Висша Лига - Грузия
събота, 07.11.2026
10:30
Мешахте Ткибули
Торпедо Кутаиси
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Ткибули |
| Гост: |
Кутаиси |
| Разстояние: |
26.6 км |
| Начален час |
| Час: |
10:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.02 |
3.47 |
1.71 |
2 |
|
|
|
1.97 |
1.18 |
| 21% |
38% |
41% |
1.71 |
|
|
|
34% |
66% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.24 |
3.61 |
|
|
|
1.74 |
1.93 |
|
|
|
2.88 |
1.34 |
| 71% |
29% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
26% |
74% |
Последни 3 директни срещи
|
2026-08-31 |
Торпедо Кутаиси
|
0 - 2 |
Мешахте Ткибули
|
|
2026-05-20 |
Мешахте Ткибули
|
1 - 4 |
Торпедо Кутаиси
|
|
2026-04-03 |
Торпедо Кутаиси
|
3 - 0 |
Мешахте Ткибули
|
Мешахте Ткибули последни 12 срещи
|
2026-11-01 |
Динамо Батуми
|
1 - 0 |
Мешахте Ткибули
|
|
2026-10-24 |
Мешахте Ткибули
|
2 - 1 |
Дила Гори
|
|
2026-10-17 |
Самгурали
|
2 - 0 |
Мешахте Ткибули
|
|
2026-10-10 |
Мешахте Ткибули
|
1 - 2 |
Иберия 1999
|
|
2026-09-19 |
Гагра
|
1 - 1 |
Мешахте Ткибули
|
|
2026-09-14 |
Мешахте Ткибули
|
0 - 1 |
Рустави
|
|
2026-09-10 |
Динамо Тбилиси
|
0 - 0 |
Мешахте Ткибули
|
|
2026-09-05 |
Мешахте Ткибули
|
2 - 2 |
Спаери
|
|
2026-08-31 |
Торпедо Кутаиси
|
0 - 2 |
Мешахте Ткибули
|
|
2026-08-21 |
Мешахте Ткибули
|
0 - 1 |
Динамо Батуми
|
|
2026-08-16 |
Дила Гори
|
3 - 1 |
Мешахте Ткибули
|
|
2026-08-09 |
Мешахте Ткибули
|
1 - 2 |
Самгурали
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
8 |
5 |
2 |
| 17% |
25% |
58% |
|
67% |
42% |
17% |
Торпедо Кутаиси последни 12 срещи
|
2026-11-02 |
Торпедо Кутаиси
|
2 - 1 |
Дила Гори
|
|
2026-10-26 |
Иберия 1999
|
3 - 2 |
Торпедо Кутаиси
|
|
2026-10-18 |
Торпедо Кутаиси
|
0 - 1 |
Рустави
|
|
2026-10-10 |
Спаери
|
3 - 3 |
Торпедо Кутаиси
|
|
2026-09-20 |
Динамо Батуми
|
3 - 2 |
Торпедо Кутаиси
|
|
2026-09-14 |
Торпедо Кутаиси
|
3 - 2 |
Самгурали
|
|
2026-09-10 |
Гагра
|
1 - 1 |
Торпедо Кутаиси
|
|
2026-09-06 |
Торпедо Кутаиси
|
1 - 1 |
Динамо Тбилиси
|
|
2026-08-31 |
Торпедо Кутаиси
|
0 - 2 |
Мешахте Ткибули
|
|
2026-08-26 |
Торпедо Кутаиси
|
2 - 2 |
Динамо Батуми
|
|
2026-08-22 |
Дила Гори
|
2 - 2 |
Торпедо Кутаиси
|
|
2026-08-15 |
Торпедо Кутаиси
|
4 - 3 |
Иберия 1999
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
11 |
8 |
7 |
| 25% |
42% |
33% |
|
92% |
67% |
58% |
Класиране Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Динамо Батуми |
31 |
17 |
8 |
6 |
54 |
37 |
+17 |
59 |
| 2 |
Иберия 1999 |
31 |
17 |
5 |
9 |
45 |
33 |
+12 |
56 |
| 3 |
Динамо Тбилиси |
31 |
15 |
10 |
6 |
50 |
32 |
+18 |
55 |
| 4 |
Рустави |
31 |
15 |
8 |
8 |
38 |
28 |
+10 |
53 |
| 5 |
Торпедо Кутаиси |
31 |
10 |
10 |
11 |
50 |
42 |
+8 |
40 |
| 6 |
Дила Гори |
31 |
12 |
4 |
15 |
41 |
39 |
+2 |
40 |
| 7 |
Самгурали |
31 |
11 |
6 |
14 |
43 |
55 |
-12 |
39 |
| 8 |
Гагра |
31 |
6 |
13 |
12 |
28 |
45 |
-17 |
31 |
| 9 |
Спаери |
31 |
5 |
13 |
13 |
38 |
49 |
-11 |
28 |
| 10 |
Мешахте Ткибули |
31 |
3 |
11 |
17 |
23 |
50 |
-27 |
20 |
Хронология на изиграните мачове
| Мешахте Ткибули |
|
