Лига Примера - Никарагуа
неделя, 18.10.2026
02:00
4 - 1
(1 - 0, 3 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Манагуа |
| Гост: |
Матагалпа |
| Разстояние: |
95.2 км |
| Начален час |
| Час: |
02:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.17 |
6.50 |
12.00 |
1 |
|
|
|
1.03 |
4.60 |
| 70% |
16% |
14% |
1.17 |
|
|
|
82% |
18% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
5.79 |
|
|
|
1.41 |
2.65 |
|
|
|
2.00 |
1.71 |
| 77% |
23% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
35% |
65% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-08-10 |
Матагалпа
|
0 - 3 |
Манагуа
|
|
2026-04-30 |
Манагуа
|
2 - 4 |
Матагалпа
|
|
2026-04-16 |
Матагалпа
|
1 - 2 |
Манагуа
|
|
2026-02-16 |
Манагуа
|
1 - 1 |
Матагалпа
|
|
2025-11-02 |
Манагуа
|
3 - 0 |
Матагалпа
|
|
2025-08-24 |
Матагалпа
|
1 - 2 |
Манагуа
|
|
2025-04-13 |
Матагалпа
|
3 - 1 |
Манагуа
|
|
2025-02-16 |
Манагуа
|
1 - 0 |
Матагалпа
|
|
2024-12-01 |
Матагалпа
|
1 - 5 |
Манагуа
|
|
2024-11-16 |
Манагуа
|
2 - 3 |
Матагалпа
|
|
2024-09-18 |
Матагалпа
|
2 - 1 |
Манагуа
|
|
2024-04-24 |
Матагалпа
|
0 - 2 |
Манагуа
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
11 |
9 |
4 |
| 58% |
8% |
33% |
|
92% |
75% |
33% |
Манагуа последни 12 срещи
|
2026-10-15 |
Манагуа
|
3 - 2 |
Сан Маркос
|
|
2026-10-11 |
АРТ Мун. Халапа
|
0 - 1 |
Манагуа
|
|
2026-10-03 |
Ранчо Сантана
|
1 - 6 |
Манагуа
|
|
2026-09-11 |
Манагуа
|
1 - 1 |
Реал Естели
|
|
2026-09-07 |
Уолтър Ферети
|
2 - 3 |
Манагуа
|
|
2026-09-04 |
Манагуа
|
3 - 3 |
Дирианген
|
|
2026-08-31 |
УНАН Манагуа
|
0 - 2 |
Манагуа
|
|
2026-08-23 |
Манагуа
|
6 - 1 |
Спорт Себако
|
|
2026-08-10 |
Матагалпа
|
0 - 3 |
Манагуа
|
|
2026-08-01 |
Сан Маркос
|
1 - 4 |
Манагуа
|
|
2026-07-26 |
Манагуа
|
3 - 0 |
АРТ Мун. Халапа
|
|
2026-07-19 |
Манагуа
|
2 - 1 |
Ранчо Сантана
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
2 |
0 |
|
11 |
9 |
6 |
| 83% |
17% |
0% |
|
92% |
75% |
50% |
Матагалпа последни 12 срещи
|
2026-10-15 |
Матагалпа
|
1 - 5 |
Уолтър Ферети
|
|
2026-10-11 |
Матагалпа
|
1 - 4 |
Реал Естели
|
|
2026-09-07 |
Матагалпа
|
0 - 3 |
Дирианген
|
|
2026-09-04 |
Матагалпа
|
1 - 0 |
УНАН Манагуа
|
|
2026-08-30 |
Матагалпа
|
0 - 1 |
Ранчо Сантана
|
|
2026-08-23 |
АРТ Мун. Халапа
|
0 - 1 |
Матагалпа
|
|
2026-08-16 |
Матагалпа
|
1 - 0 |
Сан Маркос
|
|
2026-08-10 |
Матагалпа
|
0 - 3 |
Манагуа
|
|
2026-08-03 |
Уолтър Ферети
|
4 - 1 |
Матагалпа
|
|
2026-07-26 |
Реал Естели
|
2 - 0 |
Матагалпа
|
|
2026-07-19 |
Матагалпа
|
0 - 3 |
Спорт Себако
|
|
2026-07-12 |
АРТ Мун. Халапа
|
3 - 2 |
Матагалпа
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
0 |
9 |
|
8 |
7 |
4 |
| 25% |
0% |
75% |
|
67% |
58% |
33% |
Класиране Лига Примера
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Манагуа |
12 |
10 |
2 |
0 |
37 |
12 |
+25 |
32 |
| 2 |
Дирианген |
12 |
8 |
3 |
1 |
25 |
13 |
+12 |
27 |
| 3 |
Реал Естели |
12 |
6 |
4 |
2 |
22 |
9 |
+13 |
22 |
| 4 |
УНАН Манагуа |
12 |
6 |
3 |
3 |
14 |
11 |
+3 |
21 |
| 5 |
Спорт Себако |
11 |
5 |
