Серия А - Еквадор

събота, 04.05.2019
01:15
Макара Амбато

Макара Амбато

Аукас Кито

Аукас Кито

3 - 0
(1 - 0,  2 - 0)
Инфо
Град
Домакин: Амбато
Гост: Кито
Разстояние: 113.8 км
Стадион
Стадион: Белявиста
Капацитет: 18 000
Снимки: Гугъл карта
Начален час
Час: 01:15 (19:15 местно време)
Реклама

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
1.85 3.30 4.10 1X 1.22 1.83
37% 37% 26% 1.22 58% 42%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.50 1.90 1.90 3.25 1.33
71% 29% 36% 64% 20% 80%

Последни 4 директни срещи

2018-11-11 Аукас Кито 2 - 1 Макара Амбато
2018-08-18 Макара Амбато 2 - 1 Аукас Кито
2018-06-16 Аукас Кито 0 - 1 Макара Амбато
2018-03-17 Макара Амбато 1 - 1 Аукас Кито
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
2 1 1 3 2 0
50% 25% 25% 75% 50% 0%

Макара Амбато последни 12 срещи

2019-04-30 Делфин Манта 1 - 1 Макара Амбато
2019-04-22 Макара Амбато 1 - 1 Инд. дел Вале
2019-04-13 Макара Амбато 1 - 1 Мушук Руна
2019-04-07 Емелек Гуаякил 1 - 0 Макара Амбато
2019-03-30 Макара Амбато 1 - 0 У. Католика Кито
2019-03-17 Америка де Кито 0 - 1 Макара Амбато
2019-03-09 Макара Амбато 3 - 0 ЛДУ Кито
2019-03-03 Олмедо Риобамба 0 - 2 Макара Амбато
2019-03-01 Гуабира Монтеро 0 - 3 Макара Амбато
2019-02-24 Текнико Ун. 0 - 2 Макара Амбато
2019-02-17 Макара Амбато 0 - 0 Барселона СК
2019-02-12 Макара Амбато 2 - 1 Гуабира Монтеро
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 8 3 0
58% 33% 8% 67% 25% 0%

Аукас Кито последни 12 срещи

2019-04-28 Аукас Кито 3 - 4 Барселона СК
2019-04-20 Америка де Кито 1 - 1 Аукас Кито
2019-04-16 Аукас Кито 2 - 1 Фуерса Амария
2019-04-09 Олмедо Риобамба 2 - 1 Аукас Кито
2019-03-30 Аукас Кито 1 - 0 Деп. Куенка
2019-03-17 ЛДУ Кито 0 - 1 Аукас Кито
2019-03-09 Аукас Кито 1 - 1 Мушук Руна
2019-03-02 Делфин Манта 4 - 2 Аукас Кито
2019-02-24 Аукас Кито 3 - 1 У. Католика Кито
2019-02-16 Ел Насионал 1 - 3 Аукас Кито
2019-02-10 Аукас Кито 0 - 2 Емелек Гуаякил
2018-12-15 Аукас Кито 2 - 2 Мушук Руна
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 10 7 5
42% 25% 33% 83% 58% 42%
Реклама

Класиране Серия А

№ Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Инд. дел Вале 11 8 2 1 16 6 +10 26
2 У. Католика Кито 11 7 1 3 20 11 +9 22
3 Барселона СК 11 6 3 2 27 16 +11 21
4 Макара Амбато 11 5 5 1 13 5 +8 20
5 Делфин Манта 11 6 2 3 18 11 +7 20
6 ЛДУ Кито 11 5 4 2 17 10 +7 19
7 Аукас Кито 11 5 2 4 18 17 +1 17
8 Олмедо Риобамба 11 5 2 4 17 16 +1 17
9 Емелек Гуаякил 11 5 1 5 11 8 +3 16
10 Деп. Куенка 11 4 2 5 18 21 -3 13
11 Гуаякил Сити 11 3 4 4 11 14 -3 13
12 Мушук Руна 11 3 3 5 9 16 -7 12
13 Ел Насионал 11 3 3 5 15 18 -3 11
14 Текнико Ун. 11 2 1 8 10 21 -11 7
15 Америка де Кито 11 0 4 7 6 16 -10 4
16 Фуерса Амария 11 1 1 9 7 27 -20 -1

Хронология на изиграните мачове

Макара Амбато            
Аукас Кито            
Домакин            
Гост            

Мачове Домакин/Гост

№ Отбор Макара Амбато Аукас Кито
1 Инд. дел Вале 1 - 1  
2 У. Католика Кито 1 - 0  
3 Барселона СК 0 - 0  
4 Макара Амбато -  
5 Делфин Манта   4 - 2
6 ЛДУ Кито 3 - 0 0 - 1
7 Аукас Кито   -
8 Олмедо Риобамба   2 - 1
9 Емелек Гуаякил    
10 Деп. Куенка    
11 Гуаякил Сити    
12 Мушук Руна 1 - 1  
13 Ел Насионал   1 - 3
14 Текнико Ун.    
15 Америка де Кито   1 - 1
16 Фуерса Амария    

Класиране в шампионата

  Макара Амбато Аукас Кито
Позиция 4 7
Точки 20 17
  Домакин Гост
Позиция 10 9
Точки 9 7

Форма в шампионата

  Макара Амбато Аукас Кито
Победи
Равни
Загуби
5      
5      
1  
5      
2   
4     
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
2   
3    
0  
2   
1  
2   

Голове в шампионата

  Макара Амбато Аукас Кито
Вкарани
Получени
13              
5      
18                   
17                  
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
6       
2   
8         
8         

Обща статистика за Серия А

Мачове   (88)
Победа за домакина 47%
Равен 23%
Победа за госта 31%
Изиграни мачове 100%
Голове   (233)
Средно голове на мач 2.65
Домакинът е отбелязал средно 1.49
Гостът е отбелязал средно 1.16
Домакинът е отбелязал в 74%
Гостът е отбелязал в 72%
Гол/Гол 51%
Над 1.5 72%
Над 2.5 48%
Над 3.5 25%

Макара Амбато следващи 6 срещи

2019-05-11 Деп. Куенка - Макара Амбато
2019-05-18 Макара Амбато - Фуерса Амария
2019-05-21 Роял Пари - Макара Амбато
2019-05-25 Ел Насионал - Макара Амбато
2019-05-30 Макара Амбато - Роял Пари
2019-07-09 Макара Амбато - Гуаякил Сити

Аукас Кито следващи 6 срещи

2019-05-11 Аукас Кито - Инд. дел Вале
2019-05-21 Гуаякил Сити - Аукас Кито
2019-05-26 Аукас Кито - Текнико Ун.
2019-06-21 ЛДУ Кито - Аукас Кито
2019-07-08 Емелек Гуаякил - Аукас Кито
2019-07-14 Аукас Кито - Ел Насионал

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 1.85 3.30 4.10
Вероятност 37% 37% 26%
1X @ 1.22
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.22 1.83
Вероятност 58% 42%
1X @ 1.22
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.28 3.50
Вероятност   71% 29%
Над 1.5 @ 1.28
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   1.90 1.90
Вероятност   36% 64%
Под 2.5 @ 1.90
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   3.25 1.33
Вероятност   20% 80%
Под 3.5 @ 1.33
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   1.72 2.00
Вероятност   53% 47%
Г/Г @ 1.72

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2019-05-04 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!