Супер Лига - Индия
неделя, 21.01.2018
12:00
12:00

Джамшедпур

Одиша
3 - 2
(1 - 2, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Джамшедпур |
| Гост: | Бхубанешвар |
| Разстояние: | 281.9 км |
| Начален час | |
| Час: | 12:00 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.10 | 3.10 | 1 | 1.36 | 1.61 | |||
| 50% | 28% | 22% | 2.20 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.74 | 2.29 | 1.60 | 3.99 | 1.21 | ||||||
| 58% | 42% | 46% | 54% | 34% | 66% |
Последни 1 директни срещи
| 2017-12-06 | Одиша | 0 - 1 | Джамшедпур |
Джамшедпур последни 10 срещи
| 2018-01-17 | Джамшедпур | 2 - 1 | Керала Бластърс |
| 2018-01-11 | Гоа | 2 - 1 | Джамшедпур |
| 2018-01-05 | Джамшедпур | 2 - 2 | Мумбай Сити |
| 2017-12-28 | Джамшедпур | 0 - 1 | Ченайин |
| 2017-12-21 | Бенгалуру | 0 - 1 | Джамшедпур |
| 2017-12-10 | Джамшедпур | 0 - 1 | Пуна Сити |
| 2017-12-06 | Одиша | 0 - 1 | Джамшедпур |
| 2017-12-01 | Джамшедпур | 0 - 0 | АТК Калкута |
| 2017-11-24 | Керала Бластърс | 0 - 0 | Джамшедпур |
| 2017-11-18 | НортИйст Юн. | 0 - 0 | Джамшедпур |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 1 | |
| 30% | 40% | 30% | 30% | 30% | 10% |
Одиша последни 12 срещи
| 2018-01-14 | Одиша | 2 - 0 | Бенгалуру |
| 2018-01-10 | Одиша | 1 - 3 | Керала Бластърс |
| 2018-01-07 | Ченайин | 2 - 2 | Одиша |
| 2017-12-29 | Мумбай Сити | 4 - 0 | Одиша |
| 2017-12-23 | АТК Калкута | 1 - 0 | Одиша |
| 2017-12-16 | Одиша | 1 - 5 | Гоа |
| 2017-12-06 | Одиша | 0 - 1 | Джамшедпур |
| 2017-12-02 | Одиша | 0 - 2 | НортИйст Юн. |
| 2017-11-26 | Бенгалуру | 4 - 1 | Одиша |
| 2017-11-22 | Пуна Сити | 2 - 3 | Одиша |
| 2016-12-14 | Одиша | 2 - 1 | Керала Бластърс |
| 2016-12-11 | Керала Бластърс | 1 - 0 | Одиша |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 7 | 6 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 58% | 50% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бенгалуру | 11 | +8 | 21 |
| 2 | Ченайин | 11 | +4 | 20 |
| 3 | Пуна Сити | 11 | +10 | 19 |
| 4 | Гоа | 9 | +6 | 16 |
| 5 | Мумбай Сити | 11 | +1 | 14 |
| 6 | Керала Бластърс | 11 | -2 | 14 |
| 7 | Джамшедпур | 10 | 0 | 13 |
| 8 | АТК Калкута | 10 | -5 | 12 |
| 9 | НортИйст Юн. | 10 | -8 | 10 |
| 10 | Одиша | 10 | -14 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Джамшедпур | |
| Одиша | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Джамшедпур | Одиша |
|---|---|---|---|
| 1 | Бенгалуру | 4 - 1 | |
| 2 | Ченайин | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 3 | Пуна Сити | 0 - 1 | 2 - 3 |
| 4 | Гоа | ||
| 5 | Мумбай Сити | 2 - 2 | 4 - 0 |
| 6 | Керала Бластърс | 2 - 1 | |
| 7 | Джамшедпур | - | |
| 8 | АТК Калкута | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | НортИйст Юн. | ||
| 10 | Одиша | - |
Класиране в шампионата
| Джамшедпур | Одиша | |
| Позиция | 7 | 10 |
| Точки | 13 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 9 |
| Точки | 5 | 4 |
Форма в шампионата
| Джамшедпур | Одиша | |
|
Победи Равни Загуби |
3
4 3 |
2
1 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 2 |
1
1 3 |
Голове в шампионата
| Джамшедпур | Одиша | |
|
Вкарани Получени |
7
7 |
10
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
5 |
6
13 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (52) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 40% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (138) | |
| Средно голове на мач | 2.65 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.27 |
| Домакинът е отбелязал в | 69% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 33% |
Джамшедпур следващи 6 срещи
| 2018-01-24 | Пуна Сити | - | Джамшедпур |
| 2018-01-28 | АТК Калкута | - | Джамшедпур |
| 2018-02-01 | Мумбай Сити | - | Джамшедпур |
| 2018-02-10 | Джамшедпур | - | НортИйст Юн. |
| 2018-02-18 | Ченайин | - | Джамшедпур |
| 2018-02-25 | Джамшедпур | - | Бенгалуру |
Одиша следващи 6 срещи
| 2018-01-27 | Керала Бластърс | - | Одиша |
| 2018-02-11 | Одиша | - | Ченайин |
| 2018-02-14 | НортИйст Юн. | - | Одиша |
| 2018-02-21 | Гоа | - | Одиша |
| 2018-02-24 | Одиша | - | АТК Калкута |
| 2018-02-27 | Одиша | - | Мумбай Сити |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 3.10 | 3.10 |
| Вероятност | 50% | 28% | 22% |
| 1 @ 2.20 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.61 |
| Вероятност | 69% | 31% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.39 | 2.74 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 1.5 @ 1.39 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.29 | 1.60 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.99 | 1.21 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Под 3.5 @ 1.21 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.96 | 1.76 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.76 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-01-21 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!