Премиер Лига - Украйна
неделя, 18.02.2018
12:00
12:00

Карпати Лвов

Заря Луганск
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лвов |
| Гост: | Луганск |
| Разстояние: | 1 118.1 км |
| Начален час | |
| Час: | 12:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 3.25 | 1.75 | X2 | 2.00 | 1.17 | |||
| 15% | 48% | 37% | 1.17 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.70 | 2.20 | 1.60 | 4.00 | 1.20 | ||||||
| 66% | 34% | 40% | 60% | 27% | 73% |
Последни 12 директни срещи
| 2017-09-17 | Заря Луганск | 0 - 0 | Карпати Лвов |
| 2016-11-27 | Карпати Лвов | 2 - 2 | Заря Луганск |
| 2016-08-21 | Заря Луганск | 2 - 1 | Карпати Лвов |
| 2016-04-02 | Заря Луганск | 4 - 1 | Карпати Лвов |
| 2015-09-13 | Карпати Лвов | 1 - 1 | Заря Луганск |
| 2015-05-16 | Заря Луганск | 1 - 1 | Карпати Лвов |
| 2014-11-02 | Карпати Лвов | 1 - 2 | Заря Луганск |
| 2014-04-23 | Заря Луганск | 2 - 2 | Карпати Лвов |
| 2013-08-10 | Карпати Лвов | 0 - 0 | Заря Луганск |
| 2013-04-28 | Карпати Лвов | 2 - 0 | Заря Луганск |
| 2012-10-06 | Заря Луганск | 2 - 1 | Карпати Лвов |
| 2012-03-03 | Заря Луганск | 5 - 1 | Карпати Лвов |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 10 | 7 | 4 | |
| 8% | 50% | 42% | 83% | 58% | 33% |
Карпати Лвов последни 12 срещи
| 2017-12-09 | Верес Ровно | 2 - 2 | Карпати Лвов |
| 2017-11-26 | Александрия | 3 - 0 | Карпати Лвов |
| 2017-11-18 | Карпати Лвов | 0 - 1 | ФК Мариупол |
| 2017-11-05 | Стал Каменское | 0 - 0 | Карпати Лвов |
| 2017-10-29 | Карпати Лвов | 1 - 1 | Динамо Киев |
| 2017-10-21 | Ворскла Полтава | 0 - 1 | Карпати Лвов |
| 2017-10-15 | Зирка | 0 - 0 | Карпати Лвов |
| 2017-10-01 | Шахтьор Донецк | 2 - 0 | Карпати Лвов |
| 2017-09-24 | Карпати Лвов | 1 - 1 | Черноморец Одеса |
| 2017-09-17 | Заря Луганск | 0 - 0 | Карпати Лвов |
| 2017-09-10 | Карпати Лвов | 1 - 6 | Верес Ровно |
| 2017-08-26 | Олимпик Донецк | 0 - 0 | Карпати Лвов |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 7 | 4 | 6 | 3 | 2 | |
| 8% | 58% | 33% | 50% | 25% | 17% |
Заря Луганск последни 12 срещи
| 2017-12-10 | Заря Луганск | 2 - 1 | Шахтьор Донецк |
| 2017-12-07 | Заря Луганск | 0 - 2 | Атлетик Билбао |
| 2017-12-02 | Черноморец Одеса | 1 - 1 | Заря Луганск |
| 2017-11-26 | Заря Луганск | 1 - 0 | Зирка |
| 2017-11-23 | Йостерсунд | 2 - 0 | Заря Луганск |
| 2017-11-18 | Заря Луганск | 1 - 1 | Верес Ровно |
| 2017-11-05 | Олимпик Донецк | 3 - 3 | Заря Луганск |
| 2017-11-02 | Херта Берлин | 2 - 0 | Заря Луганск |
| 2017-10-29 | Заря Луганск | 2 - 2 | Александрия |
| 2017-10-25 | Заря Луганск | 2 - 2 | Шахтьор Донецк |
| 2017-10-22 | ФК Мариупол | 2 - 5 | Заря Луганск |
| 2017-10-19 | Заря Луганск | 2 - 1 | Херта Берлин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 11 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 92% | 50% | 33% |
Класиране Премиер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шахтьор Донецк | 20 | +25 | 45 |
| 2 | Динамо Киев | 19 | +22 | 39 |
| 3 | Ворскла Полтава | 20 | +8 | 34 |
| 4 | Заря Луганск | 19 | +6 | 27 |
| 5 | Верес Ровно | 20 | +6 | 26 |
| 6 | ФК Мариупол | 19 | 0 | 26 |
| 7 | Олимпик Донецк | 18 | -1 | 25 |
| 8 | Александрия | 20 | -5 | 19 |
| 9 | Зирка | 19 | -10 | 18 |
| 10 | Черноморец Одеса | 20 | -19 | 17 |
| 11 | Стал Каменское | 20 | -14 | 15 |
| 12 | Карпати Лвов | 18 | -18 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| Карпати Лвов | |
| Заря Луганск | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Карпати Лвов | Заря Луганск |
|---|---|---|---|
| 1 | Шахтьор Донецк | 3 - 1 | |
| 2 | Динамо Киев | 1 - 1 | |
| 3 | Ворскла Полтава | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Заря Луганск | - | |
| 5 | Верес Ровно | 1 - 6 | 0 - 1 |
| 6 | ФК Мариупол | 0 - 1 | 2 - 5 |
| 7 | Олимпик Донецк | 3 - 3 | |
| 8 | Александрия | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Зирка | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Черноморец Одеса | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Стал Каменское | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Карпати Лвов | - |
Класиране в шампионата
| Карпати Лвов | Заря Луганск | |
| Позиция | 12 | 4 |
| Точки | 15 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 5 |
| Точки | 7 | 13 |
Форма в шампионата
| Карпати Лвов | Заря Луганск | |
|
Победи Равни Загуби |
2
9 7 |
6
9 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
4 3 |
3
4 2 |
Голове в шампионата
| Карпати Лвов | Заря Луганск | |
|
Вкарани Получени |
11
29 |
31
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
14 |
15
13 |
Обща статистика за Премиер Лига
| Мачове (116) | |
| Победа за домакина | 35% |
| Равен | 36% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (278) | |
| Средно голове на мач | 2.40 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.32 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.08 |
| Домакинът е отбелязал в | 67% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 24% |
Карпати Лвов следващи 6 срещи
| 2018-02-21 | Карпати Лвов | - | Олимпик Донецк |
| 2018-02-24 | Черноморец Одеса | - | Карпати Лвов |
| 2018-03-04 | Карпати Лвов | - | Шахтьор Донецк |
| 2018-03-11 | Карпати Лвов | - | Олимпик Донецк |
| 2018-03-18 | Александрия | - | Карпати Лвов |
| 2018-03-31 | Карпати Лвов | - | Черноморец Одеса |
Заря Луганск следващи 6 срещи
| 2018-02-25 | Заря Луганск | - | Ворскла Полтава |
| 2018-03-04 | Динамо Киев | - | Заря Луганск |
| 2018-03-11 | ФК Мариупол | - | Заря Луганск |
| 2018-03-18 | Верес Ровно | - | Заря Луганск |
| 2018-04-01 | Заря Луганск | - | Шахтьор Донецк |
| 2018-04-07 | Динамо Киев | - | Заря Луганск |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 3.25 | 1.75 |
| Вероятност | 15% | 48% | 37% |
| X2 @ 1.17 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.17 |
| Вероятност | 29% | 71% |
| X2 @ 1.17 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.70 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.60 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.20 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.65 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.65 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-02-18 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!