Лига Професионал - Аржентина

неделя, 25.10.2026
21:00
Индепендиенте

Индепендиенте

Бока Хуниорс

Бока Хуниорс

Инфо
Град
Домакин: Авелянеда
Гост: Буенос Айрес
Разстояние: 5.5 км
Стадион
Стадион: Либертадорес де Америка
Капацитет: 40 000
Размер: 105 x 68 м
Снимки: Гугъл карта
Начален час
Час: 21:00 (18:00 местно време)
Реклама

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
4.10 3.10 1.91 X2 1.80 1.22
23% 48% 29% 1.22 44% 56%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.40 2.75 2.30 1.60 4.33 1.20
68% 32% 42% 58% 21% 79%

Последни 12 директни срещи

2026-04-11 Бока Хуниорс 1 - 1 Индепендиенте
2025-05-20 Бока Хуниорс 0 - 1 Индепендиенте
2024-12-14 Бока Хуниорс 0 - 0 Индепендиенте
2023-07-29 Индепендиенте 0 - 2 Бока Хуниорс
2023-01-08 Бока Хуниорс 0 - 0 Индепендиенте
2022-10-23 Бока Хуниорс 2 - 2 Индепендиенте
2022-02-27 Индепендиенте 2 - 2 Бока Хуниорс
2021-11-25 Индепендиенте 1 - 0 Бока Хуниорс
2021-03-29 Индепендиенте 1 - 1 Бока Хуниорс
2020-12-20 Индепендиенте 1 - 2 Бока Хуниорс
2020-01-27 Бока Хуниорс 0 - 0 Индепендиенте
2018-12-02 Индепендиенте 0 - 1 Бока Хуниорс
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
2 7 3 6 3 2
17% 58% 25% 50% 25% 17%

Индепендиенте последни 12 срещи

2026-10-18 Расинг Клуб 1 - 1 Индепендиенте
2026-10-12 Талерес Кордоба 0 - 0 Индепендиенте
2026-10-02 Индепендиенте 1 - 4 Институто
2026-09-19 Унион Санта Фе 1 - 2 Индепендиенте
2026-09-13 Индепендиенте 1 - 1 Сан Лоренцо
2026-09-06 Сентрал Кордоба 0 - 1 Индепендиенте
2026-08-30 Индепендиенте 0 - 3 Химнасия Мендоса
2026-08-22 Индепендиенте 0 - 0 Инд. Ривадавия
2026-08-17 Ланус 1 - 3 Индепендиенте
2026-08-12 Атл. Тукуман 4 - 0 Индепендиенте
2026-08-09 Индепендиенте 0 - 1 КА Платенсе
2026-08-03 Велес Сарсфийлд 1 - 0 Индепендиенте
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 7 5 3
25% 33% 42% 58% 42% 25%

Бока Хуниорс последни 12 срещи

2026-10-21 Васко да Гама 1 - 3 Бока Хуниорс
2026-10-17 Бока Хуниорс 2 - 1 Талерес Кордоба
2026-10-14 Бока Хуниорс 0 - 1 Васко да Гама
2026-10-09 Институто 2 - 2 Бока Хуниорс
2026-10-03 Бока Хуниорс 3 - 0 Унион Санта Фе
2026-09-27 Расинг Клуб 2 - 3 Бока Хуниорс
2026-09-20 Сан Лоренцо 0 - 2 Бока Хуниорс
2026-09-16 Сао Пауло SP 1 - 1 Бока Хуниорс
2026-09-12 Бока Хуниорс 3 - 1 Сентрал Кордоба
2026-09-09 Бока Хуниорс 1 - 0 Сао Пауло SP
2026-09-05 Химнасия Мендоса 2 - 2 Бока Хуниорс
2026-09-03 Велес Сарсфийлд 0 - 0 Бока Хуниорс
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 9 7 5
58% 33% 8% 75% 58% 42%
Реклама

