Премиер Лига - Русия
събота, 17.10.2026
12:00
Криля Советов
Факел Воронеж
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Самара |
| Гост: |
Воронеж |
| Разстояние: |
761.7 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Самара Арена
|
| Капацитет: |
44 918 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
12:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.07 |
3.51 |
3.74 |
1 |
|
|
|
1.29 |
1.78 |
| 65% |
28% |
7% |
2.07 |
|
|
|
89% |
11% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.32 |
3.22 |
|
|
|
2.02 |
1.86 |
|
|
|
3.32 |
1.29 |
| 72% |
28% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
32% |
68% |
Последни 12 директни срещи
|
2025-05-24 |
Факел Воронеж
|
1 - 1 |
Криля Советов
|
|
2024-08-11 |
Криля Советов
|
2 - 0 |
Факел Воронеж
|
|
2024-04-25 |
Факел Воронеж
|
0 - 1 |
Криля Советов
|
|
2023-09-02 |
Криля Советов
|
3 - 0 |
Факел Воронеж
|
|
2023-05-28 |
Факел Воронеж
|
2 - 1 |
Криля Советов
|
|
2022-11-27 |
Криля Советов
|
1 - 0 |
Факел Воронеж
|
|
2022-09-29 |
Факел Воронеж
|
0 - 1 |
Криля Советов
|
|
2022-08-19 |
Криля Советов
|
1 - 1 |
Факел Воронеж
|
|
2021-04-17 |
Криля Советов
|
5 - 1 |
Факел Воронеж
|
|
2020-10-24 |
Факел Воронеж
|
1 - 1 |
Криля Советов
|
|
2018-04-28 |
Криля Советов
|
2 - 1 |
Факел Воронеж
|
|
2018-02-13 |
Факел Воронеж
|
0 - 1 |
Криля Советов
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
8 |
4 |
1 |
| 67% |
25% |
8% |
|
67% |
33% |
8% |
Криля Советов последни 12 срещи
|
2026-10-14 |
Криля Советов
|
0 - 2 |
Балтика
|
|
2026-10-10 |
Криля Советов
|
1 - 1 |
Спартак Москва
|
|
2026-09-16 |
Локомотив Москва
|
1 - 1 |
Криля Советов
|
|
2026-09-11 |
Криля Советов
|
2 - 1 |
Родина Москва
|
|
2026-09-05 |
Криля Советов
|
2 - 2 |
Краснодар
|
|
2026-09-02 |
Балтика
|
0 - 0 |
Криля Советов
|
|
2026-08-29 |
Ахмат Грозни
|
3 - 3 |
Криля Советов
|
|
2026-08-23 |
Акрон Толиати
|
0 - 3 |
Криля Советов
|
|
2026-08-19 |
Криля Советов
|
0 - 0 |
Зенит Петербург
|
|
2026-08-16 |
Криля Советов
|
1 - 4 |
Дин. Махачкала
|
|
2026-08-08 |
Криля Советов
|
0 - 2 |
Балтика
|
|
2026-08-04 |
Дин. Махачкала
|
1 - 2 |
Криля Советов
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
10 |
6 |
3 |
| 25% |
50% |
25% |
|
83% |
50% |
25% |
Факел Воронеж последни 12 срещи
|
2026-10-13 |
Краснодар
|
0 - 2 |
Факел Воронеж
|
|
2026-10-10 |
Факел Воронеж
|
0 - 5 |
Локомотив Москва
|
|
2026-10-03 |
Факел Воронеж
|
1 - 0 |
Витебск
|
|
2026-09-16 |
Спартак Москва
|
1 - 0 |
Факел Воронеж
|
|
2026-09-12 |
Факел Воронеж
|
2 - 2 |
Балтика
|
|
2026-09-05 |
Ростов
|
3 - 1 |
Факел Воронеж
|
|
2026-09-01 |
Факел Воронеж
|
1 - 1 |
Краснодар
|
|
2026-08-29 |
Факел Воронеж
|
0 - 1 |
Зенит Петербург
|
|
2026-08-22 |
Факел Воронеж
|
0 - 0 |
Оренбург
|
|
2026-08-18 |
Ахмат Грозни
|
2 - 1 |
Факел Воронеж
|
|
2026-08-15 |
ЦСКА Москва
|
1 - 0 |
Факел Воронеж
|
|
2026-08-10 |
Факел Воронеж
|
0 - 0 |
Ахмат Грозни
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
6 |
4 |
3 |
| 17% |
33% |
50% |
|
50% |
33% |
25% |
Класиране Премиер Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ЦСКА Москва |
10 |
6 |
4 |
0 |
18 |
9 |
+9 |
22 |
| 2 |
Динамо Москва |
10 |
7 |
1 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
22 |
| 3 |
Зенит Петербург |
10 |
7 |
0 |
3 |
22 |
11 |
+11 |
21 |
| 4 |
Краснодар |
10 |
6 |
3 |
1 |
16 |
10 |
+6 |
21 |
| 5 |
Спартак Москва |
10 |
6 |
2 |
2 |
17 |
8 |
+9 |
20 |
| 6 |
Балтика |
10 |
3 |
3 |
4 |
14 |
12 |
+2 |
12 |
| 7 |
Оренбург |
10 |
2 |
6 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
12 |
| 8 |
Рубин Казан |
10 |
2 |
6 |
2 |
12 |
12 |
0 |
12 |
| 9 |
Криля Советов |
10 |
2 |
6 |
2 |
14 |
15 |
-1 |
12 |
| 10 |
Дин. Махачкала |
10 |
4 |
0 |
6 |
15 |
20 |
-5 |
12 |
