Първа Лига - Украйна
петък, 06.11.2026
09:30
Ингулец Петрово
Куликов-Белка
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Петрово |
| Гост: |
Куликов |
| Разстояние: |
692.7 км |
| Начален час |
| Час: |
09:30 (11:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.19 |
3.24 |
2.00 |
X2 |
|
|
|
1.65 |
1.29 |
| 35% |
20% |
45% |
1.29 |
|
|
|
43% |
57% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.24 |
3.42 |
|
|
|
1.82 |
1.83 |
|
|
|
3.01 |
1.30 |
| 78% |
22% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
24% |
76% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Ингулец Петрово последни 12 срещи
|
2026-10-31 |
Локомотив Киев
|
2 - 1 |
Ингулец Петрово
|
|
2026-10-25 |
Ингулец Петрово
|
2 - 0 |
Колос-2
|
|
2026-10-17 |
ФСК Мариупол
|
4 - 1 |
Ингулец Петрово
|
|
2026-10-10 |
Ингулец Петрово
|
0 - 1 |
Агробизнес
|
|
2026-10-03 |
Виктория Суми
|
1 - 0 |
Ингулец Петрово
|
|
2026-09-26 |
Ингулец Петрово
|
2 - 1 |
Прикарпатие
|
|
2026-09-12 |
Ингулец Петрово
|
1 - 0 |
Металист Харков
|
|
2026-09-04 |
СК Полтава
|
0 - 0 |
Ингулец Петрово
|
|
2026-08-29 |
ЮКСА Тарасовка
|
1 - 2 |
Ингулец Петрово
|
|
2026-08-22 |
Ингулец Петрово
|
1 - 4 |
Верес Ровно
|
|
2026-08-16 |
Ингулец Петрово
|
1 - 2 |
Нива Тернопол
|
|
2026-08-08 |
Александрия
|
3 - 0 |
Ингулец Петрово
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
8 |
7 |
2 |
| 33% |
8% |
58% |
|
67% |
58% |
17% |
Куликов-Белка последни 12 срещи
|
2026-11-01 |
Куликов-Белка
|
2 - 0 |
ЮКСА Тарасовка
|
|
2026-10-25 |
Нива Тернопол
|
3 - 1 |
Куликов-Белка
|
|
2026-10-18 |
Куликов-Белка
|
1 - 1 |
Александрия
|
|
2026-10-12 |
Полися-2
|
2 - 4 |
Куликов-Белка
|
|
2026-10-04 |
Куликов-Белка
|
1 - 2 |
Пробий Городенка
|
|
2026-09-26 |
Куликов-Белка
|
2 - 1 |
СК Полтава
|
|
2026-09-20 |
Локомотив Киев
|
1 - 0 |
Куликов-Белка
|
|
2026-09-16 |
Куликов-Белка
|
0 - 1 |
Верес Ровно
|
|
2026-09-12 |
Куликов-Белка
|
5 - 0 |
Колос-2
|
|
2026-09-05 |
ФСК Мариупол
|
1 - 1 |
Куликов-Белка
|
|
2026-08-30 |
Куликов-Белка
|
5 - 1 |
Агробизнес
|
|
2026-08-15 |
Виктория Суми
|
2 - 1 |
Куликов-Белка
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
7 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
58% |
33% |
Класиране Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
СК Полтава |
14 |
8 |
3 |
3 |
25 |
11 |
+14 |
27 |
| 2 |
ФСК Мариупол |
14 |
8 |
3 |
3 |
23 |
14 |
+9 |
27 |
| 3 |
Агробизнес |
13 |
8 |
2 |
3 |
22 |
14 |
+8 |
26 |
| 4 |
Виктория Суми |
14 |
7 |
4 |
3 |
17 |
11 |
+6 |
25 |
| 5 |
Куликов-Белка |
14 |
7 |
3 |
4 |
28 |
17 |
+11 |
24 |
| 6 |
Александрия |
14 |
6 |
6 |
2 |
19 |
11 |
+8 |
24 |
| 7 |
Локомотив Киев |
14 |
5 |
5 |
4 |
19 |
17 |
+2 |
20 |
| 8 |
Нива Тернопол |
14 |
4 |
7 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
19 |
| 9 |
Металист Харков |
14 |
5 |
3 |
6 |
17 |
16 |
+1 |
18 |
| 10 |
Ингулец Петрово |
13 |
5 |
2 |
6 |
14 |
18 |
-4 |
17 |
| 11 |
Прикарпатие |
14 |
4 |
4 |
6 |
13 |
18 |
-5 |
16 |
| 12 |
ЮКСА Тарасовка |
14 |
3 |
5 |
6 |
18 |
23 |
-5 |
14 |
| 13 |
Колос-2 |
14 |
4 |
1 |
9 |
12 |
26 |
-14 |
13 |
| 14 |
ФК Чернигов |
12 |
2 |
4 |
6 |
13 |
19 |
-6 |
10 |
| 15 |
Пробий Городенка |
14 |
2 |
4 |
8 |
14 |
34 |
-20 |
10 |
| 16 |
Полися-2 |
14 |
1 |
6 |
7 |
18 |
27 |
-9 |
9 |
Хронология на изиграните мачове
