Суперлига - Узбекистан
събота, 17.10.2026
14:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Ташкент |
| Гост: |
Карши |
| Разстояние: |
395.6 км |
| Начален час |
| Час: |
14:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.59 |
3.31 |
2.36 |
12 |
|
|
|
1.49 |
1.42 |
| 37% |
31% |
32% |
1.28 |
|
|
|
53% |
47% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.03 |
|
|
|
1.69 |
2.03 |
|
|
|
2.65 |
1.41 |
| 74% |
26% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
28% |
72% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-04-23 |
Насаф Карши
|
2 - 3 |
Лок. Ташкент
|
|
2024-11-01 |
Лок. Ташкент
|
0 - 1 |
Насаф Карши
|
|
2024-06-02 |
Насаф Карши
|
3 - 0 |
Лок. Ташкент
|
|
2022-09-03 |
Насаф Карши
|
1 - 0 |
Лок. Ташкент
|
|
2022-08-29 |
Насаф Карши
|
0 - 0 |
Лок. Ташкент
|
|
2022-04-02 |
Лок. Ташкент
|
0 - 1 |
Насаф Карши
|
|
2021-11-27 |
Насаф Карши
|
1 - 3 |
Лок. Ташкент
|
|
2021-07-30 |
Лок. Ташкент
|
2 - 0 |
Насаф Карши
|
|
2020-12-03 |
Насаф Карши
|
0 - 0 |
Лок. Ташкент
|
|
2020-08-27 |
Лок. Ташкент
|
0 - 4 |
Насаф Карши
|
|
2019-08-17 |
Лок. Ташкент
|
1 - 0 |
Насаф Карши
|
|
2019-05-26 |
Насаф Карши
|
0 - 1 |
Лок. Ташкент
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
5 |
4 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
42% |
33% |
25% |
Лок. Ташкент последни 12 срещи
|
2026-10-11 |
Согдиана Джизак
|
2 - 3 |
Лок. Ташкент
|
|
2026-09-20 |
Лок. Ташкент
|
0 - 1 |
Нефтчи Фергана
|
|
2026-09-15 |
Буньодкор
|
0 - 1 |
Лок. Ташкент
|
|
2026-09-11 |
Лок. Ташкент
|
3 - 0 |
Маш'ал Мубарек
|
|
2026-09-04 |
Навбахор
|
1 - 1 |
Лок. Ташкент
|
|
2026-08-26 |
Лок. Ташкент
|
4 - 1 |
Буньодкор
|
|
2026-08-20 |
Хоразм Ургенч
|
1 - 3 |
Лок. Ташкент
|
|
2026-08-15 |
Коканд 1912
|
2 - 1 |
Лок. Ташкент
|
|
2026-08-07 |
Лок. Ташкент
|
2 - 1 |
Дин. Самарканд
|
|
2026-08-01 |
Бухара
|
2 - 1 |
Лок. Ташкент
|
|
2026-07-27 |
Лок. Ташкент
|
3 - 1 |
Согдиана Джизак
|
|
2026-07-22 |
Лок. Ташкент
|
3 - 3 |
Андижан
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
10 |
9 |
5 |
| 58% |
17% |
25% |
|
83% |
75% |
42% |
Насаф Карши последни 12 срещи
|
2026-10-14 |
Насаф Карши
|
1 - 2 |
Ал Вахда
|
|
2026-10-09 |
Насаф Карши
|
2 - 1 |
Дин. Самарканд
|
|
2026-09-20 |
Андижан
|
1 - 4 |
Насаф Карши
|
|
2026-09-16 |
Ал Халидия
|
0 - 0 |
Насаф Карши
|
|
2026-09-09 |
Насаф Карши
|
3 - 0 |
Буньодкор
|
|
2026-09-04 |
Насаф Карши
|
6 - 2 |
Нефтчи Фергана
|
|
2026-08-30 |
Навбахор
|
1 - 0 |
Насаф Карши
|
|
2026-08-26 |
Кизилкум
|
1 - 0 |
Насаф Карши
|
|
2026-08-21 |
Навбахор
|
1 - 0 |
Насаф Карши
|
|
2026-08-16 |
Насаф Карши
|
1 - 2 |
Пахтакор
|
|
2026-08-08 |
Насаф Карши
|
0 - 0 |
Коканд 1912
|
|
2026-08-03 |
АГМК Алмалик
|
1 - 2 |
Насаф Карши
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
7 |
7 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
58% |
58% |
17% |
Класиране Суперлига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Нефтчи Фергана |
24 |
17 |
4 |
3 |
56 |
21 |
+35 |
55 |
| 2 |
Пахтакор |
23 |
15 |
7 |
1 |
42 |
21 |
+21 |
52 |
| 3 |
Навбахор |
23 |
13 |
6 |
4 |
41 |
23 |
+18 |
45 |
| 4 |
АГМК Алмалик |
24 |
11 |
6 |
7 |
34 |
31 |
+3 |
39 |
| 5 |
Лок. Ташкент |
23 |
11 |
5 |
7 |
39 |
30 |
+9 |
38 |
| 6 |
Насаф Карши |
23 |
10 |
7 |
6 |
35 |
22 |
+13 |
37 |
| 7 |
Бухара |
23 |
11 |
4 |
8 |
35 |
31 |
+4 |
37 |
| 8 |
Кизилкум |
24 |
10 |
3 |
11 |
24 |
30 |
-6 |
33 |
| 9 |
Дин. Самарканд |
23 |
8 |
6 |
9 |
34 |
36 |
-2 |
30 |
| 10 |
Андижан |
24 |
9 |
3 |
12 |
29 |
32 |
-3 |
30 |
| 11 |
Согдиана Джизак |
24 |
8 |
5 |
11 |
41 |
47 |
-6 |
29 |
| 12 |
Сурхан Термез |
24 |
7 |
7 |
10 |
19 |
28 |
-9 |
28 |
| 13 |
Коканд 1912 |
24 |
5 |
8 |
11 |
24 |
34 |
-10 |