| 11 |
Ахмат Грозни |
10 |
2 |
5 |
3 |
13 |
13 |
0 |
11 |
| 12 |
Ростов |
10 |
3 |
2 |
5 |
11 |
17 |
-6 |
11 |
| 13 |
Локомотив Москва |
10 |
2 |
4 |
4 |
13 |
11 |
+2 |
10 |
| 14 |
Акрон Толиати |
10 |
1 |
5 |
4 |
11 |
19 |
-8 |
8 |
| 15 |
Родина Москва |
10 |
1 |
2 |
7 |
10 |
25 |
-15 |
5 |
| 16 |
Факел Воронеж |
10 |
0 |
3 |
7 |
6 |
18 |
-12 |
3 |
Хронология на изиграните мачове
| Криля Советов |
|
| Факел Воронеж |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Криля Советов |
Факел Воронеж |
| 1 |
ЦСКА Москва |
|
1 - 0 |
| 2 |
Динамо Москва |
|
|
| 3 |
Зенит Петербург |
|
|
| 4 |
Краснодар |
2 - 2 |
3 - 2 |
| 5 |
Спартак Москва |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 6 |
Балтика |
0 - 2 |
|
| 7 |
Оренбург |
|
|
| 8 |
Рубин Казан |
|
|
| 9 |
Криля Советов |
- |
|
| 10 |
Дин. Махачкала |
1 - 4 |
|
| 11 |
Ахмат Грозни |
|
|
| 12 |
Ростов |
|
3 - 1 |
| 13 |
Локомотив Москва |
|
|
| 14 |
Акрон Толиати |
|
|
| 15 |
Родина Москва |
2 - 1 |
|
| 16 |
Факел Воронеж |
|
- |
Представяне в Шампионата
| |
Криля Советов |
Факел Воронеж |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
6 |
3 |
| Загуби |
2 |
7 |
| Вкарани голове |
14 |
6 |
| Получени голове |
15 |
18 |
| Средно вкарани |
1.40 |
0.60 |
| Средно получени |
1.50 |
1.80 |
| Мачове вкарал |
80% |
40% |
| Мачове получил |
80% |
80% |
| Гол/Гол |
70% |
40% |
| Над 1.5 |
90% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
30% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани голове |
6 |
3 |
| Получени голове |
10 |
8 |
| Средно вкарани |
1.20 |
0.75 |
| Средно получени |
2.00 |
2.00 |
| Мачове вкарал |
80% |
50% |
| Мачове получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
80% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
60% |
50% |
| Над 3.5 |
40% |
50% |
Обща статистика за Премиер Лига
| Мачове (80) |
| Победа за домакина |
36% |
| Равен |
32% |
| Победа за госта |
31% |
| Изиграни мачове |
33% |
| Голове (218) |
| Средно голове на мач |
2.72 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.38 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.35 |
| Домакинът е отбелязал в |
76% |
| Гостът е отбелязал в |
74% |
| Гол/Гол |
59% |
| Над 1.5 |
78% |
| Над 2.5 |
56% |
| Над 3.5 |
29% |
Криля Советов следващи 6 срещи
|
2026-10-24 |
Рубин Казан
|
- |
Криля Советов
|
|
2026-11-02 |
Криля Советов
|
- |
Зенит Петербург
|
|
2026-11-08 |
Криля Советов
|
- |
Оренбург
|
|
2026-11-20 |
Ростов
|
- |
Криля Советов
|
|
2026-11-29 |
Криля Советов
|
- |
Динамо Москва
|
|
2026-12-04 |
Дин. Махачкала
|
- |
Криля Советов
|
Факел Воронеж следващи 6 срещи
|
2026-10-24 |
Факел Воронеж
|
- |
Родина Москва
|
|
2026-10-31 |
Рубин Казан
|
- |
Факел Воронеж
|
|
2026-11-07 |
Факел Воронеж
|
- |
Динамо Москва
|
|
2026-11-21 |
Акрон Толиати
|
- |
Факел Воронеж
|
|
2026-11-30 |
Факел Воронеж
|
- |
Спартак Москва
|
|
2026-12-06 |
Факел Воронеж
|
- |
Ростов
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.07 |
3.51 |
3.74 |
| Вероятност |
65% |
28% |
7% |
|
1 @ 2.07 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.29 |
1.78 |
| Вероятност |
89% |
11% |
|
1X @ 1.29 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.32 |
3.22 |
| Вероятност |
|
72% |
28% |
|
Над 1.5 @ 1.32 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.02 |
1.86 |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Над 2.5 @ 2.02 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.32 |
1.29 |
| Вероятност |
|
32% |
68% |
|
Под 3.5 @ 1.29 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.78 |
1.98 |
| Вероятност |
|
56% |
44% |
|
Г/Г @ 1.78 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-10-16 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!