| Ингулец Петрово |
|
| Куликов-Белка |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Ингулец Петрово |
Куликов-Белка |
| 1 |
СК Полтава |
|
|
| 2 |
ФСК Мариупол |
|
1 - 1 |
| 3 |
Агробизнес |
0 - 1 |
|
| 4 |
Виктория Суми |
|
2 - 1 |
| 5 |
Куликов-Белка |
|
- |
| 6 |
Александрия |
|
|
| 7 |
Локомотив Киев |
|
1 - 0 |
| 8 |
Нива Тернопол |
1 - 2 |
3 - 1 |
| 9 |
Металист Харков |
1 - 0 |
|
| 10 |
Ингулец Петрово |
- |
|
| 11 |
Прикарпатие |
2 - 1 |
|
| 12 |
ЮКСА Тарасовка |
|
|
| 13 |
Колос-2 |
2 - 0 |
|
| 14 |
ФК Чернигов |
|
1 - 1 |
| 15 |
Пробий Городенка |
|
|
| 16 |
Полися-2 |
2 - 1 |
2 - 4 |
Представяне в Шампионата
| |
Ингулец Петрово |
Куликов-Белка |
| Победи |
5 |
7 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
6 |
4 |
| Вкарани голове |
14 |
28 |
| Получени голове |
18 |
17 |
| Средно вкарани |
1.08 |
2.00 |
| Средно получени |
1.38 |
1.21 |
| Мачове вкарал |
69% |
93% |
| Мачове получил |
77% |
86% |
| Гол/Гол |
54% |
79% |
| Над 1.5 |
69% |
93% |
| Над 2.5 |
62% |
64% |
| Над 3.5 |
15% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани голове |
8 |
8 |
| Получени голове |
5 |
10 |
| Средно вкарани |
1.33 |
1.33 |
| Средно получени |
0.83 |
1.67 |
| Мачове вкарал |
83% |
83% |
| Мачове получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
83% |
| Над 1.5 |
67% |
83% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (110) |
| Победа за домакина |
45% |
| Равен |
28% |
| Победа за госта |
26% |
| Изиграни мачове |
46% |
| Голове (289) |
| Средно голове на мач |
2.63 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.49 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.14 |
| Домакинът е отбелязал в |
75% |
| Гостът е отбелязал в |
67% |
| Гол/Гол |
52% |
| Над 1.5 |
73% |
| Над 2.5 |
52% |
| Над 3.5 |
28% |
Ингулец Петрово следващи 6 срещи
|
2026-11-11 |
ФК Чернигов
|
- |
Ингулец Петрово
|
|
2026-11-14 |
Ингулец Петрово
|
- |
Пробий Городенка
|
|
2026-11-21 |
Полися-2
|
- |
Ингулец Петрово
|
|
2026-11-28 |
Ингулец Петрово
|
- |
Александрия
|
|
2027-03-20 |
Нива Тернопол
|
- |
Ингулец Петрово
|
|
2027-03-27 |
Ингулец Петрово
|
- |
ЮКСА Тарасовка
|
Куликов-Белка следващи 6 срещи
|
2026-11-14 |
Металист Харков
|
- |
Куликов-Белка
|
|
2026-11-21 |
Куликов-Белка
|
- |
ФК Чернигов
|
|
2026-11-28 |
Прикарпатие
|
- |
Куликов-Белка
|
|
2027-03-20 |
Куликов-Белка
|
- |
Виктория Суми
|
|
2027-03-27 |
Агробизнес
|
- |
Куликов-Белка
|
|
2027-04-03 |
Куликов-Белка
|
- |
ФСК Мариупол
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
3.19 |
3.24 |
2.00 |
| Вероятност |
35% |
20% |
45% |
|
X2 @ 1.29 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.65 |
1.29 |
| Вероятност |
43% |
57% |
|
X2 @ 1.29 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.24 |
3.42 |
| Вероятност |
|
78% |
22% |
|
Над 1.5 @ 1.24 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.82 |
1.83 |
| Вероятност |
|
59% |
41% |
|
Над 2.5 @ 1.82 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.01 |
1.30 |
| Вероятност |
|
24% |
76% |
|
Под 3.5 @ 1.30 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.69 |
1.99 |
| Вероятност |
|
61% |
39% |
|
Г/Г @ 1.69 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-11-06 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!