Класиране Лига Професионал

№ Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Институто 13 9 2 2 20 10 +10 29
2 Бока Хуниорс 13 6 6 1 21 14 +7 24
3 Деф. Хустисия 13 7 3 3 18 12 +6 24
4 Велес Сарсфийлд 13 6 6 1 18 13 +5 24
5 Ланус 13 7 2 4 16 9 +7 23
6 Нюелс Олд Бойс 13 5 5 3 13 10 +3 20
7 Химнасия Мендоса 13 6 2 5 15 13 +2 20
8 Индепендиенте 13 5 4 4 12 13 -1 19
9 Сан Лоренцо 13 5 2 6 7 12 -5 17
10 Естудиантес ЛП 13 4 2 7 16 15 +1 14
11 Унион Санта Фе 13 4 2 7 18 22 -4 14
12 Деп. Риестра 13 2 6 5 10 13 -3 12
13 КА Платенсе 13 2 5 6 12 19 -7 11
14 Сентрал Кордоба 13 2 4 7 11 18 -7 10
15 Талерес Кордоба 13 2 3 8 12 20 -8 9
1 Росарио Сентрал 13 7 4 2 20 11 +9 25
2 Архентинос Хун. 13 7 4 2 17 11 +6 25
3 Белграно 13 6 4 3 14 10 +4 22
4 Химнасия ЛП 13 6 4 3 19 18 +1 22
5 Сармиенто Хунин 13 6 3 4 22 19 +3 21
6 Ривър Плейт 13 6 2 5 18 13 +5 20
7 Баракас Сентрал 13 5 4 4 11 10 +1 19
8 Атл. Уракан 13 5 4 4 12 12 0 19
9 Инд. Ривадавия 13 5 4 4 17 21 -4 19
10 Атл. Тукуман 13 3 5 5 12 13 -1 14
11 Тигре Виктория 13 3 4 6 13 15 -2 13
12 Банфийлд 13 3 4 6 14 19 -5 13
13 Расинг Клуб 13 3 3 7 14 20 -6 12
14 Ест. Рио Куарто 13 2 3 8 8 17 -9 9
15 Алдосиви 13 2 2 9 14 22 -8 8

Хронология на изиграните мачове

Индепендиенте              
Бока Хуниорс              
Домакин              
Гост              

Мачове Домакин/Гост

№ Отбор Индепендиенте Бока Хуниорс
1 Институто 1 - 4 2 - 2
2 Бока Хуниорс   -
3 Деф. Хустисия    
4 Велес Сарсфийлд    
5 Ланус    
6 Нюелс Олд Бойс 1 - 0 2 - 2
7 Химнасия Мендоса 0 - 3 2 - 2
8 Индепендиенте -  
9 Сан Лоренцо 1 - 1 0 - 2
10 Естудиантес ЛП    
11 Унион Санта Фе    
12 Деп. Риестра   3 - 0
13 КА Платенсе 0 - 1 1 - 1
14 Сентрал Кордоба    
15 Талерес Кордоба    
1 Росарио Сентрал    
2 Архентинос Хун.    
3 Белграно    
4 Химнасия ЛП    
5 Сармиенто Хунин    
6 Ривър Плейт    
7 Баракас Сентрал    
8 Атл. Уракан    
9 Инд. Ривадавия 0 - 0  
10 Атл. Тукуман    
11 Тигре Виктория    
12 Банфийлд    
13 Расинг Клуб   1 - 1
14 Ест. Рио Куарто    
15 Алдосиви    

Представяне в Шампионата

  Индепендиенте Бока Хуниорс
Победи 5 6
Равни 4 6
Загуби 4 1
Вкарани голове 12 21
Получени голове 13 14
Средно вкарани 0.92 1.62
Средно получени 1.00 1.08
Мачове вкарал 62% 92%
Мачове получил 62% 69%
Гол/Гол 38% 62%
Над 1.5 54% 85%
Над 2.5 31% 54%
Над 3.5 15% 31%
  Домакин Гост
Победи 1 1
Равни 2 5
Загуби 3 1
Вкарани голове 3 10
Получени голове 9 11
Средно вкарани 0.50 1.43
Средно получени 1.50 1.57
Мачове вкарал 50% 86%
Мачове получил 67% 86%
Гол/Гол 33% 71%
Над 1.5 50% 100%
Над 2.5 33% 57%
Над 3.5 17% 43%

Обща статистика за Лига Професионал

Мачове   (195)
Победа за домакина 44%
Равен 28%
Победа за госта 29%
Изиграни мачове 45%
Голове   (444)
Средно голове на мач 2.28
Домакинът е отбелязал средно 1.25
Гостът е отбелязал средно 1.03
Домакинът е отбелязал в 75%
Гостът е отбелязал в 66%
Гол/Гол 50%
Над 1.5 67%
Над 2.5 44%
Над 3.5 19%

Индепендиенте следващи 2 срещи

2026-10-31 Деф. Хустисия - Индепендиенте
2026-11-08 Индепендиенте - Деп. Риестра

Бока Хуниорс следващи 2 срещи

2026-11-01 Бока Хуниорс - Ривър Плейт
2026-11-08 Бока Хуниорс - Деф. Хустисия

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 4.10 3.10 1.91
Вероятност 23% 48% 29%
X2 @ 1.22
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.80 1.22
Вероятност 44% 56%
X2 @ 1.22
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.40 2.75
Вероятност   68% 32%
Над 1.5 @ 1.40
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   2.30 1.60
Вероятност   42% 58%
Под 2.5 @ 1.60
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   4.33 1.20
Вероятност   21% 79%
Под 3.5 @ 1.20
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   2.00 1.75
Вероятност   50% 50%
Без @ 1.75

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-10-22 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!