | 2.20 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.19 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.01 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 38% |
| Над 3.5 | 16% |
Милуол следващи 6 срещи
| 2021-02-06 | Милуол | - | Шефилд Уензди |
| 2021-02-13 | Рединг | - | Милуол |
| 2021-02-17 | Милуол | - | Бирмингам |
| 2021-02-20 | Милуол | - | Уикъмб |
| 2021-02-23 | Лутън Таун | - | Милуол |
| 2021-02-27 | Барнзли | - | Милуол |
Норич следващи 6 срещи
| 2021-02-05 | Суонзи | - | Норич |
| 2021-02-13 | Норич | - | Сток Сити |
| 2021-02-17 | Ковънтри | - | Норич |
| 2021-02-20 | Норич | - | Родъръм Юнайтед |
| 2021-02-23 | Бирмингам | - | Норич |
| 2021-02-28 | Уикъмб | - | Норич |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.90 | 3.40 | 2.00 |
| Вероятност | 23% | 37% | 40% |
| 2 @ 2.00 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.25 |
| Вероятност | 36% | 64% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.20 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.72 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.25 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-02 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!