Премиер Лига - Канада

неделя, 25.10.2026
21:00
Интер Торонто

Интер Торонто

Атлетико Отава

Атлетико Отава

Инфо
Град
Домакин: Торонто
Гост: Отава
Разстояние: 350.6 км
Начален час
Час: 21:00 (17:00 местно време)
Реклама

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
2.92 3.75 1.99 12 1.69 1.33
33% 29% 38% 1.21 40% 60%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.12 5.79 1.38 2.81 1.96 1.73
84% 16% 67% 33% 46% 54%

Последни 12 директни срещи

2026-08-29 Атлетико Отава 2 - 1 Интер Торонто
2026-07-18 Атлетико Отава 1 - 1 Интер Торонто
2026-05-02 Интер Торонто 4 - 1 Атлетико Отава
2025-09-14 Интер Торонто 2 - 2 Атлетико Отава
2025-08-03 Атлетико Отава 0 - 0 Интер Торонто
2025-07-09 Интер Торонто 3 - 4 Атлетико Отава
2025-06-22 Интер Торонто 0 - 0 Атлетико Отава
2025-06-12 Атлетико Отава 2 - 1 Интер Торонто
2025-04-19 Атлетико Отава 3 - 2 Интер Торонто
2024-10-27 Атлетико Отава 1 - 1 Интер Торонто
2024-10-06 Интер Торонто 1 - 0 Атлетико Отава
2024-07-27 Интер Торонто 4 - 1 Атлетико Отава
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 9 7 5
25% 42% 33% 75% 58% 42%

Интер Торонто последни 12 срещи

2026-10-17 Супра дю Квебек 3 - 0 Интер Торонто
2026-10-12 Фордж 5 - 0 Интер Торонто
2026-10-07 Интер Торонто 1 - 2 Супра дю Квебек
2026-10-03 Интер Торонто 3 - 1 Кавалри
2026-09-27 Интер Торонто 3 - 4 Пасифик
2026-09-24 Ванкувър ФК 3 - 3 Интер Торонто
2026-09-20 ХФКс Уондърърс 4 - 1 Интер Торонто
2026-09-13 Интер Торонто 3 - 1 Ванкувър ФК
2026-09-10 Интер Торонто 3 - 3 Пасифик
2026-09-06 Фордж 1 - 1 Интер Торонто
2026-08-29 Атлетико Отава 2 - 1 Интер Торонто
2026-08-23 Интер Торонто 1 - 1 Супра дю Квебек
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 12 10 7
17% 33% 50% 100% 83% 58%

Атлетико Отава последни 12 срещи

2026-10-17 Атлетико Отава 1 - 2 Фордж
2026-10-12 Пасифик 0 - 2 Атлетико Отава
2026-10-01 Атлетико Отава 3 - 2 Кавалри
2026-09-26 ХФКс Уондърърс 0 - 1 Атлетико Отава
2026-09-20 Атлетико Отава 0 - 2 Супра дю Квебек
2026-09-13 Фордж 3 - 0 Атлетико Отава
2026-09-05 Атлетико Отава 0 - 0 Пасифик
2026-08-29 Атлетико Отава 2 - 1 Интер Торонто
2026-08-22 Кавалри 3 - 1 Атлетико Отава
2026-08-20 Атлетико Отава 4 - 0 Ванкувър ФК
2026-08-16 Супра дю Квебек 1 - 2 Атлетико Отава
2026-08-12 Атлетико Отава 3 - 3 Супра дю Квебек
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 10 8 4
50% 17% 33% 83% 67% 33%
Реклама

Класиране Премиер Лига

№ Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Кавалри 27 17 6 4 57 23 +34 57
2 Фордж 27 17 6 4 48 21 +27 57
3 Атлетико Отава 27 13 4 10 41 43 -2 43
4 Ванкувър ФК 27 10 7 10 39 36 +3 37
5 Супра дю Квебек 27 10 5 12 43 47 -4 35
6 ХФКс Уондърърс 27 7 7 13 41 46 -5 28
7 Интер Торонто 27 6 9 12 40 64 -24 27
8 Пасифик 27 2 8 17 32 61 -29 14

Хронология на изиграните мачове

Интер Торонто                            
Атлетико Отава                            
Домакин                            
Гост                            

Мачове Домакин/Гост

№ Отбор Интер Торонто Атлетико Отава
1 Кавалри 3 - 1 3 - 1
2 Фордж 1 - 3 3 - 0
3 Атлетико Отава 4 - 1 -
4 Ванкувър ФК 3 - 1 3 - 1
5 Супра дю Квебек 1 - 2 1 - 2
6 ХФКс Уондърърс 4 - 3 0 - 1
7 Интер Торонто - 4 - 1
8 Пасифик 3 - 4 0 - 2

Представяне в Шампионата

  Интер Торонто Атлетико Отава
Победи 6 13
Равни 9 4
Загуби 12 10
Вкарани голове 40 41
Получени голове 64 43
Средно вкарани 1.48 1.52
Средно получени 2.37 1.59
Мачове вкарал 85% 81%
Мачове получил 93% 78%
Гол/Гол 78% 63%
Над 1.5 93% 85%
Над 2.5 70% 67%
Над 3.5 59% 37%
  Домакин Гост
Победи 5 5
Равни 3 1
Загуби 5 7
Вкарани голове 28 16
Получени голове 30 24
Средно вкарани 2.15 1.23
Средно получени 2.31 1.85
Мачове вкарал 100% 85%
Мачове получил 92% 77%
Гол/Гол 92% 62%
Над 1.5 92% 85%
Над 2.5 85% 69%
Над 3.5 77% 46%

Обща статистика за Премиер Лига

Мачове   (108)
Победа за домакина 46%
Равен 24%
Победа за госта 30%
Изиграни мачове 96%
Голове   (341)
Средно голове на мач 3.16
Домакинът е отбелязал средно 1.80
Гостът е отбелязал средно 1.36
Домакинът е отбелязал в 84%
Гостът е отбелязал в 76%
Гол/Гол 63%
Над 1.5 80%
Над 2.5 59%
Над 3.5 40%

Интер Торонто следващи срещи

Няма данни в системата

Атлетико Отава следващи срещи

Няма данни в системата

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 2.92 3.75 1.99
Вероятност 33% 29% 38%
12 @ 1.21
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.69 1.33
Вероятност 40% 60%
X2 @ 1.33
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.12 5.79
Вероятност   84% 16%
Над 1.5 @ 1.12
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   1.38 2.81
Вероятност   67% 33%
Над 2.5 @ 1.38
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   1.96 1.73
Вероятност   46% 54%
Под 3.5 @ 1.73
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   1.36 2.80
Вероятност   67% 33%
Г/Г @ 1.36

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-10-22 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!