2 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
17 |
| 6 |
Уолтър Ферети |
12 |
4 |
2 |
6 |
23 |
21 |
+2 |
14 |
| 7 |
Сан Маркос |
12 |
3 |
2 |
7 |
12 |
19 |
-7 |
11 |
| 8 |
Матагалпа |
11 |
3 |
0 |
8 |
6 |
25 |
-19 |
9 |
| 9 |
АРТ Мун. Халапа |
12 |
1 |
3 |
8 |
7 |
18 |
-11 |
6 |
| 10 |
Ранчо Сантана |
12 |
1 |
3 |
8 |
9 |
23 |
-14 |
6 |
Хронология на изиграните мачове
| Манагуа |
|
| Матагалпа |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Манагуа |
Матагалпа |
| 1 |
Манагуа |
- |
|
| 2 |
Дирианген |
3 - 3 |
|
| 3 |
Реал Естели |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 4 |
УНАН Манагуа |
|
|
| 5 |
Спорт Себако |
6 - 1 |
|
| 6 |
Уолтър Ферети |
|
4 - 1 |
| 7 |
Сан Маркос |
3 - 2 |
|
| 8 |
Матагалпа |
|
- |
| 9 |
АРТ Мун. Халапа |
3 - 0 |
0 - 1 |
| 10 |
Ранчо Сантана |
2 - 1 |
|
Представяне в Шампионата
| |
Манагуа |
Матагалпа |
| Победи |
10 |
3 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
8 |
| Вкарани голове |
37 |
6 |
| Получени голове |
12 |
25 |
| Средно вкарани |
3.08 |
0.55 |
| Средно получени |
1.00 |
2.27 |
| Мачове вкарал |
100% |
55% |
| Мачове получил |
67% |
73% |
| Гол/Гол |
67% |
27% |
| Над 1.5 |
92% |
64% |
| Над 2.5 |
75% |
55% |
| Над 3.5 |
50% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани голове |
18 |
2 |
| Получени голове |
8 |
6 |
| Средно вкарани |
3.00 |
0.67 |
| Средно получени |
1.33 |
2.00 |
| Мачове вкарал |
100% |
67% |
| Мачове получил |
83% |
67% |
| Гол/Гол |
83% |
33% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
83% |
33% |
| Над 3.5 |
50% |
33% |
Обща статистика за Лига Примера
| Мачове (59) |
| Победа за домакина |
32% |
| Равен |
20% |
| Победа за госта |
47% |
| Изиграни мачове |
66% |
| Голове (168) |
| Средно голове на мач |
2.85 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.24 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.61 |
| Домакинът е отбелязал в |
73% |
| Гостът е отбелязал в |
81% |
| Гол/Гол |
54% |
| Над 1.5 |
76% |
| Над 2.5 |
46% |
| Над 3.5 |
31% |
Манагуа следващи 1 срещи
|
2026-10-26 |
Реал Естели
|
- |
Манагуа
|
Матагалпа следващи 1 срещи
|
2026-10-21 |
Спорт Себако
|
- |
Матагалпа
|
|
2026-10-25 |
Сан Маркос
|
- |
Матагалпа
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.17 |
6.50 |
12.00 |
| Вероятност |
70% |
16% |
14% |
|
1 @ 1.17 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.03 |
4.60 |
| Вероятност |
82% |
18% |
|
1X @ 1.03 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.11 |
5.79 |
| Вероятност |
|
77% |
23% |
|
Над 1.5 @ 1.11 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.41 |
2.65 |
| Вероятност |
|
58% |
42% |
|
Над 2.5 @ 1.41 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.00 |
1.71 |
| Вероятност |
|
35% |
65% |
|
Под 3.5 @ 1.71 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.05 |
1.66 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Без @ 1.66 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-10-18 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!