23 |
| 14 |
Хоразм Ургенч |
24 |
5 |
8 |
11 |
20 |
34 |
-14 |
23 |
| 15 |
Буньодкор |
24 |
7 |
2 |
15 |
24 |
40 |
-16 |
23 |
| 16 |
Маш'ал Мубарек |
24 |
1 |
1 |
22 |
11 |
48 |
-37 |
4 |
Хронология на изиграните мачове
| Лок. Ташкент |
|
| Насаф Карши |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Лок. Ташкент |
Насаф Карши |
| 1 |
Нефтчи Фергана |
0 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Пахтакор |
|
2 - 2 |
| 3 |
Навбахор |
0 - 2 |
1 - 0 |
| 4 |
АГМК Алмалик |
|
1 - 2 |
| 5 |
Лок. Ташкент |
- |
|
| 6 |
Насаф Карши |
|
- |
| 7 |
Бухара |
|
|
| 8 |
Кизилкум |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Дин. Самарканд |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Андижан |
3 - 3 |
1 - 4 |
| 11 |
Согдиана Джизак |
3 - 1 |
0 - 2 |
| 12 |
Сурхан Термез |
3 - 1 |
|
| 13 |
Коканд 1912 |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 14 |
Хоразм Ургенч |
1 - 1 |
|
| 15 |
Буньодкор |
4 - 1 |
1 - 3 |
| 16 |
Маш'ал Мубарек |
3 - 0 |
1 - 1 |
Представяне в Шампионата
| |
Лок. Ташкент |
Насаф Карши |
| Победи |
11 |
10 |
| Равни |
5 |
7 |
| Загуби |
7 |
6 |
| Вкарани голове |
39 |
35 |
| Получени голове |
30 |
22 |
| Средно вкарани |
1.70 |
1.52 |
| Средно получени |
1.30 |
0.96 |
| Мачове вкарал |
83% |
78% |
| Мачове получил |
83% |
70% |
| Гол/Гол |
70% |
57% |
| Над 1.5 |
87% |
65% |
| Над 2.5 |
61% |
43% |
| Над 3.5 |
35% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
4 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани голове |
20 |
17 |
| Получени голове |
11 |
12 |
| Средно вкарани |
1.82 |
1.55 |
| Средно получени |
1.00 |
1.09 |
| Мачове вкарал |
73% |
82% |
| Мачове получил |
73% |
91% |
| Гол/Гол |
55% |
73% |
| Над 1.5 |
73% |
82% |
| Над 2.5 |
55% |
45% |
| Над 3.5 |
36% |
27% |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (189) |
| Победа за домакина |
44% |
| Равен |
22% |
| Победа за госта |
34% |
| Изиграни мачове |
79% |
| Голове (508) |
| Средно голове на мач |
2.69 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.46 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.23 |
| Домакинът е отбелязал в |
75% |
| Гостът е отбелязал в |
72% |
| Гол/Гол |
55% |
| Над 1.5 |
72% |
| Над 2.5 |
54% |
| Над 3.5 |
29% |
Лок. Ташкент следващи 6 срещи
|
2026-10-25 |
Кизилкум
|
- |
Лок. Ташкент
|
|
2026-11-01 |
Лок. Ташкент
|
- |
АГМК Алмалик
|
|
2026-11-07 |
Андижан
|
- |
Лок. Ташкент
|
|
2026-11-20 |
Лок. Ташкент
|
- |
Пахтакор
|
|
2026-11-27 |
Сурхан Термез
|
- |
Лок. Ташкент
|
|
2026-12-02 |
Лок. Ташкент
|
- |
Бухара
|
Насаф Карши следващи 6 срещи
|
2026-10-24 |
Насаф Карши
|
- |
Согдиана Джизак
|
|
2026-10-31 |
Сурхан Термез
|
- |
Насаф Карши
|
|
2026-11-08 |
Бухара
|
- |
Насаф Карши
|
|
2026-11-20 |
Насаф Карши
|
- |
Маш'ал Мубарек
|
|
2026-11-27 |
Насаф Карши
|
- |
АГМК Алмалик
|
|
2026-12-02 |
Хоразм Ургенч
|
- |
Насаф Карши
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.59 |
3.31 |
2.36 |
| Вероятност |
37% |
31% |
32% |
|
12 @ 1.28 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.49 |
1.42 |
| Вероятност |
53% |
47% |
|
1X @ 1.49 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.19 |
4.03 |
| Вероятност |
|
74% |
26% |
|
Над 1.5 @ 1.19 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.69 |
2.03 |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Над 2.5 @ 1.69 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.65 |
1.41 |
| Вероятност |
|
28% |
72% |
|
Под 3.5 @ 1.41 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.55 |
2.24 |
| Вероятност |
|
60% |
40% |
|
Г/Г @ 1.55 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-10-17 04:00. Възможни са промени към настоящия момент!