| Торпедо Кутаиси |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Мешахте Ткибули |
Торпедо Кутаиси |
| 1 |
Динамо Батуми |
0 - 1 |
3 - 2 |
| 2 |
Иберия 1999 |
1 - 2 |
3 - 2 |
| 3 |
Динамо Тбилиси |
1 - 6 |
0 - 1 |
| 4 |
Рустави |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 5 |
Торпедо Кутаиси |
1 - 4 |
- |
| 6 |
Дила Гори |
2 - 1 |
2 - 2 |
| 7 |
Самгурали |
1 - 2 |
2 - 1 |
| 8 |
Гагра |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Спаери |
2 - 2 |
3 - 3 |
| 10 |
Мешахте Ткибули |
- |
1 - 4 |
Представяне в Шампионата
| |
Мешахте Ткибули |
Торпедо Кутаиси |
| Победи |
3 |
10 |
| Равни |
11 |
10 |
| Загуби |
17 |
11 |
| Вкарани голове |
23 |
50 |
| Получени голове |
50 |
42 |
| Средно вкарани |
0.74 |
1.61 |
| Средно получени |
1.61 |
1.35 |
| Мачове вкарал |
61% |
77% |
| Мачове получил |
77% |
81% |
| Гол/Гол |
55% |
65% |
| Над 1.5 |
68% |
74% |
| Над 2.5 |
45% |
55% |
| Над 3.5 |
23% |
32% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
6 |
6 |
| Загуби |
8 |
6 |
| Вкарани голове |
10 |
23 |
| Получени голове |
26 |
22 |
| Средно вкарани |
0.67 |
1.53 |
| Средно получени |
1.73 |
1.47 |
| Мачове вкарал |
53% |
80% |
| Мачове получил |
73% |
87% |
| Гол/Гол |
53% |
67% |
| Над 1.5 |
60% |
73% |
| Над 2.5 |
47% |
53% |
| Над 3.5 |
27% |
40% |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (155) |
| Победа за домакина |
41% |
| Равен |
28% |
| Победа за госта |
30% |
| Изиграни мачове |
86% |
| Голове (410) |
| Средно голове на мач |
2.65 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.41 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.23 |
| Домакинът е отбелязал в |
76% |
| Гостът е отбелязал в |
70% |
| Гол/Гол |
56% |
| Над 1.5 |
73% |
| Над 2.5 |
54% |
| Над 3.5 |
26% |
Мешахте Ткибули следващи 5 срещи
|
2026-11-07 |
Мешахте Ткибули
|
- |
Торпедо Кутаиси
|
|
2026-11-21 |
Спаери
|
- |
Мешахте Ткибули
|
|
2026-11-28 |
Мешахте Ткибули
|
- |
Динамо Тбилиси
|
|
2026-12-02 |
Рустави
|
- |
Мешахте Ткибули
|
|
2026-12-06 |
Мешахте Ткибули
|
- |
Гагра
|
Торпедо Кутаиси следващи 5 срещи
|
2026-11-07 |
Мешахте Ткибули
|
- |
Торпедо Кутаиси
|
|
2026-11-21 |
Динамо Тбилиси
|
- |
Торпедо Кутаиси
|
|
2026-11-28 |
Торпедо Кутаиси
|
- |
Гагра
|
|
2026-12-02 |
Самгурали
|
- |
Торпедо Кутаиси
|
|
2026-12-06 |
Торпедо Кутаиси
|
- |
Динамо Батуми
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
4.02 |
3.47 |
1.71 |
| Вероятност |
21% |
38% |
41% |
|
2 @ 1.71 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.97 |
1.18 |
| Вероятност |
34% |
66% |
|
X2 @ 1.18 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.24 |
3.61 |
| Вероятност |
|
71% |
29% |
|
Над 1.5 @ 1.24 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.74 |
1.93 |
| Вероятност |
|
51% |
49% |
|
Над 2.5 @ 1.74 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.88 |
1.34 |
| Вероятност |
|
26% |
74% |
|
Под 3.5 @ 1.34 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.70 |
1.99 |
| Вероятност |
|
58% |
42% |
|
Г/Г @ 1.70 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-11-07 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!